U GALERIJI SLIKA

mari mari

Ističe se
Poruka
2.837
S vremena na vrijeme, pravo je uzivanje ugrabiti malo slobodnog vremena.
Neki od nas idu na koncerte i pozorisne predstave, neki se upisu na ples ili u muzicku skolu, neko se oproba u rucnom radu ili nekom drugom hobiju.
Naravno, uvijek postoji mogucnost da se ode u muzej...

-Stojite ispred slike u muzeju, s rukama na ledjima i pogledom na slici u zelji da je upijete.

U tom trenutku nepoznata osoba izneneda dolazi i staje pored vas.
Sta ta osoba kaze:?:

1.Bas lijepa slika.

2.Sta mislite o ovoj slici:?:

3.Izvinite, imate li malo vremena:?:

4.Znate, i ja sam slikar.

p.s.Mozete odabrati samo jednu opciju.

Ovo je mali psiho testic...:bye:
 
Poslednja izmena:
1. Ne idem u muzej
2. I ako nekad budem otishla, niko mi sigurno netj pritji sa glupim pitanjima
3. (zaboravila sam shta sma htela da napishem....), ali neka bude ''svrha teme?!''

ne idem ni ja, ali zamisli da nekad odes i neko kome se ti svidjas ti nesto od pomenutog kaze, mada bas se mi -18 razumemo u to. nama je ova tema glupa, ali nije onima koji shvataju umetnost i ljubav u pravom slislu te reci.
 
ne idem ni ja, ali zamisli da nekad odes i neko kome se ti svidjas ti nesto od pomenutog kaze, mada bas se mi -18 razumemo u to. nama je ova tema glupa, ali nije onima koji shvataju umetnost i ljubav u pravom slislu te reci.

ma razumem, ali opet... nije ako ostale teme na svashtari... mozhda je za neki drugi pdf... a mozhda i ne...
 
S vremena na vrijeme, pravo je uzivanje ugrabiti malo slobodnog vremena.
Neki od nas idu na koncerte i pozorisne predstave, neki se upisu na ples ili u muzicku skolu, neko se oproba u rucnom radu ili nekom drugom hobiju.
Naravno, uvijek postoji mogucnost da se ode u muzej...

-Stojite ispred slike u muzeju, s rukama na ledjima i pogledom na slici u zelji da je upijete.

U tom trenutku nepoznata osoba izneneda dolazi i staje pored vas.
Sta ta osoba kaze:?:

1.Bas lijepa slika.

2.Sta mislite o ovoj slici:?:

3.Izvinite, imate li malo vremena:?:

4.Znate, i ja sam slikar.

p.s.Mozete odabrati samo jednu opciju.

Ovo je mali psiho testic...:bye:

Zato sto bi se onda nasli i ja bih odgovorila,
"Ma nemojte i ja pomalo u slobodno vreme slikam amaterski..."
I onda bi on vec poceo da se hvali,
a onda bi video, neka moja dela,
i bilo bi :whistling::dash:,
OMFG sta sam ja to pricao..?

P.S. Obavezno mi reci rezultate..?
 
recimo ,u pitanju je ova slika :)

910706937vr1ybqdlibidovn2.jpg
 
Recimo,neka bude br 2,mada nema opcija koju bih ja stavila u opticaj.. mislim da je pravo pitanje * kako bi ste voleli da vam neko pridje u muzeju*,ali dobro,nije greda...A ja da kazem...(za sliku iznad) Vrlo interesantno za moje oci mada mislim da su boje mogle profesionalnije da se urade i malo suptilnije.

U muzeju,galeriji...70% posmatraca koji zele da zapocnu neki dijalog,pocinju da pametuju,sl kao u pr gore.
Interesantno kako su tada svi puni znanja...:think:
 
Pod 2. To mi se dešava u stvarnosti, pa nemam šta da predpostavljam. Možda ovakvo pitanje i nije za mene? Inače, uglavnom svi ćute i gledaju, ili komentarišu između sebe ako su došli u društvu.
 

Back
Top