Online prevara

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
15.196
Ne brinite, necu opet o FF-u. Ali tema ima veze sa tom situacijom. Da li verujete u prevaru na internetu i kada je to zaista prevara? Posle cyber sexa, razmenjivanja br telefona ili se racuna samo ako se vidite u RL? Da li vasi partneri znaju za vase online zivote i da li biste se zabrinuli da vas partner razmenjuje sa nekim sexy scenarija, fotke i vrele mailove?
 
Ne brinite, necu opet o FF-u. Ali tema ima veze sa tom situacijom. Da li verujete u prevaru na internetu i kada je to zaista prevara? Posle cyber sexa, razmenjivanja br telefona ili se racuna samo ako se vidite u RL? Da li vasi partneri znaju za vase online zivote i da li biste se zabrinuli da vas partner razmenjuje sa nekim sexy scenarija, fotke i vrele mailove?
Prvo reci jel u pitanju veza ili sema?
 
Ne brinite, necu opet o FF-u. Ali tema ima veze sa tom situacijom. Da li verujete u prevaru na internetu i kada je to zaista prevara? Posle cyber sexa, razmenjivanja br telefona ili se racuna samo ako se vidite u RL? Da li vasi partneri znaju za vase online zivote i da li biste se zabrinuli da vas partner razmenjuje sa nekim sexy scenarija, fotke i vrele mailove?

Htedoh reci ako ste u vezi onda jeste prevara i onda su takve stvari teski snobizam. Ali ako niste u vezi onda niko nema prava da zabrani muvanje sa drugim tipovima/ribama. To je razlika veze i seme - u vezi nema muvanja sa strane.

Jedino sto je nezgodno sto mi imamo neku urodjenu posesivnost u nama i neke emocije koje takva akta bude... ali to je cena za slobodu.... Cena za vezu je oranicavanje na samo jednog partnera.... Zato se bira svoj put... veza ili sema... Svako odabere ono sto u tom trenutku zeli, ali posle mora i gutati posledice svoga izbora. I jedan i drugi izbor imaju vrlina i mana. ;)
 
Poslednja izmena:
Ne brinite, necu opet o FF-u. Ali tema ima veze sa tom situacijom. Da li verujete u prevaru na internetu i kada je to zaista prevara? Posle cyber sexa, razmenjivanja br telefona ili se racuna samo ako se vidite u RL? Da li vasi partneri znaju za vase online zivote i da li biste se zabrinuli da vas partner razmenjuje sa nekim sexy scenarija, fotke i vrele mailove?

ne bih mi baš prijao cyber sex, mog dečka (forumaša) sa drugom forumašicom (joj, ako mi je još drugarica)....ali ljubav pobedjuje sve - oprostila bih!
ja razmenjujem nežnosti (prijateljske), ali pretpostavljam da se i njemu ne bi neke svidele.
sexy scenarija i hot-mailovi bi mi baš smetali :thumbdown:
 
e, evo sad bas isla na HRT-u epizoda kad Picard prozivi za 25 min citav jedan zivot...imaginarni;
ama bas sve...imaginarni prijatelji, imaginarna porodica, imaginarni problemi...i kad se probudi...:)

ps znam, cudno je, al ja...ipak preferiram Voyager...:cool:
 
Ma kakva prevara, tu je bilo svega sem sexa nazalost. Ovo nije tema o njemu i ona jedna mu je previre. Mene zanima sta mislite o takvim situacijama i da li to uopste smatrate prevarom? I sta bi vasi partneri na to rekli?
 
Prevara na internetu nije prevara.............to je samo malo zezanja...ništa ozbiljno....
Moj partner nema razloga za brigu................njemu je ovo "kuckanje" dosadno.....
nervira ga...................kompjuter koristi samo onoliko koliko mora..........
Mada ponekad virne malo i kaže "gluposti"...pa traži da se odjavim...hoće nešto da razgovara.....važno je....ja se isključim , a ako se ne isključim ljuti se....
Ja ga nagovaram da se i on učlani - neće..........
 
E nije šija nego vrat!

Ali to što ste vas dvoje uradili svakako jeste varanje nekoga. Alo, cyber-sex! Sa sve web kamerom, MMS-om... Malo je previše.
Ja o tome pojma nemam. Znam samo da ukljucim kompjuter i da kuckam.
Ako bi mogla malo poblize da mi objasnis taj "CYBER SEX". stvarno ne znam kako se to radi i gdje sto treba utaknuti.
:rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top