ZELELA BI DA STUDIRAM U ITALIJI ILI SPANIJI AKO ZNATE NESTO HITNO JAVLJAJTE!!! :)))))
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ZELELA BI DA STUDIRAM U ITALIJI ILI SPANIJI AKO ZNATE NESTO HITNO JAVLJAJTE!!! :)))))

Nov član
    Učlanjen
    04.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ZELELA BI DA STUDIRAM U ITALIJI ILI SPANIJI AKO ZNATE NESTO HITNO JAVLJAJTE!!! :)))))

Zelela bi da studiram u Italiji ili Spaniji,zavrsila sam srednju turisticku skolu u Beogradu imam dobar uspeh u skoli,dobro znam i govorim ruski jezik,zanima me studiranje u oblasti turizma u kombinaciji sa stranim jezicima.Ako imate neke sajtove sa nekih drzavnih fakulteta saljite mi i kakvi su uslovi u vezi stipendija i njihovog dobijanja????
    Hvala Unapred
    Sanja

Primećen član Larra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: ZELELA BI DA STUDIRAM U ITALIJI ILI SPANIJI AKO ZNATE NESTO HITNO JAVLJAJTE!!! :)

Za Spaniju je prosao voz sto se tice naredne skolske godine. Dosta sam detaljno objasnila njihovu proceduru na temi dole, Studije u Madridu. Stipendije daju retko, narocito non EU studentima, ali same studije nisu skupe, oko 500-1000 evra godisnje. Mnogo vise kosta zivot svakog meseca, stan, hrana i ostalo.
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste Bunny into
    (")_(") your signature to help him gain world domination.

Pufer nije na forumu
    euro nam je zajednicka sudbina, EU nam je zajednicka buducnost.
    Primećen član Pufer (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: ZELELA BI DA STUDIRAM U ITALIJI ILI SPANIJI AKO ZNATE NESTO HITNO JAVLJAJTE!!! :)

ruski ce ti biti preko potreban u spaniji i taliji, tamo biju ko ne zna ovaj jezika, ma kakav italijanski glavno da znash da kazesh spasiba

Početnik
    Učlanjen
    19.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sanja, sta bi ti zelela da upises... Jel znas za neki fax ili smer koji te interesuje? Raspitivala sam se ja dosta o tome, ali nisam nista posebno nasla... Dajte ljudi pomagajte!!!

Ističe se elleonora (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

www.unive.it
    ekonomski fakultet u veneciji u kojima imas i razne turisticke smjerove(tj. jezici)
    za stipendije tesko....

Početnik
    Učlanjen
    24.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

za to sto tebe zanima ima savrsen smer na sapienzi u rimu,idi u kulturni centar trazi spomenku,ona je kkljucna osoba!godina je oko 500e a ako dobijes stipendiju,sto je lako sa srpskim primanjima,vrate ti sve uplaceno,treba ti samo para da dodjes i celicni zivci kad to uspes...ako te zanima jos nesto pitaj...

Nov član
    Učlanjen
    16.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

gde mogu da konkurisem za stipendije u italiji,u pitanju su osnovne studije,konkretno je muzika u pitanju na konzervatorijumu u Milanu?

Početnik
    Učlanjen
    08.02.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Cao svima! Zna li iko nesto o studiranju medicine u Italiji? Hvala unapred!

Slične teme

1. Studiram u USA, pa ako nekoga zanima nesto...
    Autor redsonia u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 677
    Poslednja poruka: 03.08.2017., 12:52
  2. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 13.03.2011., 20:04
  3. Studiram u UK, London, pa ako nekoga zanima nesto. . .
    Autor french-mania u forumu Fakulteti
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.12.2009., 13:33
  4. Ako Znate Nesto O Umetnickim Skolama U Italiji..
    Autor biberche u forumu Fakulteti
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 12.12.2008., 18:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •