Pogodak - Sramota! Bojkot!

test

Početnik
Poruka
2
Najbolji (?) srpski (???) pretraživač tj hrvatska tražilica tj. bosanskohercegovački štatijaznam je slovenačka firma! :dash:

Ne, nije problem u rezultatima pretraživanja, mada su i tu smešni. (Google ruleZ :worth: !)

Problem je u tome što se slovenačka firma pretvara da je srpska.

I problem je u tome što nas slovenci otvoreno zaje**vaju.

Srbija jeste u k...ali NE MOŽE Janez da nas zaj**ava!

Pogledajte igricu kako nas Janezi (koji su priznali Kosovo - da se ne zaboravi!) OTVORENO ZAJE***AJU!

www.igre-igrice.rs/razne-igrice/sastavi-svoju-vladu/

SRAMOTA!!!!! :otkacio:

Ej ljudi! Da li je ovo normalno?
Pozivam sve na BOJKOT!


Nakon izbora, lideri ne mogu da se dogovore oko vlade....Kombinacija ima mnogo, teško je utvrditi ko će s kim da se utali i za koju kintu. tebi je poverena misija odluke! Uzmi miša i sastavi sam svoju vladu, prevlačenjem političara na fotelje. Zadatak je težak jer lideri ne žele da uđu u vladu sa bilo kim, pa ćeš ponekad morati da ih potkupiš. Na startu igrice dobijaš budžet od milion eura za podmićivanje. Cilj igrice je da formiraš vladu a da potrošiš što manje novca.

A mi Slovenci Vas za***avamo iz EU, onda priznamo Kosovo, pa Vas onda ponovo zaje***amo!!!

www.igre-igrice.rs/razne-igrice/sastavi-svoju-vladu/

www.facebook.com/group.php?gid=19456738785
 
Pazi,ja sam te sa razlogom pitao odakle ti informacija.Prvo sajt je .rs domen,drugo vlasnik je :

Име домена: igre-igrice.rs.
Статус: Zakljucan
Датум регистрације: 10.03.2008
Датум последње измене: 24.03.2008
Датум истека регистрације: 10.03.2009

Власник: Ivanka Rendulic
Седиште: Sindjeliceva 23, Beograd, RS
Административни контакт: Ivanka Rendulic, Sindjeliceva 23
Технички контакт: Ivanka Rendulic, Sindjelicev

Dakle,jel imas ti neki pouzdan podatak da je makar autor igrice ili vlasnik sajta Slovenac??
Slazem se da moze da bude.Svasta je moguce.Ali ovo gore sto sam naveo ne ide u prilog tvojoj prici. ;)
 

Back
Top