Монтенегро, Монтенегро...


Идете ли на летовање? Бирате ли Црну Гору као дестинацију?

Ne , bio sam za Uskrs u Holandiji ,Belgiji i Francuskoj i planiram da negde u septembru ili oktobru idem u Prag i Krakov ,mozda u Litvaniju kad bud budemo tamo igrali i to je to , na more ne idem jer me smara i dosadno mi je tamo , a u Crnu Goru pogotovo.
 
jel se to Bogart hvali da ide na more sa temom ?:mrgreen:

Само да ме не сачекају они са којима сам се качио на форуму. :lol:

Ма, заебо сам тему тотално... Стиснуо ентер, па изашао само јутуб-линк, а хтео сам да ставим неку анкетицу и неко поређење туристичких дестинација, али авај... :(
 
Само да ме не сачекају они са којима сам се качио на форуму. :lol:

Ма, заебо сам тему тотално... Стиснуо ентер, па изашао само јутуб-линк, а хтео сам да ставим неку анкетицу и неко поређење туристичких дестинација, али авај... :(
moze se to ispraviti valjda
 

Идете ли на летовање? Бирате ли Црну Гору као дестинацију?

idemo na letovanje samo ne biramo nikako crnu goru za destinaciju.razloga je mnogo a osnovni su , bezobrazluk crnogoraca, naplacivanje taksi, nedozovljavanje unosenja svoje hrane, previsoke cene za losu uslugu ....

jednostavno danas druge turisticke destinacije nude 100 puta vise za isti novac ili malo vecu kolicinu novca....
 
ako izuzmemo teensy weensy problem dobijanja grcke vize. sledeci put cu da slikam one redove pred ambasadom u strahinjica bana... pa da okacim sliku... milina od komocije.
ako uplatis preko neke agencije onda je to njihov problem
mada je prilicno bezobrazno da pored ogromnog broja turista iz Srbije i dalje postoje vize i nije lako doci do individualne
evo slike:
0605%20Vukasin%20Veljic.JPG
 
Pa trenutno je za nase uslove po meni ko voli da ide na more sto se tice viza ,usluge i cena po meni najbolja Istra i Opatijska rivijera ,moze se naci smestaj u odlicnim hotelima za nekih 20-30 evra dnevno , nije daleko ,ne treba viza , domorodci nisu neljubazni prema Srbima kao juznije bas naprotiv ,a jos je i najbolje uredjen deo Jadrana ,vrhunska usluga, ciste plaze ,zanimljivi lepi stari gradovi i tako
 
Poslednja izmena:

Back
Top