Arhitektura-pomagajte
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Arhitektura-pomagajte

Nov član
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Cool Arhitektura-pomagajte

Raspust je, a ja se opterecujem nekim stvarima kojima bi' trebala kasnije. Rec je o fakultetu... Zavrsila sam 3. Gimnazije i sad sam maturant. Bicu Vukovac najverovatnije I to samo zato sto hocu da upisem arhitekturu u Beoradu, za koji mi je svaki poen bitan. Onaj ko je upisao razume me. Sad sam gledala rezultate ovih (koje poznajem) sto su radili prijemni i lose su prosli, a spremali su se 9 meseci Kada bih upisivala arhitektonski zadaci mi ne bi bili problem, jer iz matematike imam pravu 5-icu. Problem je sto nemam nekog smisla za crtanje, a dala bih sve da naucim. Mislite li da se crtanje moze nauciti? Moji su rekli da cu studirati arhitektonski u Bg-u samo ako upadnem u budzet. Zanima me vase misljenje da li da odustanem od toga i da li je iko upao u budzet ko nije znao bas dobro da crta, studira arhitekturu i koliku ulogu tu nosi talenat, koliko rad? Kazite mi samo da na vreme odustanem, da planiram spremanje onda za FON. Sad sigurno mislite da sam neki streber. Nisam, samo sam se opteretila, malopre sam prelistala rezultate prijemnog i uplasila se

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Arhitektura-pomagajte

Citat Original postavio Tanja90 Pogledaj poruku
    Raspust je, a ja se opterecujem nekim stvarima kojima bi' trebala kasnije. Rec je o fakultetu... Zavrsila sam 3. Gimnazije i sad sam maturant. Bicu Vukovac najverovatnije I to samo zato sto hocu da upisem arhitekturu u Beoradu, za koji mi je svaki poen bitan. Onaj ko je upisao razume me. Sad sam gledala rezultate ovih (koje poznajem) sto su radili prijemni i lose su prosli, a spremali su se 9 meseci Kada bih upisivala arhitektonski zadaci mi ne bi bili problem, jer iz matematike imam pravu 5-icu. Problem je sto nemam nekog smisla za crtanje, a dala bih sve da naucim. Mislite li da se crtanje moze nauciti? Moji su rekli da cu studirati arhitektonski u Bg-u samo ako upadnem u budzet. Zanima me vase misljenje da li da odustanem od toga i da li je iko upao u budzet ko nije znao bas dobro da crta, studira arhitekturu i koliku ulogu tu nosi talenat, koliko rad? Kazite mi samo da na vreme odustanem, da planiram spremanje onda za FON. Sad sigurno mislite da sam neki streber. Nisam, samo sam se opteretila, malopre sam prelistala rezultate prijemnog i uplasila se
    Crtanje se može naučiti! Jedino baš ako si potpuni antitalenat može da ti bude teško. Ako hoćeš da se spremaš iz crtanja, vidi ko sprema ove što hoće na fak. likovnih umetnosti ili primenjenih, još bolje, pa reci za koji fakultet ti treba, i ne brini.
    Ako bi ti baš ispao problem upušu građevinu, tamo više treba matematika - ali verujem da ćeš uspeti da se upišeš tamo gde želiš.

Domaćin Night Prowler (avatar)
    Učlanjen
    05.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    77

bolje skupljaj keš nego poene

salim se, sećno...
    Fortune's always hiding I've looked everywhere
    Im forever blowing bubbles Pretty bubbles in the air

Zainteresovan član malo parce pizze (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio Tanja90 Pogledaj poruku
    Uh, uh, uh, Tanjice!
    Kratko i jasno. Idi na FON.

Slične teme

1. Arhitektura
    Autor _Ljupka_ u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.11.2007., 12:10
  2. ARHITEKTURA
    Autor henna u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.02.2005., 21:04
  3. ARHITEKTURA