Hannah Montana

Na Disney channelu u 18:00 radnim danom, a nekad i u 20:30.

Klasicna tinejdz komedija. Glavni lik je Miley - danju obicna tinejdzerka iz Tenesija, a nocu pop zvezda Hannah Montana.

FP9073%7EHannah-Montana-Best-Of-Both-Worlds-Posters.jpg


Serija prati Miley i njenu porodicu koju cine otac (Billy Ray) koji je njen otac i u RL, brat Jackson, a tu su i njena najbolja prijateljica Lilly i prijatelj Oliver.

hannah-montana-wallpaper.jpg



Tu su i njihovi "neprijatelji" devojke iz skole, Rico vlasnik kafica u kojem radi Jakson i Mikayla nova pop zvezda koja pokusava da preotme popularnost Hani Montani.

U seriji cesto gostuju zvezde poput Dolly Parton koja glumi Miley-nu tetku, Brooke Shields koja glumi njenu majku i Heather Locklear koja glumi majku Miley-ne prijateljice Lilly.

Do sad su snimljene 2 sezone, ali je serija vrlo popularna u USA. Miley je cak dve godine za redom najpopularnije ime koje roditelji daju novorodjenoj deci u USA.
 
Eh, evo malog update-a. Kao sto je miXed primetio - HM se emituje i na Jetix-u. Do sada sam uspevao samo da vidim da ide nedeljom u 17:30, ali danas su je prikazali prvi put radnim danom takodje u pola sest i to prvi put sa prevodom. Prevod je bio malo nesinhronizovan, ali je odlicno za pocetak i verujem da ce to ispraviti...:D

BTW, nedavno se zavrsilo prikazivanje druge sezone i vec je i pored nekih traceva da ce Miley napustiti HM, pocelo snimanje 30 epizoda trece sezone...:super:
 
Serija je OK ja sam je gledo u USA, steta sto SBB nema Disney channel. Jel na Disney ide i The Suite Life of Zack & Cody? meni je ta serija bila super!

Idu i Zack i Cody. Ne znam tacno kada. Jedno vreme su isli posle Hane. Ali sada vrte High School Musical tu isto glumi Ashley Tisdale... Od svih serija jedino redovno gledam HM.
 
Neverovatna stvar jutros ustajem i palim TV kad ono na MTV-u Miley. I to spot za 7 things.


Ima pesama HM/MC koje mi se svidjaju, ali mi 7 things i nije nesto posebno. U stvari mi se ne svidja uopste, ali ipak za pocetak to je vise nego odlicno. Sa 15 godina biti na MTV top 20 - svaka cast Miley...:ok:
 
Pocelo je emitovanje trece sezone. Ne znam kada ce poceti i kod nas. Vec su pocela i neka preganjanja oko 4. sezone. Disney najavljuje da postoji mogucnost i za 4. sezonu dok se Miley nesto necka, ali ce je verovatno ubediti kao i za trecu.

Jetix je poludeo u poslednje vreme pa pustaju 3 epizode za redom od 17:30 do 19:00.

Pocetak prikazivanja filma je pomeren za 10. april sledece godine. Verovali ili ne ali High School Musical 3 je najgledaniji film u USA, na osnovu toga predvidjaju da ce za HM film biti ludnica kao i za koncerte.
 
Deluje vec vidjeno kad se preprica radnja, ja sam cak i napisao nesto kao "klasicna". Ali zapravo ovo je vrlo posebna serija.

Serija ima dusu sto je veoma retka osobina u danashnje vreme. Nacin na koji preplicu stvarnost i fikciju je prosto neverovatan. Miley koja glumi samu sebe na televiziji i svoj alter ego u stvarnosti (na koncertima) prosto daje seriji neki Truman show efekat.

I na kraju gluma - Cyrusi koji verovatno kad bi glumili nesto drugo to bi bilo smesno, ali ljudi glume sami sebe, tj. ne glume uopste tako da to izgleda sasavo ali je u stvari briljantno smishljeno - a ostali da ih tako nazovemo pravi glumci su besprekorni - od onih najsitnijih ulogica poput Sare ili Kupera do onih najvecih, bukvalno nema slabe karike. A posebna prica su Emily (Lilly) i Jason (Jakson) - prosto uzivam da gledam ovo dvoje kako glume.

Eto to su tri stuba na kojima pociva uspeh ove serije - dusa, preplitanje stvarnosti i fikcije i gluma.

A sto se tice komada - dobro ajde izgled i sve to - ali kosa. Potpuno mi je nejasno kako covek od gotovo 50 godina ima onakvu kosu. Voleo bih da znam kako mu je to uspelo.
 
Miley stize i do drugog mesta MTV Adria top liste. I kad je to uradila sa ovakvom pesmom sta ce biti kad bude imala pravi hit. Inace, mislio sam onako na prvo slusanje da je ceo novi album dno, ali ima i par solidnih stvari - The Driveway, Full Circle, Girls Just Wanna Have Fun, mozda cak i These Four Walls i Breakout mogu da prodju.

http://www.mtsmondo.com/mtvadria/chart.php?list_id=adria


Treca sezona je stigla do 5-6. epizode. Kao sto je bilo i ocekivano Miley je i ove godine prebacila milijardu dolara zarade koju je donela Dizniju, a Dizni je narucio jos 6 dodatnih epizoda koje ce biti snimljene kao deo trece sezone.

Bizarnih vesti je uvek mnogo kad su HM i MC u pitanju. Ali vrh ili dno je dotakao jedan od brace Baldwin - Stephen (The Usual Suspects...), koji je za opkladu istetovirao HM na ruci kako bi dobio ulogu u seriji. Nisam mogao da verujem kad sam to procitao. Izgleda da su u Americi stvarno odlepili...
 
Poslednja izmena:

Back
Top