Hannah Montana

Miley osvojila MTV movie awards nagradu za najbolju pesmu u filmu. Nagradu je dobila za pesmu The Climb. :D

I to u prilicno jakoj konkurenciji - Bruce Springsteen za pesmu iz filma "The Wrestler", A.R. Rahman "Slumdog Millionaire" - dobitnik Oskara za najbolju pesmu i Paramore za "Twilight"...:ok:
 
Stizu i nove vesti o HM.

Miley je potpisala ugovor za 4. sezonu serije. :D

http://tv.yahoo.com/hannah-montana/...sml:tv.reuters.com:20090602:us_hannah__ER:734

Ove nedelje se zavrsava snimanje 3. sezone. A u sledecoj sezoni ce biti dosta novih stvari - promenice mesto snimanja (kucu porodice Stewart), a bice i novih likova u seriji.

Ima i dosta zanimljivih stvari u tekstu - svaku HM epizodu u proseku gleda 4,4 miliona ljudi, epizoda iz 2007. sa vise od 10 miliona gledalaca je najgledanija epizoda neke serija u osnovnoj kablovskoj ponudi, 3D koncertni dvd je najprodavaniji koncertni dvd svih vremena...

Takodje, ove nedelje je i premijera filma kod nas. :D
 
Gledao sam danas film. :D

Bas sam uzivao. Dobar je. :ok:

Uradili su ga potpuno drugacije od serije.

Ima mnogo pesama u filmu tako da je malo vise mjuzikl nego serija. Pored Miley i Billy Raya, pevaju i Taylor Swift (Baladu Crazier) i Rascal Flatts (jednu lepu baladu i jednu kantri zezanciju)...

Humor je drugaciji - u seriji je vise umni - dijalozi, likovi, situacije, replike, poslovice i slicno tome - dok je u filmu vise fizicki, akcioni...

Ima dosta novih likova, tako da kad se dodaju i pesme i nastupi nije ostalo mnogo mesta za stare likove. To me je malo razocaralo jer su svi super likovi, koje volim koliko i Miley, a neke mozda i vise kao Lilly. Lilly i Jackson su tu kao podrska Miley dok sami nemaju nikakvu pricu, a Rico i Oliver (Smokin) Oken se pojavljuju samo u jednoj sceni. Mislim da se ni u jednoj epizodi od 25 minuta nisu pojavili toliko kratko kao u filmu od sat i po. :ljutko:

Pesme su dobre - Let's get crazy i The climb su mi omiljene. Hoedown Throwdown je super uradjen sa koreografijom u filmu. Dopalo mi se i to sto su koristili originalnu binu sa turneje i onu foru sa pokretnim podom, na kojem Miley izlazi na binu u filmu o Best of both worlds turneji. :D

Eto toliko sam mogao da ispricam, a da ne spojlerisem. Pogledajte film. :ok:
 
Gledao sam danas film. :D

Bas sam uzivao. Dobar je. :ok:

Uradili su ga potpuno drugacije od serije.

Ima mnogo pesama u filmu tako da je malo vise mjuzikl nego serija. Pored Miley i Billy Raya, pevaju i Taylor Swift (Baladu Crazier) i Rascal Flatts (jednu lepu baladu i jednu kantri zezanciju)...

Humor je drugaciji - u seriji je vise umni - dijalozi, likovi, situacije, replike, poslovice i slicno tome - dok je u filmu vise fizicki, akcioni...

Ima dosta novih likova, tako da kad se dodaju i pesme i nastupi nije ostalo mnogo mesta za stare likove. To me je malo razocaralo jer su svi super likovi, koje volim koliko i Miley, a neke mozda i vise kao Lilly. Lilly i Jackson su tu kao podrska Miley dok sami nemaju nikakvu pricu, a Rico i Oliver (Smokin) Oken se pojavljuju samo u jednoj sceni. Mislim da se ni u jednoj epizodi od 25 minuta nisu pojavili toliko kratko kao u filmu od sat i po. :ljutko:

Pesme su dobre - Let's get crazy i The climb su mi omiljene. Hoedown Throwdown je super uradjen sa koreografijom u filmu. Dopalo mi se i to sto su koristili originalnu binu sa turneje i onu foru sa pokretnim podom, na kojem Miley izlazi na binu u filmu o Best of both worlds turneji. :D

Eto toliko sam mogao da ispricam, a da ne spojlerisem. Pogledajte film. :ok:
gde????? :p
 
Torrent ili eventualno youtube. Na youtube imas sve epizode - mada je nekada tesko naci kvalitetan snimak. I epizode su podeljene u tri dela.

Kod nas je objavljena prva sezona na dvd-u. Kosta oko 1000 din u prodavnicama. Link za diskove.
 
Pa, problem je sto ja nisam iz Beograda, nego malo dalje. A znas li mozda kako se tacno zove ta prodavnica? E, da jos nesto, mozes li da mi kazes kakvo je tvoje misljenje o DVD-u Kompletna prva sezona. Jel je prevod srpski, kakva je slika? Jel se to dobijaju cetiri zasebna diska ili kako? Hvala unapred!
 
Pogledaj onaj link gore to je spisak prodavnica. Ima nekih u drugim gradovima Novi Sad, Nis, Subotica...

Ne znam kako se tacno zove prodavnica u kojoj sam kupio diskove. Na onom spisku su dve sa adresom Trg Nikole Pasica. Ali ne mozes da omanes samo udjes u Dom sindikata i jedina prodavnica diskova u holu.

Sto se tice tog izdanja - cela sezona je na cetiri diska koja dolaze u jednom pakovanju. I ta cena, bar koja je bila onda, od 1000 i nesto din je za sve diskove zajedno.

Sto se tice kvaliteta slike sta znam 9-9.5/10 (mozda su ga malo kompresovali). Ali nema bolje - ono sto moze da se skine sa neta je mnogo losije. Svi diskovi imaju prevod i koncertni film i onaj kao neki specijal, ali ne mogu da kazem nista o kvalitetu posto sam tad vec sve epizode gledao po deset puta pa onda nisam gledao ponovo vec samo malo prevrteo.

Inace onaj film sa turneje to sam gledao i tu je sve i slika i zvuk 10.
 
To vec ne bih mogao da kazem. Jedino veceras da pogledam neku epizodu pa da onda napisem.

U principu mislim da je najlepse gledati bez prevoda. Mnogo toga je u jeziku, u tim jezickim zavrzlamama, nacinu na koji Miley govori, poslovicama, salama...
 

Back
Top