Hannah Montana

Disney je konacno poceo da vrti i epizode iz trece sezone. :D

Danas je bila He Ain't a Hottie, He's My Brother - epizoda u kojoj se Lilly "zaljubljuje" u Jacksona.

Kad smo vec kod komercijale Hannah Montana film je bio najgledaniji film u petak u USA sa zaradom od 17,4 miliona dolara samo za taj dan - sto je gotovo duplo vise od trenutno najgledanijeg filma u USA - Fast And Furious. Predvidjaju da ce zarada do kraja vikenda biti izmedju 45-55 miliona.

Mislim sta reci...
 
Poslednja izmena:
Nisam ni ja sad gledao celu epizodu, ali gledao sam je ranije na youtube...:D

Miley sanja kako Lilly dolazi kod nje i budi je i nekako dodju do toga da se Lilly svidja Jackson. Miley to kaze Jacksonu, ali kad se on odusevi odluci da sve pokvari - Lilly kaze da se ne svidja Jacksonu, a njemu da ju je pogresno razumeo i da se Lilly svidja neki drugi Jackson. Tu je i Oliver koji vidi sta se desava i pokusava da utice na Miley, ali ne uspeva.

Nakon toga Miley gostuje u nekom talk show-u, ali predstavlja i svoje prijatelje - Lilly, Olivera i Jacksona. Tu su i cudni voditelji. U emisiji nastaje svadja izmedju Lilly i Jacksona. Oliver uspeva da nagovori Miley da prizna Lilly i Jacksonu sta je uradila, sto Miley i cini. Nakon cega je Lilly i Jackson odvode iza scene na malo prevaspitavanje - dok Miley peva Nobody's perfect - everybody makes mistakes, everybody has those days...

Posle toga ide jos jedna scena u kuci gde su sada Jackson i Lilly zajedno, a Miley opet shizi. Na kraju Lilly opet dolazi kod Miley i budi je. MIley je odmah pita da li joj se svidja Jackson i kad Lilly kaze da ne - onda shvata da je sve to bio samo san...:D
 

Back
Top