PATNJA

ma spanci su za sve krivi!
kasandra je prva pocela :otkacio:

a ne ne
Musava tj. Rosa Salvaje je prva pocela... :mrgreen:


rosasalvaje375new.jpg
 
vecina od nas budu povredjeni u ljubavi pre ili kasnije (srecnici nikad).
ja sam okusio na svojoj kozi blago receno katastrofalnu igru sudbine. i patio sam, i plakao ko *****, i pio napijao se mesecima....i proslo je.

nikad ali nikad nisam do tada a ni od tad pomisljao da napakostim devojci sa kojom sam bio.
da li su neke teme ovde otvorene da bi se nekom napakostilo(ili mi se ucinilo)?
da li i vi smisljate "osvete" ili ostavljate da "ljubavne rane zaleci vreme"?

Pa u svakom slucaju dobro je se isprazniti na nekoga kad si u takvom stanju, a najmoralnije je da se ne ispraznis na "nekoga neduznog" nego bas na tu osobu za koju mislis da je duzna.
Ako ti osvecivanje nekome cini zadovoljstvo, onda je to sasvim ok, ako ne ali imas prisilu da to radis onda nije.
Evo jednog lepog primera: osveta iz dosade. Nebi se osvetio da si imao sto pametnije da radis, al bilo ti tolko dosadno pa si napakostijo osobi koja to zasluzuje i podelijo tu radost sa drugovima kad si im to ispricao.

Nemoj da se svetis ako ti nije mnogo dosadno.:ok:
Inace, "nista ne prolazi od samog protoka vremena" tako da ni patnja ne prolazi od vremena kao vremena, tako da ti je alternativa nepotpuna, posto ti je jedan clan netacan. Navedi mi nesto sto je proslo od samog protoka vremena a da se tu nije umesalo jos nesto drugo:super:
 
istina go....naravno da mora da se umesa i neki drugi faktor (devojka) da bi anulirao patnju za prvom.
ako druga pogresi tu je treca....treca ako te ne ubije tu je cetvrta.....vreme protice i bilo bi glupo i cekati u cosku da ti nesto padne s neba. to nisam ni rekao.
da se manemo filozofije a?
vruce je....
 
istina go....naravno da mora da se umesa i neki drugi faktor (devojka) da bi anulirao patnju za prvom.
ako druga pogresi tu je treca....treca ako te ne ubije tu je cetvrta.....vreme protice i bilo bi glupo i cekati u cosku da ti nesto padne s neba. to nisam ni rekao.
da se manemo filozofije a?
vruce je....

Nekulturno je da mi neko ko filozofira kaze da se manem filozofije, ukoliko je ovo moje filozofija, utoliko je i ono tvoje "cekati da vremenom prodje", s tim sto sam ja moju malo objasnio, a ti sa tvojom zbunjujes ljude .:ok: U svakom slucaju, necu se manuti filozofije inace, ali cu se manuti filozofije sa tobom, posto ti za tvoje filozofije ne dajes argumente. A i price sa tobom.:bye:
 
Nekulturno je da mi neko ko filozofira kaze da se manem filozofije, ukoliko je ovo moje filozofija, utoliko je i ono tvoje "cekati da vremenom prodje", s tim sto sam ja moju malo objasnio, a ti sa tvojom zbunjujes ljude .:ok: U svakom slucaju, necu se manuti filozofije inace, ali cu se manuti filozofije sa tobom, posto ti za tvoje filozofije ne dajes argumente. A i price sa tobom.:bye:

tako je...pobedio si :bye:
 
vecina od nas budu povredjeni u ljubavi pre ili kasnije (srecnici nikad).
ja sam okusio na svojoj kozi blago receno katastrofalnu igru sudbine. i patio sam, i plakao ko *****, i pio napijao se mesecima....i proslo je.

nikad ali nikad nisam do tada a ni od tad pomisljao da napakostim devojci sa kojom sam bio.
da li su neke teme ovde otvorene da bi se nekom napakostilo(ili mi se ucinilo)?
da li i vi smisljate "osvete" ili ostavljate da "ljubavne rane zaleci vreme"?

razmisljo sam da je gurnem pod voz...al na stanici upoznah jednu rasnu crnku...koja me vodila na cepi...i tako sam dugo pijo i patijo...i plako na pozamasnim grudima njenim... :sad2:
 
vecina od nas budu povredjeni u ljubavi pre ili kasnije (srecnici nikad).
ja sam okusio na svojoj kozi blago receno katastrofalnu igru sudbine. i patio sam, i plakao ko *****, i pio napijao se mesecima....i proslo je.

nikad ali nikad nisam do tada a ni od tad pomisljao da napakostim devojci sa kojom sam bio.
da li su neke teme ovde otvorene da bi se nekom napakostilo(ili mi se ucinilo)?
da li i vi smisljate "osvete" ili ostavljate da "ljubavne rane zaleci vreme"?

mi zene cesce smisljamo te "osvete"...osveta u smislu da posle nadjes makar 100put boljeg;):mrgreen: ali.... ne mozes da se svetis nekom sto vise jednostavno nema emocije....nit mozes da mu napakostis jer njega tvoji postupci i izbori vise slabo interesuju..
sad ako je osoba psihicki nezdrava onda moze da uhodi partnera na razne nacine i da mu ne da zivjet sto bi se reklo...:eek:a to je vec za strucnjake tema...:eek:
 

Back
Top