Svi naši izgovori

Poruka
20.421
Slušam sebe ovih dana...za sve imam neki izgovor...što ne učim, što ne jedem, što ne kuvam, što sam 24 h na netu, što ne nosim burmu...

Sve sam moguće izgovore istresla , i ponestaje mi dobrih izgovora...
Koji su Vaši izgovori?
Na šta se vadite najčešće i za šta?

Ajd da vidimo šta je to u čemu smo mi žene najviše lenje i šta najčešće koristimo kao izgovor...
 
zaboravila sam,mrzelo me,kasnije cu,mislila sam to da uradim sutra,boli me stomak,boli me glava(vadim se na bolove samo kada me stvarno boli nesto)
ali retke su situacije da se vadim,obichno uradim sta treba,pa sam mirna(osim pranja sudova,to mrzim,pa odugovlachim sa tim)
 
Ona - dobila sam, moram ici kod majke, vidis da spremam rucak, umorna sam, moram sa djecom raditi domace zadatke, kasnije moram peglati, sada cu da se istusiram, moram do prodavnice, bole me noge. oh samo da odgledam ovaj tenis....

Ja - pushti me jadna nebila !
 
Otvorena da mi pomognete da smislim razlog sto danas nisam ucila, sto nisam juce ucila, sto nisam prekjuce opeglala sav ves, sto sutra necu skuvati rucak, i tako redom...

A niste bre nesto maštovite...

Evo moji izgovri sto danas ne ucim su ...nemam belu suknju a neophodna mi je ( za učenje jer belo otvara horizonte - te zato moram koliko danas da je nabavim) , do sad me komsinica zadzala pijuci kafu , neki dosadnjakovic mi je celo jutro slao sms-ove toliko lascivnog sadrzaja da sam "morala" da mu odgovorim na svaki, i evo vi me nervirate što nemate dobrih izgovora pa moram da vas podstaknem malo na razmišljanje ! :mrgreen:
 
Uvek kad pozelim da se izgovorim necim setim se onoga OPASNO JE OSLANJATI SE NA IZGOVORE.
A, takodje, jedna laz povlaci masu novih lazi koje imaju svrhu da podrze onu prvu.
Zato izbegavam izgovore i lazi...I skoro uvek priznam kad kasnim ili nesto slicno da sam sama kriva.
 
I bre Gazelo, al si ozbiljna...
Zabavno je izgovarati se...ja se svaki dan silno zabavim kad shvatim koliko mi je lako da smislim izgovor , ili kad to obavim u sekundi...Sva se zajapurim od zadovoljstva ...dobar izgovor je blaga vredan !
 

Back
Top