Premijer Srbije nije Cvetkovic vec americki ambasador Kameron Manter
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Premijer Srbije nije Cvetkovic vec americki ambasador Kameron Manter

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Premijer Srbije nije Cvetkovic vec americki ambasador Kameron Manter

Pomenuti gospodin je bio kljucni igrac u ubedjivanju SPS-a da izda svoje birace i predje u tabor neprijatelja tj napravi koaliciju sa ZES-om . Takodje pomenuti gospodin trenutno ultimativno zahteva od nasih vlasti da prekrse sopstveni ustav i njegovoj drzavi izruce nesrecnog Miladina Kovacevica gde ce nad njim biti izvrsena "inkvizaciona pravda".

Zato predlazem da vise batalimo organizovanje izbora, i slicne gluposti , da batalimo da se zamlacujemo sa nejakim Borisima, Cvetkovicima, Djelicima, Dinkicima, Dacicima i ostalim Manterovim skutonosama i da mandat za sastav vlade urucimo onome ko zaista vlada Srbijom - americkom ambasadoru Kameronu Manteru i Havijeru Solani...

Zainteresovan član Ira Graves (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Re: Premijer Srbije nije Cvetkovic vec americki ambasador Kameron Manter

Citat Original postavio Markowac Pogledaj poruku

Zato predlazem da vise batalimo organizovanje izbora, i slicne gluposti , da batalimo da se zamlacujemo sa nejakim Borisima, Cvetkovicima, Djelicima, Dinkicima, Dacicima i ostalim Manterovim skutonosama i da mandat za sastav vlade urucimo onome ko zaista vlada Srbijom - americkom ambasadoru Kameronu Manteru i Havijeru Solani...

I ti nesto pametno da predlozis...

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Podrazumevano Re: Premijer Srbije nije Cvetkovic vec americki ambasador Kameron Manter

treba tog Kovacevica deportovati u Hrvatsku posto ima njihov pasos pa samim tim i drzavljanstvo pa nek se oni yebavaju sa Amerima

Iskusan systemofadown (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    У Пријепољу смо прошли цензус резултати нису тачни.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio Ira Graves Pogledaj poruku
    I ti nesto pametno da predlozis...

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    treba tog Kovacevica deportovati u Hrvatsku posto ima njihov pasos pa samim tim i drzavljanstvo pa nek se oni yebavaju sa Amerima
    ne znam dal ima hrvatski pasos al znam da ako neko ima dvojno drzavljanstvo on se u domacem zakonodavstvu smatra kao domaci drzavljanin i za njega vaze nasi zakoni.

stoga mzoes ti da trazis rupu kolko hoces , nje nema, kovacevic se moze izruciti samo uz krsenje ustava nase zemlje i kraj price.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

ne znam dal ima hrvatski pasos al znam da ako neko ima dvojno drzavljanstvo on se u domacem zakonodavstvu smatra kao domaci drzavljanin i za njega vaze nasi zakoni.

stoga mzoes ti da trazis rupu kolko hoces , nje nema, kovacevic se moze izruciti samo uz krsenje ustava nase zemlje i kraj price.
    ma znam al je isto tako i hrvatski drzavljanin pa bi trebalo ko Kostunica i Jocic sa Tolimirom da mu stave kesu na glavu i prebace ga preko Dunava i cekaju da ga tamo uhvate i da se onda prave ludi ,kao nemamo mi pojma to je hrvatski problem,imajku ljudi iskustva vec sa tim nema greske

Veoma poznat
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

ma znam al je isto tako i hrvatski drzavljanin pa bi trebalo ko Kostunica i Jocic sa Tolimirom da mu stave kesu na glavu i prebace ga preko Dunava i cekaju da ga tamo uhvate i da se onda prave ludi ,kao nemamo mi pojma to je hrvatski problem,imajku ljudi iskustva vec sa tim nema greske
    uvijek si pun konstruktivnih ideja...
    mislim da bi ga Sanader pod hitno proslijedio dalje....

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1311

Zar bi Hrvati nefer postupili prema svom gradjaninu srpske nacionalnosti?

To zvuci zaista neverovatno.

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

pa nisu hrvati toliki antisrbi i marionete kao nasa vlast...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Pa da.....
    kriv je sudija sto radikali nisu bili sposobni da ubede SPS da ide sa njima....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Buduća legenda Mr No (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    620

pa nisu hrvati toliki antisrbi i marionete kao nasa vlast...
    Mislim.... preterujes.

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    357

Jos bolje da tebi nabijemo tu kesu na glavu, pa pravo u lijepu tvoju!

Slične teme

1. Da li je premijer Cvetković pismen čovek??
    Autor Torrente Bgd u forumu Politika
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 06.03.2009., 19:18
  2. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 08.02.2009., 23:00
  3. KAMERON MANTER RAVNOGORAC
    Autor srbija do grcke u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 07.09.2008., 23:49
  4. Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 11.07.2008., 07:54
  5. Odgovora: 60