Junior Jack vs. Liza Srbija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Drugari,
Tesko mi je da pisem ove redove, ali moram:

Paris - Jedan od najpopularnijih DJeva danasnjice Junior Jack nije vise u vezi sa poznatom srpskom muzickom zvezdom Lizom Dennis. Kako je objavio PR manager Lize Dennis, od 1. jula 2008. godine Junior Jack i Liza Dennis nisu vise zajedno.
Visemesecna nagadjanja o problemima u vezi su se obistinila. Liza Dennis je nasla novog decka i ostavila Jauniora Jacka. Prema, nezvanicnim izvorima, Liza ima novog decka i njena prevara je dovela do raskida ove burne svetske romanse. Jack se zalio njihovim prijateljima, da ne moze da izdrzi Lizinu popularnost, kao i to da je juri poznati britanski reditelj Gaj Rici.
Liza je porucila svojim fanovima i drugarima da se ne brinu i da ce sve biti u redu. Njen novi decko se zove Borko, stariji je nekiliko godina od nje. Upoznali su se u teretani i ljubav je planula.:cool:
 
Nemojte da dirateee Lizuuuuuuuuu breee ...
Lizo i meni je zao :( , mislio sam na vas kao na savrsen par , ali sada vidim ... kada vi nista uspeli , kakve sanse imamo mi ostali :( ...


8) :-o :o

jel ima nekog na ovom forumu ko NE VERUJE lizi pennis osim mene i bojana, zar ste svi zaludjeni jednom obicnom budalom koja misli da je neko i nesto, a samo umislja.
Jao ljudi al ste lakomisleni i naivni !
 
Drugari,

Nisam htela da se ova tema pretvori u pljuvanje, ali vidim da vi to prosto jedino znate da radite. Naime, ja sam se slikala za Playboy i to nekoliko izdanja, ali kao Celebrety ne moram da budem gola. Ja nemam potrebe da umisljam, jer sam to sto jesam. Svi imate neke izmisljene nadimke, ali ja imam svoje ime i prezime. Mama mi je rekla: "Liiizo, nemoj da lazes o svom poreklu. Mi Srbi smo ponosan narod." I ja ne lazem.
Postoji nekoliko mojih biografija i autobiografija. Ako ste zainteresovani, potrazite ih u "Platou" ili ako ste u Londonu, Becu, Njujorku, Parizu, Torontu, Minhenu, Bernu ili Pragu i naci cete me.
Sto se tice bana. Ja sam ovde dosla da se druzim. Ko hoce da se druzi, neka se druzi, ko je iskompleksiran - neka ide kod neuropsihijatra. :cool:
 
Drugari,

Nisam htela da se ova tema pretvori u pljuvanje, ali vidim da vi to prosto jedino znate da radite. Naime, ja sam se slikala za Playboy i to nekoliko izdanja, ali kao Celebrety ne moram da budem gola. Ja nemam potrebe da umisljam, jer sam to sto jesam. Svi imate neke izmisljene nadimke, ali ja imam svoje ime i prezime. Mama mi je rekla: "Liiizo, nemoj da lazes o svom poreklu. Mi Srbi smo ponosan narod." I ja ne lazem.
Postoji nekoliko mojih biografija i autobiografija. Ako ste zainteresovani, potrazite ih u "Platou" ili ako ste u Londonu, Becu, Njujorku, Parizu, Torontu, Minhenu, Bernu ili Pragu i naci cete me.
Sto se tice bana. Ja sam ovde dosla da se druzim. Ko hoce da se druzi, neka se druzi, ko je iskompleksiran - neka ide kod neuropsihijatra. :cool:

:?: Pa ako si Srpkinja, sta ce ti ime Liza Pennis?
Liza nije Srpsko ime, a ni Dennis ustvari Pennis nije Srpsko prezime!
 
Drugari,

Nisam htela da se ova tema pretvori u pljuvanje, ali vidim da vi to prosto jedino znate da radite. Naime, ja sam se slikala za Playboy i to nekoliko izdanja, ali kao Celebrety ne moram da budem gola. Ja nemam potrebe da umisljam, jer sam to sto jesam. Svi imate neke izmisljene nadimke, ali ja imam svoje ime i prezime. Mama mi je rekla: "Liiizo, nemoj da lazes o svom poreklu. Mi Srbi smo ponosan narod." I ja ne lazem.
Postoji nekoliko mojih biografija i autobiografija. Ako ste zainteresovani, potrazite ih u "Platou" ili ako ste u Londonu, Becu, Njujorku, Parizu, Torontu, Minhenu, Bernu ili Pragu i naci cete me.
Sto se tice bana. Ja sam ovde dosla da se druzim. Ko hoce da se druzi, neka se druzi, ko je iskompleksiran - neka ide kod neuropsihijatra. :cool:

Lizu Dennis za predsednika Srbije! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top