Rezim ZES-SPS-PUPS-JS vraca ambasadore

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Ne znam dal vam je promaklo al pre neki dan je u medijima prostrujala vest da ce novi ambasador Srbije u Washingtonu biti Sonja Liht ili bolje da kazemo SHLiht .... Pomenuta je bila sef sorosevog fonda za tovoreno drustvo 90tih i glavna je tadiceva shlihtara ...

No sad na stranu njena persona to znaci u praksi da su ZES i SPS izdali politiku odbrane Kosova i Metohije za koju su i sami glasali i da su prevarili svoje birace jer vracaju ambasadore u zemlje koje su priznale nezavisnost Kosova i Metohije....

a biraci ko biraci.....

i dalje ce ih glasati i pored toga sto lazu i varaju....
 
Ne znam dal vam je promaklo al pre neki dan je u medijima prostrujala vest da ce novi ambasador Srbije u Washingtonu biti Sonja Liht ili bolje da kazemo SHLiht .... Pomenuta je bila sef sorosevog fonda za tovoreno drustvo 90tih i glavna je tadiceva shlihtara ...

No sad na stranu njena persona to znaci u praksi da su ZES i SPS izdali politiku odbrane Kosova i Metohije za koju su i sami glasali i da su prevarili svoje birace jer vracaju ambasadore u zemlje koje su priznale nezavisnost Kosova i Metohije....

a biraci ko biraci.....

i dalje ce ih glasati i pored toga sto lazu i varaju....

Eto, fino su ih radikali upozoravali na to da su oni izrodi, ali...mozda nesto smjeraju!
 
No sad na stranu njena persona to znaci u praksi da su ZES i SPS izdali politiku odbrane Kosova i Metohije za koju su i sami glasali i da su prevarili svoje birace jer vracaju ambasadore u zemlje koje su priznale nezavisnost Kosova i Metohije....

a biraci ko biraci.....

i dalje ce ih glasati i pored toga sto lazu i varaju....
A navedena politika se zasniva na...?
Izostavite protestne note i ostale prazne priče...
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova. a sad sobzirom da ce se ambasadori vratiti, ove ostale drzave koje ga dosad nisu priznale - mogu to komotno da urade :D

jerry mi nismo prekinuli doplomatske ni bilo koje druge odnose već samo "povukli ambasadore na konsultacije". nikakvu štetu nismo napravili tim zemljama. ni političku ni ekonomsku.
sad, pošto seu se ambasadori videli sa familijom, primali platu kao da su u inostranstvu na svom radnom mestu, obavili konsultacije - vraćaju se na posao.

naravno, ako je tačno ovo što si napisao, ja nisam to nigde čuo ni pročitao, ali tebi verujem na reč:lol:
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova.
Ko? Srbija nekome da nanese političku i ekonomsku štetu, a na nivou da se neko zabrine?
O čemu ti pričaš? Zemlje koje su priznale Kosovo... Znaš li ti koje su to zemlje? Ako znaš - razmisli kakvu štetu mi njima možemo učiniti?!?
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova. a sad sobzirom da ce se ambasadori vratiti, ove ostale drzave koje ga dosad nisu priznale - mogu to komotno da urade :D

Od prekida diplomatskih odnosa sa tim zemljama samo Srbija može da ima štete.
A što se tiče onih zemalja koje još uvek nisu priznale Kosovo i Metohiju, ne misliš valjda da to nisu učinile zato što se plaše da će Srbija da ih zapostavi...?:confused:
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova. a sad sobzirom da ce se ambasadori vratiti, ove ostale drzave koje ga dosad nisu priznale - mogu to komotno da urade :D

Tri na jednog, ali ne mogu da odolim.:D Jarry, srce moje :heart:, pa to ti je kao kad bi nahuškao miša na slona. Kakvu štetu mi možemo nekome da nanesemo, a da stvarno oseti. Kao, mi smo sila, pa će neko da se zabrine ako mi prekinemo diplomatske ili neke druge odnose s njima.:lol:
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova. a sad sobzirom da ce se ambasadori vratiti, ove ostale drzave koje ga dosad nisu priznale - mogu to komotno da urade :D

:hahaha::hahaha::hahaha:
jel se ti zajebavas ili smatras da je za vecinu ekonomski najrazvijenijih zemalja veta povlacenja ambasadora neke razvaljene banana republike velika ekonomska ili politicka steta,eno ih propadose nacisto bez nasih ambasadora :rotf::rotf:
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova. a sad sobzirom da ce se ambasadori vratiti, ove ostale drzave koje ga dosad nisu priznale - mogu to komotno da urade :D


...a mislis da te drzave to nisu uradile do sada jer su premrle od straha da cemo da povucemo ambasodore na konsultacije :eek::lol::lol::lol:
 
naavedena politika se zasnivala na nanosenje politicke stete i ekonomske ako je to moguce zemljama koje priznaju nezavisnost kosova. a sad sobzirom da ce se ambasadori vratiti, ove ostale drzave koje ga dosad nisu priznale - mogu to komotno da urade :D

E al' smo im naneli politicku stetu. Propadose sve redom. A tek ekonomsku. Pa sta mislite zasto je ovakva ekonomska kriza u Americ? Kostunica i Samardzic im uveli ekonomske sankcije.
 

Back
Top