prilikom samozadovoljavanja upiskila sam se

Ocigledno si pronasla cuvenu "tacku g". Ona se moze pronaci i pritiskom prstima iz vagine na besiku, ali moze se stimulisati i otvor za mokrenje prilikom samozadovoljavanja. To se i meni desilo, ali nije bas prijatno, osecaj je suvise, suvise intenzivan. Tacno znam gde mi se nalazi ta tacka, ali nijednom vise nisam isla do kraja, tj. nisam dozivela orgazam tako jer je neminovno da se pri tome upiskis.
 
deborah:
Ocigledno si pronasla cuvenu "tacku g". Ona se moze pronaci i pritiskom prstima iz vagine na besiku, ali moze se stimulisati i otvor za mokrenje prilikom samozadovoljavanja. To se i meni desilo, ali nije bas prijatno, osecaj je suvise, suvise intenzivan. Tacno znam gde mi se nalazi ta tacka, ali nijednom vise nisam isla do kraja, tj. nisam dozivela orgazam tako jer je neminovno da se pri tome upiskis.
pa radi to na WC sholji :roll: :roll:
ili gurni prstice u pelene...
 
deborah:
Ocigledno si pronasla cuvenu "tacku g". Ona se moze pronaci i pritiskom prstima iz vagine na besiku, ali moze se stimulisati i otvor za mokrenje prilikom samozadovoljavanja. To se i meni desilo, ali nije bas prijatno, osecaj je suvise, suvise intenzivan. Tacno znam gde mi se nalazi ta tacka, ali nijednom vise nisam isla do kraja, tj. nisam dozivela orgazam tako jer je neminovno da se pri tome upiskis.

pa meni se posle masturbacije pishki uvek..je l to znachi ad i ja razbijam G tachku wooooow idem da se reklamiram
 
Milow:
Upravo, prvi put, sam probao to samozadovoljavanje... i isto sam se upiškio... samo što pišaćka ovog puta nije bila žuta već gusto bela... šta je to?

Joj plašim se... da li je to normalno? Šta ako imam neki problem?

Molim vas pomozite mi. Da li ste imali slična iskustva?
prvi put cujem za tako nesto :shock: mislim da bi pod hitno trebalo da se obratis lekaru... mozda je nesto ozbiljno :?
 
Milow:
Već dvoje mi savetuje da idem kod lekara...

Joj šta da radim... a uzgred kada sam to odradio (pisalo je na nekom sajtu kako se to radi, mrzi me da sada prekucavam), doživeo sam osećaj kao da piškim, samo bolji... mnogo bolji.

Da li ovo da radim češće ili šta.

Molim za pomoć
Ma najbolje je da se konsultujes sa nekim starijim, oni to sigurno znaju. Mi smo jos mladi i neiskusni...
 

Back
Top