"Хумани запад" Ббц: Смарате о Јасеновцем. Ббц: Србија није спречила ВРС....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Запад пун себе, који је Србе хтео затрети у првом светском рату. Да није било Руског цара у томе би вероватно и успео:

Минималан број Срба се вратио у хрватској, и малтретиран је од хратске. У Србији на власти имамо хрвата који је у холандији рекао да су Срби највећи злочиници и похвалио усташку туђманову војску. Што су хрвати побили 150 Српских цивила, нападали и спречавали да добију храну и воду, војници јна у Вуквoвару. То дулића и "демократе" не занима.
 
Poslednja izmena:
Meni smeta kada licemerni Siptari koji su radili takva sra(a postavljaju ovakve teme.
Odaje te jezik bato....dzabe ti je sto pokusavas da pricas na cirilici....

"Професор" Србина назива шиптарином. И "интелектуални" закључак, да сам ја шиптар који објављује тешке злочине запада и "јадних" муслимана, шиптара и хрвата.
 
Batko, ti da si Srbin, ti bi znao da pricas srpski, ne bi ga nabadao kao oni iz UCK....

Ти да си Србин посветио би пажњу тешким ратним злочинима над Србима што је запад починио. Типичан си "демократа". Није ти битно колико је Срба поклано, силовани и протерано, само да је теби добро.
 
Odavno je jasno da je Sljoboda siptar-prvokator jer ga jezik odaje covek je totalno posvadjan sa pravopisom i padezima al ne ko juznosrbijanci nego bas ko siptar ili eventualno Tarzan , mada sada je konacno resio da stavi svoje pravo prezime za nick sto je vec neki napredak :mrgreen:

Ти се улизујеш западу и тражиш да се спречи ослобађање Косова и Крајине. Типичан "демократа". Има добре паре за вас да зарадите на red light district и у немачкој. У немачкој и холандији је проституција легализована.
 
Pa i da si šiptar,ti si lojalan šiptar,a ovi što ne vide dalje od svoje šupčine nisu Srbi,već furune.
Zapad ne interesuje istina.Njih ne interesuje to da su Srbi u pravu,jer zašto bi njih to interesovalo kada se najveći furundžija Boris Tadić,izvinjava svojima.Kada je na čelo srpske države ustaša.
 
Типичан си "демократа". Није ти битно колико је Срба поклано, силовани и протерано, само да је теби добро.
Ја већ неколико пута тражим да ми објасниш: шта тебе брига да ли неко "само себе гледа," какве то везе има с тобом? Ти си и даље слободан да учествујеш у рату.

Јел ти мислиш да добровољци из Сирије који иду у Ирак чекају да им прво Баас партија Сирије то и одобри? Не, него једноставно крену. Тако и ти можеш ако хоћеш, немој да кривиш Анастасијевића за своју неактивност у народноослободилачкој борби
 
Ја већ неколико пута тражим да ми објасниш: шта тебе брига да ли неко "само себе гледа," какве то везе има с тобом? Ти си и даље слободан да учествујеш у рату.

Јел ти мислиш да добровољци из Сирије који иду у Ирак чекају да им прво Баас партија Сирије то и одобри? Не, него једноставно крену. Тако и ти можеш ако хоћеш, немој да кривиш Анастасијевића за своју неактивност у народноослободилачкој борби

Pošto si i ti furundžija,ajd na temu nojeva.
Prosipate pamet,a ništa ne znate,a kako biste i znali kad vam je u glavam sve žuto.
 
Ја већ неколико пута тражим да ми објасниш: шта тебе брига да ли неко "само себе гледа," какве то везе има с тобом? Ти си и даље слободан да учествујеш у рату.

Јел ти мислиш да добровољци из Сирије који иду у Ирак чекају да им прво Баас партија Сирије то и одобри? Не, него једноставно крену. Тако и ти можеш ако хоћеш, немој да кривиш Анастасијевића за своју неактивност у народноослободилачкој борби

STVAR je u tome sto je RAT drzavna stvar,i da nebi posle kukali kako su nas pojedinci dobrovoljci unistili drzava krene organizovano u rat.E problem je u tome sto smo mi pod okupacijom a to ne radimo,iako imamo legitimno pravo a i obavezu za istim.
e samo sto tada nema rasprave,krstarice,novina i tviga licnog bednog musljenja dali si za rat,dali ce nas to vratiti u 90,80 i sl..niko te i ne pita slem na glavu i pici:rtfm:
 
Запад пун себе, који је Србе хтео затрети у првом светском рату. Да није било Руског цара у томе би вероватно и успео:

Минималан број Срба се вратио у хрватској, и малтретиран је од хратске. У Србији на власти имамо хрвата који је у холандији рекао да су Срби највећи злочиници и похвалио усташку туђманову војску. Што су хрвати побили 150 Српских цивила, нападали и спречавали да добију храну и воду, војници јна у Вуквoвару. То дулића и "демократе" не занима.

Сваки Србин који ЖЕЛИ ДА ЗНА шта се догађало у овој држави последњих деценија колико сам ја проверавао ЗНА О ЧЕМУ СЕ РАДИ. Али то нема никакве везе са оваквим или сличним пдф политика, ту се појављују и многи други које не само да истина не интересује НЕГО НОГАМА И РУКАМА КОПАЈУ ДА ПРОТУРЕ ЈОШ КОЈУ ЛАЖ О СРБИМА И СРБИЈИ.
 
Odavno je jasno da je Sljoboda siptar-prvokator jer ga jezik odaje covek je totalno posvadjan sa pravopisom i padezima al ne ko juznosrbijanci nego bas ko siptar ili eventualno Tarzan , mada sada je konacno resio da stavi svoje pravo prezime za nick sto je vec neki napredak :mrgreen:


:super::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top