"Хумани запад" Ббц: Смарате о Јасеновцем. Ббц: Србија није спречила ВРС....
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: "Хумани запад" Ббц: Смарате о Јасеновцем. Ббц: Србија није спречила ВРС....

Primećen član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down "Хумани запад" Ббц: Смарате о Јасеновцем. Ббц: Србија није спречила ВРС....

Запад пун себе, који је Србе хтео затрети у првом светском рату. Да није било Руског цара у томе би вероватно и успео:
    http://en.sevenload.com/videos/t6056apE-About-ww1-and-the-genocide-on-the-Serbian-people

Буни се запад што Срби нису спречили "геноцид"над муслиманима у Сребреници:
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/6399319.stm

Запад тражи да је Србија требала побити свој народ који је ишао да спаси Србе око Сребренице. ВРС нису смели спречити клање Срба у околним селима Сребренице. Насерово наређење да све Српско мора бити поклато, није интересовало запад. Нити га је објављивало. Запад је помагао насера са оружјем. И убијао ВРС која је покушала да помогне Србима у околним Српским селима око Сребренце:

Туђманов тешки ратни злочин, наређивање да се истребе Срби није занимао запад. Месић је исто учествовао у највећем етничком чишчењу 90их на Балкану:
    http://uk.youtube.com/watch?v=bLdkMD-A2k0

Српски старац доживео да га муче армија изетбеговића подржана од запада, разваљивају Српску цркву и веселе се кад вуку старца за трактором:
    http://uk.youtube.com/watch?v=3WPCBh9Lh9Q

Геноцид над Србима у Сарајеву, не интересује запад. Сарајево "опседнуто" од Срба. А цело Српско село поклано од муслимана близу Сарајева:
    http://en.sevenload.com/videos/dAdw0ajE-Genocide-on-serbs-in-Sarajevo

http://uk.youtube.com/watch?v=15F-doXHugE

Минималан број Срба се вратио у хрватској, и малтретиран је од хратске. У Србији на власти имамо хрвата који је у холандији рекао да су Срби највећи злочиници и похвалио усташку туђманову војску. Што су хрвати побили 150 Српских цивила, нападали и спречавали да добију храну и воду, војници јна у Вуквoвару. То дулића и "демократе" не занима.
    Poslednji put ažurirao/la Kushi : 02.07.2008. u 13:06

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano Re: "Хумани запад" Ббц: Смарате о Јасеновцем. Ббц: Србија није спречила ВРС....

A koji si ti sad provokator?
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Primećen član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: "Хумани запад" Ббц: Смарате о Јасеновцем. Ббц: Србија није спречила ВРС....

Citat Original postavio Svabov Pogledaj poruku
    A koji si ti sad provokator?
    Нисам провокатор. Смета ти истина какав је запад према Србима.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Meni smeta kada licemerni Siptari koji su radili takva sra(a postavljaju ovakve teme.
    Odaje te jezik bato....dzabe ti je sto pokusavas da pricas na cirilici....
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Primećen član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Meni smeta kada licemerni Siptari koji su radili takva sra(a postavljaju ovakve teme.
    Odaje te jezik bato....dzabe ti je sto pokusavas da pricas na cirilici....
    "Професор" Србина назива шиптарином. И "интелектуални" закључак, да сам ја шиптар који објављује тешке злочине запада и "јадних" муслимана, шиптара и хрвата.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Batko, ti da si Srbin, ti bi znao da pricas srpski, ne bi ga nabadao kao oni iz UCK....

Primećen član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Batko, ti da si Srbin, ti bi znao da pricas srpski, ne bi ga nabadao kao oni iz UCK....
    Ти да си Србин посветио би пажњу тешким ратним злочинима над Србима што је запад починио. Типичан си "демократа". Није ти битно колико је Срба поклано, силовани и протерано, само да је теби добро.

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Za razliku od tebe ja ne moram da se pravim da sam Srbin, jer ja to i jesam.
    A ti nauci srpski, pa onda pokusavaj nekom da podvalis svoje srpsko poreklo.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Odavno je jasno da je Sljoboda siptar-prvokator jer ga jezik odaje covek je totalno posvadjan sa pravopisom i padezima al ne ko juznosrbijanci nego bas ko siptar ili eventualno Tarzan , mada sada je konacno resio da stavi svoje pravo prezime za nick sto je vec neki napredak

Primećen član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Za razliku od tebe ja ne moram da se pravim da sam Srbin, jer ja to i jesam.
    A ti nauci srpski, pa onda pokusavaj nekom da podvalis svoje srpsko poreklo.
    Ти и Al Bundy сте Срби исто колико је Насер Орић Србин.

Primećen član
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Odavno je jasno da je Sljoboda siptar-prvokator jer ga jezik odaje covek je totalno posvadjan sa pravopisom i padezima al ne ko juznosrbijanci nego bas ko siptar ili eventualno Tarzan , mada sada je konacno resio da stavi svoje pravo prezime za nick sto je vec neki napredak
    Ти се улизујеш западу и тражиш да се спречи ослобађање Косова и Крајине. Типичан "демократа". Има добре паре за вас да зарадите на red light district и у немачкој. У немачкој и холандији је проституција легализована.

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Pa i da si šiptar,ti si lojalan šiptar,a ovi što ne vide dalje od svoje šupčine nisu Srbi,već furune.
    Zapad ne interesuje istina.Njih ne interesuje to da su Srbi u pravu,jer zašto bi njih to interesovalo kada se najveći furundžija Boris Tadić,izvinjava svojima.Kada je na čelo srpske države ustaša.

Elita jaguar b p (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Kushi Pogledaj poruku
    Типичан си "демократа". Није ти битно колико је Срба поклано, силовани и протерано, само да је теби добро.
    Ја већ неколико пута тражим да ми објасниш: шта тебе брига да ли неко "само себе гледа," какве то везе има с тобом? Ти си и даље слободан да учествујеш у рату.

Јел ти мислиш да добровољци из Сирије који иду у Ирак чекају да им прво Баас партија Сирије то и одобри? Не, него једноставно крену. Тако и ти можеш ако хоћеш, немој да кривиш Анастасијевића за своју неактивност у народноослободилачкој борби

Iskusan drbob (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    92
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio jaguar b p Pogledaj poruku
    Ја већ неколико пута тражим да ми објасниш: шта тебе брига да ли неко "само себе гледа," какве то везе има с тобом? Ти си и даље слободан да учествујеш у рату.

Јел ти мислиш да добровољци из Сирије који иду у Ирак чекају да им прво Баас партија Сирије то и одобри? Не, него једноставно крену. Тако и ти можеш ако хоћеш, немој да кривиш Анастасијевића за своју неактивност у народноослободилачкој борби
    Pošto si i ti furundžija,ajd na temu nojeva.
    Prosipate pamet,a ništa ne znate,a kako biste i znali kad vam je u glavam sve žuto.

Domaćin мирјана б. (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    217

Nije smamo to zapad presutio, presutili su oni mnogo sta!
    Usput, nemojte da se brinete za ovakve siptare, sta cemo mi sa IDI_DADA_AMIN i slicnima?

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jaguar b p Pogledaj poruku

STVAR je u tome sto je RAT drzavna stvar,i da nebi posle kukali kako su nas pojedinci dobrovoljci unistili drzava krene organizovano u rat.E problem je u tome sto smo mi pod okupacijom a to ne radimo,iako imamo legitimno pravo a i obavezu za istim.
    e samo sto tada nema rasprave,krstarice,novina i tviga licnog bednog musljenja dali si za rat,dali ce nas to vratiti u 90,80 i sl..niko te i ne pita slem na glavu i pici

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio drbob Pogledaj poruku
    Pošto si i ti furundžija,ajd na temu nojeva.
    Prosipate pamet,a ništa ne znate,a kako biste i znali kad vam je u glavam sve žuto.
    i u venama

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio Kushi Pogledaj poruku
    Запад пун себе, који је Србе хтео затрети у првом светском рату. Да није било Руског цара у томе би вероватно и успео:
    http://en.sevenload.com/videos/t6056apE-About-ww1-and-the-genocide-on-the-Serbian-people

Буни се запад што Срби нису спречили "геноцид"над муслиманима у Сребреници:

Запад тражи да је Србија требала побити свој народ који је ишао да спаси Србе око Сребренице. ВРС нису смели спречити клање Срба у околним селима Сребренице. Насерово наређење да све Српско мора бити поклато, није интересовало запад. Нити га је објављивало. Запад је помагао насера са оружјем. И убијао ВРС која је покушала да помогне Србима у околним Српским селима око Сребренце:

Туђманов тешки ратни злочин, наређивање да се истребе Срби није занимао запад. Месић је исто учествовао у највећем етничком чишчењу 90их на Балкану:
    http://uk.youtube.com/watch?v=bLdkMD-A2k0

Српски старац доживео да га муче армија изетбеговића подржана од запада, разваљивају Српску цркву и веселе се кад вуку старца за трактором:
    http://uk.youtube.com/watch?v=3WPCBh9Lh9Q

Геноцид над Србима у Сарајеву, не интересује запад. Сарајево "опседнуто" од Срба. А цело Српско село поклано од муслимана близу Сарајева:
    http://en.sevenload.com/videos/dAdw0ajE-Genocide-on-serbs-in-Sarajevo

http://uk.youtube.com/watch?v=15F-doXHugE

Минималан број Срба се вратио у хрватској, и малтретиран је од хратске. У Србији на власти имамо хрвата који је у холандији рекао да су Срби највећи злочиници и похвалио усташку туђманову војску. Што су хрвати побили 150 Српских цивила, нападали и спречавали да добију храну и воду, војници јна у Вуквoвару. То дулића и "демократе" не занима.
    Сваки Србин који ЖЕЛИ ДА ЗНА шта се догађало у овој држави последњих деценија колико сам ја проверавао ЗНА О ЧЕМУ СЕ РАДИ. Али то нема никакве везе са оваквим или сличним пдф политика, ту се појављују и многи други које не само да истина не интересује НЕГО НОГАМА И РУКАМА КОПАЈУ ДА ПРОТУРЕ ЈОШ КОЈУ ЛАЖ О СРБИМА И СРБИЈИ.
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku

nesha t. nije na forumu
    vam kaže da budete dobri prema ljudima koji vas okružuju, na netu, a i u životu
    Veoma poznat nesha t. (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Molim vas da se pridžavate onog ''Jedan događaj - jedna tema''. Ovde je pokrenuto mnogo stvari i nema šanse za diskusiju o nečemu konkretnom.

Slične teme

1. "Пријатељски" запад и суседи
    Autor Teodosije u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.02.2009., 05:43
  2. Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 22.08.2008., 17:10
  3. Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 15.05.2008., 00:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor