Razglednice

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Godisnji odmori su tu..neko ide na more, neko na planinu ( neko u pizdu materinu )...
znaci, razglednice...da li ih saljete svojim prijateljima, rodjacima.... mislim da su razglednice mali znak paznje i ljubavi prema onom kojem iste saljete...
Pisite sve u vezi razglednica..i ko vam salje i kome saljete..i da li sami sebi posaljete za Novu Godinu kao ja sto radim....???...:hahaha:

za Forumase, puno toplih pozdrava
iz suncanog Banata..voli vas Dragan
 
Kupila sam 10 kom prosle godine u Grckoj, cena im je bila 0.5 Eur/kom.
Medjutim kada sam ih ispisala i htela da kupim markice, malo je falilo da padnem u nesvest - 4.5 Eur/kom markica.
Da dam 50 Eur za razglednice (a u poratku sam svracala u Solun gde za te pare mogu da pokupujem svasta) nema sanse. Tako da vise ne razmisljam o razglednicama.
 
Hvala što nas sve tako srdačno pozdravljaš.

Ja šaljem razglednice, ali ove godine, pošto idem u p. m. neću slati nikome. :(
Ali, imam jedan zanimljiv "slučaj". Moje sestričine kad odu na more, dođu i donesu mi razglednicu na ruke. :hahaha: Kao, nismo imale vremena da je ubačimo u poštansko sanduče.......
 
Hvala što nas sve tako srdačno pozdravljaš.

Ja šaljem razglednice, ali ove godine, pošto idem u p. m. neću slati nikome. :(
Ali, imam jedan zanimljiv "slučaj". Moje sestričine kad odu na more, dođu i donesu mi razglednicu na ruke. :hahaha: Kao, nismo imale vremena da je ubačimo u poštansko sanduče.......

brze su stigle :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Kupila sam 10 kom prosle godine u Grckoj, cena im je bila 0.5 Eur/kom.
Medjutim kada sam ih ispisala i htela da kupim markice, malo je falilo da padnem u nesvest - 4.5 Eur/kom markica.
Da dam 50 Eur za razglednice (a u poratku sam svracala u Solun gde za te pare mogu da pokupujem svasta) nema sanse. Tako da vise ne razmisljam o razglednicama.

A zato li ove moje meni daju razglednicu na ruke? :think: Boga li ima njihovog!
 
Kupila sam 10 kom prosle godine u Grckoj, cena im je bila 0.5 Eur/kom.
Medjutim kada sam ih ispisala i htela da kupim markice, malo je falilo da padnem u nesvest - 4.5 Eur/kom markica.
Da dam 50 Eur za razglednice (a u poratku sam svracala u Solun gde za te pare mogu da pokupujem svasta) nema sanse. Tako da vise ne razmisljam o razglednicama.

paznja ima cenu :):):)
 
Kog đavola uopšte da kupuješ razglednice, ako nemaš nameru da ih šalješ? :rtfm:
Bolje ne donosi tako, sve ćeš ljudove iznervirati.

OK, necu kupovati obecavam, nemojte me samo tuci.............. ;)
A sad stvarno, ja sam zaista za nesto prakticno, ako je 5 Eur razglednica, ja cu se ipak odluciti za neki lep pokloncic za taj iznos pre nego za razglednicu.

*** vise i te pare, mora da se svede sve na njih............:otkacio:
 
OK, necu kupovati obecavam, nemojte me samo tuci.............. ;)
A sad stvarno, ja sam zaista za nesto prakticno, ako je 5 Eur razglednica, ja cu se ipak odluciti za neki lep pokloncic za taj iznos pre nego za razglednicu.

*** vise i te pare, mora da se svede sve na njih............:otkacio:

Ebi ga, žalosno je da ljudi nemaju pare ni za razglednicu. U stvari, ove imaju za razglednicu, ali nemaju za markicu.
 
Dragi moji,

Evo resih da vam se javim. Ovde mi je do yaya, sunce przi
more ladno, pesak ulazi u cega riba ima za medalju i to sve gole.
Nadam se da ste vi dobro u vrelom Beogradu sto i sebi zelim.
Pozdrav iz Grcke, ebem li ga kako se zove ovo mesto.....
 
Razglednice...to je tako romanticno...podseca na proslo vreme kada se islo 2put godisnje na odmor.Sada ih uglavnom vise primam nego saljem...na strandu ih nema pa...salim se,odo na kupanje,lubac za sve...:kiss:
 

Back
Top