Pricajmo malo o animama i mangama

^_^SwEeT_VaMpiRe^_^

Zainteresovan član
Poruka
410
:neutral:...:confused:...:neutral:... kakvo je vase misljenje?Ja mislim da su super,al` me :???: vase :think:...(Malo me zanima i dopisivanje,ali...).I imate li neku slicicu za mene????Skupila sam za sad,po meni,malo:sad2:...Ima li ko od Kamikaze Kaitou Jeanne:heart: ili MermaidMelody:heart:???I zanima me kako vam se cini:
ribonposter2.jpg
[/IMG][/IMG][/IMG][/IMG]st-dreams.net/GS/PNGs/21.png[/IMG]aid-melody/
PVWeclome.jpg
[/IMG][/IMG][/IMG][/IMG][/IMG]pics/26528755.jpg[/IMG]
 
A kakav je taj Naruto?Ja ga nikada ne uhvatim(kad me lazu:otkacio:),a kad me ne lazu: onda ne znam na kom je kanalu i u koje vreme:sad2:.Mozes li mi reci?(TOKIJEVKE: mislim na onaj Tokyo Mew-Mew,ja ih zovem od sale Tokijevke...).

Naruto - Srpska Sihronizacija , imash je na ultri. Valjda u 10:00 , i u 20:30... nisam siguran.

Naruto - Engleska Verzija , imash je na jetixu. Posle 19:00 .... nisam siguran.

Naruto - Japanska Verzija , imash je na netu.

Takodje postoji naruto manga .
 
THANK YOU:D!!!A zasto si se toliko zalepio za mange:eek:?Tebi je,cini mi se,omiljeni Naruto...:mrgreen:JEL` SAM POGODILA?!:mrgreen:
Manga je strip. Gde cenzure ni malo nema . I bash je dobro uradjeno...

Da , najj mi je naruto anime i manga naravno.
Jesi li ikada gledao Kamikaze Kaitou Jeanne(KKJ)?Bas je super!A sta mislis o MermaidMelody??I imate li te slike ili NE???
Nisam nishta gledao osim naruta =) posle cu da pochnem da gledam bleach ..

Shto se slika tiche , nemam ih , ali sledeci sajt ih ima, izaberi koju oces :D
http://images.google.com/images?hl=en&q=Mermaid+melody&btnG=Search+Images&gbv=2
 
Manga je strip. Gde cenzure ni malo nema . I bash je dobro uradjeno...

Da , najj mi je naruto anime i manga naravno.

Nisam nishta gledao osim naruta =) posle cu da pochnem da gledam bleach ..

Shto se slika tiche , nemam ih , ali sledeci sajt ih ima, izaberi koju oces :D
http://images.google.com/images?hl=en&q=Mermaid+melody&btnG=Search+Images&gbv=2[/QUOTE
NARAVNO DA ZNAM STA JE MANGA:tongue:!!!Da li vise volis mange ili kad je na TV-u?Kako si se zalepio za mange(kao sto rekoh)rekla bi da ih vise volis...
 

Back
Top