Opoziciono delovanje, ali jos vece ludilo...

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Jednom je Žarko Korać sjajno objasnio kakav osećaj V. Koštunica izaziva kod mnogobrojnih građana Srbije, nazvao ga je "emotivnim promašajem ili emotivno pogrešnom investicijom" i to je sjajno objasnio
Toliko su mu ljudi verovali, toliko nade polagali u njega, toliko vere i očekivanja da bi od 80% podrške koju je imao pre nepunih 8 godina danas došao do nepuna dva tuceta mandata i podrške oko 7-8%
Najgore je kad čovek unese toliko vere i doživi toliko razočarenje, među njima sam i sam...pre 8 godina da je neko rekao, 2 litra krvi za Koštunicu, obe ruke ako treba da što pre uzmu, danas, pa ne bih ga ni pljunuo koliko gađenje osećam prema toj slini od čoveka:thumbdown:
 
http://www.politika.co.yu/rubrike/Politika/Koshtunica-Zivot-SSP-a-je-smrt-Srbije.sr.html
Bili gosti na tribini na pravnom, Kostun i Samardzic....Jadni studenti prava, sta sve moraju da trpe....:mrgreen::mrgreen:
Samo ne znam cega je premijer?:mrgreen::lol:

haha i ja sam mislio da otvorim temu ssp = smrt srbije, mislim stvarno koji je to recnik i koga on to pokusava da laze, zamislite mlohavog kako teatralno govori,
smrt, izdajnici,placenici, poslusnici, pa razne direktive iz sveta, sad odjednom je sve zivot ili smrt, i ili si sa nama ili nisi, mnogo su jadni postali place mi se kada ih cujem, tako ocajno nije govorio ni sloba. nazalost neki ljudi se jos uvek pale na takve govore, a svaki pametan covek kada bi cuo taj nacin govora promenio bi kanal i ignorisao budalu koja tako govori.
 

Back
Top