...vetar se vezati ne može....

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
Koliko ste puta osetili, doživeli da vas neko želi vezati lancima ljubavi svoje jer vas želi i voli. I koliko vas je to puta nateralo u beg jer ste se osećali sputano zbog toga? Zar ljubav ne podrazumeva slobodu koju treba dati i osećati dok volite? Zašto uvek moramo biti sebični u ljubavi i tako je ugušiti?

Ljubav postoji, neovisno o našim željama i težnjama, ne možemo je zauzdati kao što ne možemo ni vetar vezati i svaki pokušaj je samo uzaludno vrtenje oko sopstvene ose.
Ljubav je jedino u slobodi potpuna, nesebična i velika.
 
Koliko ste puta osetili, doživeli da vas neko želi vezati lancima ljubavi svoje jer vas želi i voli. I koliko vas je to puta nateralo u beg jer ste se osećali sputano zbog toga? Zar ljubav ne podrazumeva slobodu koju treba dati i osećati dok volite? Zašto uvek moramo biti sebični u ljubavi i tako je ugušiti?Ljubav postoji, neovisno o našim željama i težnjama, ne možemo je zauzdati kao što ne možemo ni vetar vezati i svaki pokušaj je samo uzaludno vrtenje oko sopstvene ose.
Ljubav je jedino u slobodi potpuna, nesebična i velika.

А одакле ти идеја да морамо?
 
Koliko ste puta osetili, doživeli da vas neko želi vezati lancima ljubavi svoje jer vas želi i voli. I koliko vas je to puta nateralo u beg jer ste se osećali sputano zbog toga? Zar ljubav ne podrazumeva slobodu koju treba dati i osećati dok volite? Zašto uvek moramo biti sebični u ljubavi i tako je ugušiti?

Ljubav postoji, neovisno o našim željama i težnjama, ne možemo je zauzdati kao što ne možemo ni vetar vezati i svaki pokušaj je samo uzaludno vrtenje oko sopstvene ose.
Ljubav je jedino u slobodi potpuna, nesebična i velika.

kazem je curi...Dodji kod mene, volim te...kaze ona meni..Ne volis me, pao ti je...;)
 
Koliko ste puta osetili, doživeli da vas neko želi vezati lancima ljubavi svoje jer vas želi i voli. I koliko vas je to puta nateralo u beg jer ste se osećali sputano zbog toga? Zar ljubav ne podrazumeva slobodu koju treba dati i osećati dok volite? Zašto uvek moramo biti sebični u ljubavi i tako je ugušiti?

Ljubav postoji, neovisno o našim željama i težnjama, ne možemo je zauzdati kao što ne možemo ni vetar vezati i svaki pokušaj je samo uzaludno vrtenje oko sopstvene ose.
Ljubav je jedino u slobodi potpuna, nesebična i velika.

Doziveo sam samo da me zele vezati lancima nekih veza.... a ljubav nema veze sa vezivanjem.
Mislim da ipak malo mozemo uticati na povecavanje ili smanjivanje ljubavi... nasim postupcima.
 
Kokoška beži, a petao za njom.

Ne lazi bre...:P


2204481936_b67492b955.jpg
 

Back
Top