J.Lo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li je moguce da mozete da smislite toliko glupih tema??:roll:
aj ovako, svaki put kad pozelis da otvoris temu zapitaj se koja je njena svrha, i da li ce iko htjeti da odg na temu, da li ona u opste ima smisla, oli please???
pojma nemam kako je jlo gradjena, i zabolje me!ovo nema veze sa tinejdzerima jer svako je gradjen makar malo drugacije, a vec imamo teme na kojima se diskutuje o fizickom izgledu i njegovom uticaju i vaznosti!!!!

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
A ima li ikakve šanse da ikoga ko dođe na forum ne ispljujete zato što je otvorio temu koja je po vama neprimerena?

Opustite se malo,ako nemate šta da kažete,zaobiđite temu.
 
Poslednja izmena:
HTML:
da li je moguce da mozete da smislite toliko glupih tema??
Naravno da je moguće...izvoli smisli nešto što je po tebi pametno!

HTML:
aj ovako, svaki put kad pozelis da otvoris temu zapitaj se koja je njena svrha, i da li ce iko htjeti da odg na temu, da li ona u opste ima smisla, oli please???
Naravno da sam se zapitala da li treba da postavim ovu temu,odlučila sam da postavim kako bih videla vaše mišljenje(sada mi ono i nije bitno)...Ko ne želi da odgovara na ovu temu ne mora.Zašto ne bi imala smisla??
 
A ima li ikakve šanse da svakog ko dođe na forum ne ispljujete zato što je otvorio temu koja je po vama neprimerena?

Opustite se malo,ako nemate šta da kažete,zaobiđite temu.

Pa sta's!! *** nemaju ljudi pametnija posla pa malo hejtuju pridoslice,da znas kako su mene zajebavali u pocetku na muzici....E qurac sad niko rec da mi kaze!!
 
ne razumem cemu ova tema na tinejzerima

Dzenifer Lopez je zena
ali u pravom smislu, ima one prave zenske obline

a malo koja tinejdzerka je bas gradjena kao ona

mislim da se skoro svaki zreli muskarac ne bi zalio da mu je jedna takva pored njega

ovde su uglavnom decacici i devojcice...
 
Slazem se sa ostalima da nije tema za ovde, ali eto hocu da odg na temu...
Dakle, svidja mi se rad J.Lo prelepo je gradjena, lepe su joj pesme, jedino me smaraju ove novije, ali ok.....
 
Ako se tema nekome ne dopada ne mora da je toliko ,,pljuje,, dobro ajde priznajem ,glupo je ali eto da ti odgovorim iako nisam musko!mislim da to nije bitno,licno nije mi nesto mnogo privlacno kad neko ima preveliku zadnjicu !!

toliko od mene
 
ne razumem cemu ova tema na tinejzerima

Dzenifer Lopez je zena
ali u pravom smislu, ima one prave zenske obline

a malo koja tinejdzerka je bas gradjena kao ona

mislim da se skoro svaki zreli muskarac ne bi zalio da mu je jedna takva pored njega

ovde su uglavnom decacici i devojcice...

JEdini dobar komentar na ovoj temi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top