muskarci i auto

znate, mislim da razumem tu ljubav. automobil košta. nemam svoj automobil, ali sam sigurna da kada ga budem imala neću biti srećna da mi neko treska vratima, ponaša se bahato. često razmišljam kako mogu da spavaju oni kojima je auto na ulici, parkingu, a ne u garaži. da budem iskrena, da imam svoja kola, najsrećnija bih bila da su sa mnom u sobi. :) ipak je to skupa i korisna igračka i što sam starija to više razumem vezanost. e sad, naravno, ima bolesnika, ali ne volim baš one koji su bahati. šta vam govori o muškarcu koji ne vodi računa o svom automobilu ili ženi koja ne vodi računa o kolima? ja takvima ne bih ni olovku dala, a o srcu da ne govorim.
 
znate, mislim da razumem tu ljubav. automobil košta. nemam svoj automobil, ali sam sigurna da kada ga budem imala neću biti srećna da mi neko treska vratima, ponaša se bahato. često razmišljam kako mogu da spavaju oni kojima je auto na ulici, parkingu, a ne u garaži. da budem iskrena, da imam svoja kola, najsrećnija bih bila da su sa mnom u sobi. :) ipak je to skupa i korisna igračka i što sam starija to više razumem vezanost. e sad, naravno, ima bolesnika, ali ne volim baš one koji su bahati. šta vam govori o muškarcu koji ne vodi računa o svom automobilu ili ženi koja ne vodi računa o kolima? ja takvima ne bih ni olovku dala, a o srcu da ne govorim.

Ne govori toliko koliko mislis.
Moj bivsi shef je vrlo pametan, uspesan i konacno mogu reci i dobar covek.
Ali o automobilu nimalo ne vodi racuna mada ima nov.
Jednostavno je takav. Auto mu ne predstavlja nikakvu vrednost u zivotu i prosto je nemaran u odnosu na njega.
Ne pali se na automobile, mogao bi da vozi i mnogo skuplji auto, cak ga i ne pere bog zna kako redovno, a inace je covek cist i uredan, a stan mu nije u haosu, ima dobre prijatelje, prema zaposlenima nije ni bahat ni los....
Eto, ja znam za taj primer
 
Draga moja, gresis, ako je takav prema svom autu, prema meni ce biti jos bolji... jer to pokazuje koliko ceni i cuva ono sto ima... :bye:

Šta ga ja znam... ima tu primera koji mi se čine kao da ti muškarci baš ništa drugo i ne vole osim auta. Sumnjivi su mi.:think:
Ali, tačno je i to, da kad vidim muškarca u prljavim i neurednim kolima, pomislim da je takav i u životu, i to me odbija.:thumbdown:
Za mene je auto samo prevozno sredstvo, i jedino očekujem od njega da se ne kvari i da sluša komande. Ne volim da mi je auto prljav i neuredan, samo sam imala sreće da budem u društvu muškaraca koji smatraju da to nije ženski posao, pa sam ih pustila da uživaju, a i ja sam uživala (što nisam morala ja to da radim).:D
 
znate, mislim da razumem tu ljubav. automobil košta. nemam svoj automobil, ali sam sigurna da kada ga budem imala neću biti srećna da mi neko treska vratima, ponaša se bahato. često razmišljam kako mogu da spavaju oni kojima je auto na ulici, parkingu, a ne u garaži. da budem iskrena, da imam svoja kola, najsrećnija bih bila da su sa mnom u sobi. :) ipak je to skupa i korisna igračka i što sam starija to više razumem vezanost. e sad, naravno, ima bolesnika, ali ne volim baš one koji su bahati. šta vam govori o muškarcu koji ne vodi računa o svom automobilu ili ženi koja ne vodi računa o kolima? ja takvima ne bih ni olovku dala, a o srcu da ne govorim.

Pazi, automobil je samo jedna stvar, nije ziv, ne oseca, ne misli. To je prevozno sredstvo koje je covek izmislio da se bi olaksa put. Auto moze da bude skuplji ili jeftiniji, zavisi od toga koliko imas para i koliko si spremna da preuzmes odgovornost za skup auto ili da ga ne sljivis ako je jeftin. Ali i posle svega je to ipak samo stvar. Ono sto je najstrasnije u celoj prici je sto ga neki ljudi upravo dozivljavaju suprotno.
Naravno da nikome nije drago da svoju stvar koju je kupio nadje polomljenu i upropascenu, ali brinuti se o kolima kao o svojoj bebi je za mene bolesno, i zato se ne slazem sa ovom tvojom poslednjom recenicom. Bolje pogledaj kako se covek kojeg volis ponasa prema zivotinjama i deci, umesto sto se fokusiras na materijalne stvari koje ima.
 
Preporucujem svima da procitaju post one zene sto je muzu zalupila vrata od kola, a ovaj je sekund kasnije uz nehajan osmeh oborio tim istim kolima...

Zena se posle tog posta nije ni javila, i moz' da bude da je zavrsila u bunaru k'o gos'n Rajkovic.

Prema tome - dabome!
 
ne lozim se na autobobile niti vidim sto bi neko mogao da uziva u njima i na koji nacin.
jer to je onaj rad tacka a - tacka b.
e sad kad bih bila musko i kad bih se lozila na masine o kojima treba da brines i u kojima treba da uzivas
to bi bile jahte,al one manje...
e to je vec nesto posebno...preskupo za obicnog smrtnika doduse...
 
ja se ne lozim u smislu da perem lickam i odrzavam
mene privlace nagla ubrzanja i kocenja..zvuk motora i sl...
a i bolje je da se izivim na autu nego na sebi...ili ne daj boze nekom drugom

Jednom davno, pre mozda deset godina jedna budala me vozlia u golfu VR6.
U njega su nabili 175 ks (ako ne gresim) i ono stvarno nije auto za normalnog coveka nego za pilota formule 1. Posebno kad ludak zeli i da ti pokaze sta sve taj auto moze :otkacio:
 
Definitivno sam zakljucila da je auto muskarcima uvek na prvom mestu....nikako ih u tu tacku ne smete dirati
mene je moj dragi sinoc zvao besan na mene sto mu je pukao motor od kola ispred kuce ,kao da sam ja kriva za to,kaze cucemo se ovih dana jer ima strasno veliki problem...ne mogu jos uvek da dodjem sebi
E moj dragi Miroslave i svi ostali muskarci pa vas samo treba kulturno sisati\...zamislite drage moje treba im izbusiti sve 4 gume i pobeci najgora kazna im je to:cool:

Miroslav je kreten. Ali, opet, sta znam, meni je jedan bivsi kupio peugeot 206 pre nekoliko godina, bas zato sto obozava autice, pa mu taj kao bas za mene. Ostavila sam ga i pre tog poklona jer je bio los u krevetu. A vozio 'avion' da se najeziz... Dzabe kola, kad mu ostali 'delovi' ne rade. I taj moj bivsi sad kad pogledam je takodje kreten.
 
Jednom davno, pre mozda deset godina jedna budala me vozlia u golfu VR6.
U njega su nabili 175 ks (ako ne gresim) i ono stvarno nije auto za normalnog coveka nego za pilota formule 1. Posebno kad ludak zeli i da ti pokaze sta sve taj auto moze :otkacio:

ima i brzih kola
mada i taj je kao zmija
skoro sam se vozio u pasatu od 275ks(W8)
ali njemacki automobili su dosadni i linearno povlache
ja volim eksploziju od 4000+ obrtaja i adrenalin:)
 
Ne govori toliko koliko mislis.
Moj bivsi shef je vrlo pametan, uspesan i konacno mogu reci i dobar covek.
Ali o automobilu nimalo ne vodi racuna mada ima nov.
Jednostavno je takav. Auto mu ne predstavlja nikakvu vrednost u zivotu i prosto je nemaran u odnosu na njega.
Ne pali se na automobile, mogao bi da vozi i mnogo skuplji auto, cak ga i ne pere bog zna kako redovno, a inace je covek cist i uredan, a stan mu nije u haosu, ima dobre prijatelje, prema zaposlenima nije ni bahat ni los....
Eto, ja znam za taj primer

evo-ja sam skoro ista k'o tvoj bivsi sef :p
 
Da... Kako sam ga ljubila u vrat i usne i pokusavala da ga nateram da mi uzvrati dok vozi. Nisam mogla da prestanem, jer sam dugo cekala na to...A put je bio mracan i ispred nas je bila kolona, a on je u jednom trenutku smejuci se rekao: " Sta radis to? Hoces da udarimo nekog?"...I ja sam rekla: "Dobro, bicu mirna" i samo sam ga zagrlila levom rukom i privila se uz njega koliko god sam mogla...
Boze, kako sam ja samo bila srecna u tom trenutku...Mislim da on nije bio svestan toga.
Neke stvari se nikad ne zaboravljaju...
 
Poslednja izmena:

Back
Top