Da li ovako ponašanje Tadića i SPS-a put ka građanskim nemirima

Meni je sve jasno zato mi i smeta a tebi ako ne smeta gaženje potpisa i dogovora dokazuje da voliš prljavo bolesne stranke.:super:
pa meni je u NSu sasvim svejedno ko ce biti na vlasti u Beogradu ,mi smo se radikala otarasili ,a sto se tice njihovog internog sporazuma na nivou Beograda on nije ustavna i pravna kategorija da se ne moze raskinutu .
 
Радикали су готови, и сада само чекамо тачан датум рушења власти у Београду, и то је тачка на њихово малтретирање себе и других које траје већ 5 година,
(Николић је 2003. добио велики број гласова и почео да прети повратком у кризу,
таман кад су људи хтели да узму дах од 1990-их).

Надам се да је ово увод у употребу бојеве муниције против радикала који крену у насилне протесте кад схвате да су прсли на гласачкој кутији.

Датум (можда већ следеће седмице) када радикали буду и званично проглашени мртвим,
ћу да славим као нови рођендан што би рекао Markowac,

и то ће бити поука и другим непријатељима Истине и снагама Зла у свету: бићете поломљени колико год времена буде требало и колико год људи мислите да имате иза себе.
 
pa meni je u NSu sasvim svejedno ko ce biti na vlasti u Beogradu ,mi smo se radikala otarasili ,a sto se tice njihovog internog sporazuma na nivou Beograda on nije ustavna i pravna kategorija da se ne moze raskinutu .

Pa da ko nema obraz zaista i nije teško da raskine bilo kakav sporazum.To bi želeo da okusi i Tadić jednog dana:klap:A zbog ovakvog ponašanja SPS-a se već davno Sloba prevrće po grobu.A i Đinđić će uskoro .:super::super::super:
 
Радикали су готови, и сада само чекамо тачан датум рушења власти у Београду, и то је тачка на њихово малтретирање себе и других које траје већ 5 година
:ok::super:
Датум (можда већ следеће седмице) када радикали буду и званично проглашени мртвим,
ћу да славим као нови рођендан што би рекао Markowac
:rotf::rotf:
i ne samo ti.

и то ће бити поука и другим непријатељима Истине и снагама Зла у свету: бићете поломљени колико год времена буде требало и колико год људи мислите да имате иза себе.
Mihiz
mi cemo to drvo neslobode lomiti, lomiti i na kraju slomiti."
:super:
 
Радикали су готови,

Надам се да је ово увод у употребу бојеве муниције против радикала који крену у насилне протесте кад схвате да су прсли на гласачкој кутији.

Датум (можда већ следеће седмице) када радикали буду и званично проглашени мртвим,
ћу да славим као нови рођендан што би рекао Markowac,

и то ће бити поука и другим непријатељима Истине и снагама Зла у свету: бићете поломљени колико год времена буде требало и колико год људи мислите да имате иза себе.

DA si TRUNČICU pametan znao bi da su radikali 100%vojno sposobni i spremni da brane Srbiju od izdajica a vi niste ni 50% i to su još pola kukavice kad im metak prođe pored glave.Crnjo moj kada bi to pokušali što kažeš BIO BI TO VAŠ KRAJ.:super::super::super:
 
Надам се да је ово увод у употребу бојеве муниције против радикала који крену у насилне протесте кад схвате да су прсли на гласачкој кутији.

Датум (можда већ следеће седмице) када радикали буду и званично проглашени мртвим,
ћу да славим као нови рођендан што би рекао Markowac,

и то ће бити поука и другим непријатељима Истине и снагама Зла у свету: бићете поломљени колико год времена буде требало и колико год људи мислите да имате иза себе.

Ufff ala si opasan preko tastature islamska zivotinjo pa kada bi te radikali uhvatili odrali bi te tako da bi cvilio ko pas za milost. :hahaha: :rotf:
Mogu samo misliti kako bi promenio pricu kada bi ja stao ispred tebe hehhe. :rotf: :super:
 
Imam ja neke drugare koji su bas aktivni clanovi SRS u komsiluku e bas bih voleo da vidim da stanes ispred njih i da im kazes da bi protiv njih sa bojevom municijom.... JOOOOOOOOJJJJ sta bi ostalo od tebe... hehehe. :hahaha:

Vidis da su ove demokrate i evropejci ***** neopevane(neki su dokazali i u praksi), i ne znam sta te cudi, samo znaju da seru na net-u i nista vise. Sve su to picketine!!!!
 
SPS dokazuje da ne vredi da postoji a Tadić dokazuje da mu je stalo da uništi SRS i DSS i da nema granicu u širenju svog režima.http://www.rtvpink.com/vesti/vest.php?id=16797

Kakvi bre nemiri?Je si li normalan?
SPS ima pravo da ide sa kim god hoće,a to je između SPS-a i njihovih birača!
Šta bole racku SRS i DSS za tu priču!?
Sada više nema JSO-a,tako da Šeki i Koštunica mogu da ga duvaju!
Više nikad niko neće doći na vlast,tako što će streljati premijera!
TA PRIČA JE GOTOVA!!
Čekaj 4 godine,pa ko pobedi neka pravi vladu!
 
Poslednja izmena:

Back
Top