Šta mislite o modi velikih grudi

hazard

Zainteresovan član
Poruka
205
Nešto me baš zanima, pošto sam svojeglav tip, pa modu pratim preko sajtova na internetu, svaki put se iznenadim kad vidim ove naše sisate lepotice.Ni na jednom TV programu nema žena normalnih grudi, a i sve su obučene po nekoj, za mene čudnoj modi, koju ne nađoh nigde na net-u. Pa jel , vama to OK ili se čudite kao i ja?
 
hazard:
Nešto me baš zanima, pošto sam svojeglav tip, pa modu pratim preko sajtova na internetu, svaki put se iznenadim kad vidim ove naše sisate lepotice.Ni na jednom TV programu nema žena normalnih grudi, a i sve su obučene po nekoj, za mene čudnoj modi, koju ne nađoh nigde na net-u. Pa jel , vama to OK ili se čudite kao i ja?

to mi je vise dosadilo.svaki dan se seko novi napumpa.mislim da je najlepse ono sto je prirodno a sto se tice grudi najprivlacnije su one sto mogu da stanu u saku
 
majuska:
hazard:
Nešto me baš zanima, pošto sam svojeglav tip, pa modu pratim preko sajtova na internetu, svaki put se iznenadim kad vidim ove naše sisate lepotice.Ni na jednom TV programu nema žena normalnih grudi, a i sve su obučene po nekoj, za mene čudnoj modi, koju ne nađoh nigde na net-u. Pa jel , vama to OK ili se čudite kao i ja?

to mi je vise dosadilo.svaki dan se seko novi napumpa.mislim da je najlepse ono sto je prirodno a sto se tice grudi najprivlacnije su one sto mogu da stanu u saku
ali je ipak bolje kada imas veeeliku saku...
 
ugadnubaburastem:
Snezna_kraljica:
vodolija77:
Ti si zena mog zivota!!!! :D
Ja zaboravih, ali si me ti podsetio - zivimo na BALKANU. O, Boze......
Krava je dobra koliko mleka daje, a zena kolike sise ima................. :x

A zbog cega tebe to toliko pogadja? :wink:
To je nepostovanje licnosti zene.
To je isto kao da u muskarcu vide samo *.

Pobogu, zena ima misli, pamet, stavove, vrednosti i kvalitete.
 
Ono sto svakako jeste balkanski sindrom vezano za temu ne odnosi se na velicinu grudi, vec na odnos prema istoj. Terminologija i 'stil' zalosno ukazuju na veliku prazninu na mestu gde bi trebalo da bude, osnovnim vaspitanjem utemeljen, osecaj SAMOPOSTOVANJA sopstvenog i POSTOVANJA suprotnog pola. :idea:
 
vodolija77:
Htedoh da te pohvalim ovde na forumu, ali te zenske pripadnice istog pretvorise u kravu bez mozga(mad cow?)... :D


Mislim da je u pitanju kompleks. :idea:
Sto bi moralo da znaci da devojka, ako ima vece grudi nema gram mozga?
To koliko sam pametna i sposobna govori cinjenica da sam zavrsila Ekonomski fakultet u roku,sa ne pune 23 godine.Kakve veze ima velicina grudi ili lepota sa pamecu? :shock: :roll:
 
silikonske grudi ne valjaju jer se na dodir vidi da nisu prave...bila ja na bazenu,pa kasnije u svlacionici skine se jedna devojka a grudi joj prelepe,kao one na skulpturama,ja ih gledam zadivljeno kad ona krene da oblaci brus pa kako ih je skupila rukama a one ne menjaju oblik,kao da je primakla dve kupe...totalno neprirodno.tad sam shvatila da su silikoni...
 

Back
Top