Sta mislite o ispaljivanju?

Moja drugarica je juce prisla nekom decko a on je ismejao pred celom ekopom!!!!! Koji blam,zar ne?:rumenko:

Blam je grozan, ali dečko je prostak, pa joj je bolje jedan blam pred prostacima, nego maltretiranje sa istim duže vremena (da je kojim slučajem hteo da se malo duže zeza sa njom).
I lepo ja kažem, muškarci biraju, ali žene odlučuju ko će ih izabrati! Normalnija je varijanta da mu da do znanja da je interesuje, pa da malo sačeka, nego ovako da je izblamira jedna pogrešna procena (jer je on to - pogrešna procena, i ništa više).
Jesu žene i muškarci ravnopravni u pravima, ali se ipak stilski razlikuju.
A i muškarcima ne savetujem prilaženje pred njenim drugaricama, iz istog razloga. Bolje je nasamo, nije nikakav blam biti odbijen (svako ima prava da bira) , a i nema pred kim da te ismeje.
 
aj sad fight! :lol:
ma ne mislim,, stvarno... koji kretenizam.... meni boga mi ni pred mamom i tatom nije bilo bzvz da startujem nekog.. e sad to je bzvz zato shto tom nekom mozhe biti neprijatno al to nije tema... elem.... mislim ako su ljudi normalni onda je sve to ok i think....?
 
Karlito, znas onaj hit od pre jedno petnaest godina?

"Umm..I noticed you around.
I find you very attractive,
I noticed you around...umm
I find you very attractive,
I find you very attractive,
Umm...would you go to bed with me?"


pazi joj zube! još nisu bili u opticaju ovi superjaki izbeljivači.

to ono kao kada gledaš film i začudiš se kako su nekada zene mogle bez brazilske depilacije. :think:
 
jooče uzeli dečaci loptu devojčicama.....i prave se mangoopi......one hoće da igraju odbojku....a oni basket..samo im je dosadno...pa su im uzeli loptu..i drži sad neki loptu.....i neće da im vrati....i pita ih..a je l hoćete vi devojčice da igrate sa nama basket....a one kažu....ne...i dve najhrabrije istoopile pred tog nasilnika..i kažu nećemo.....vrati loptu.....a da, kaže ovaj dečko...vi hoćete odbojku...........i onda loptu i doone im u nebesa.....e sad....bilo ih je više nego dečaka....a samo dve devojčice se boone...ostale stoje 10 metra dalje...i kažu za njega....kakav seljak....kreten....ali neće da se sooprotstave....to bre kad je malo vidi se da je ljigavo...... imaju tako...blizu 14 godina....to sam sve zapazio i čuo jer me bolu noge....pa sam išao sporo prečicom....
 
jooče uzeli dečaci loptu devojčicama.....i prave se mangoopi......one hoće da igraju odbojku....a oni basket..samo im je dosadno...pa su im uzeli loptu..i drži sad neki loptu.....i neće da im vrati....i pita ih..a je l hoćete vi devojčice da igrate sa nama basket....a one kažu....ne...i dve najhrabrije istoopile pred tog nasilnika..i kažu nećemo.....vrati loptu.....a da, kaže ovaj dečko...vi hoćete odbojku...........i onda loptu i doone im u nebesa.....e sad....bilo ih je više nego dečaka....a samo dve devojčice se boone...ostale stoje 10 metra dalje...i kažu za njega....kakav seljak....kreten....ali neće da se sooprotstave....to bre kad je malo vidi se da je ljigavo...... imaju tako...blizu 14 godina....to sam sve zapazio i čuo jer me bolu noge....pa sam išao sporo prečicom....

Sta su mogle klinke drugo?
 
na koji način ju je ismejao ?
ne'am pojma, ne mogu dazamislim dsa biu neko nekoga ismevao pred celim društvom... kakav kompleksaš:eek:
kad nerkom pšriđeš bio ti muško ili žensko, postoji rizik - odbijanja. Koji prihvatiš kao moguć i sve ok. Ali rizik ismevanja, blamaže... T one bi trebalo da psotoji ni kao najnižio procenat...
Stvarno kreteni... A i to njegovo društvo ako se smejalo (mada ja i dalje ne mogu da zamislim takvu scenu:confused:); mogu li detalji?, ona je rekla ovo, a on onda ono, pa su svi cepali :?:
:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 

Back
Top