Hormoni, sizenje, ludenje...
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Hormoni, sizenje, ludenje...

Domaćin Nesi (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano Hormoni, sizenje, ludenje...

E danas je moj dragi naheb`o ni kriv ni duzan...Ne bukvalno, al otiso je pod nejasnim utiskom da je nesto zabrljao...Onda ja malo razmislim u tisini i samoci hahahha i skontam da nije on nista kriv i da sam nervozna sama od sebe i tu dodjemo do onog dela " hormoni, sizenje ludenje" i ja se setim svih onih zenkih prica kako su zasto i na koji nacin "izludele" svoje bolje polovine hahaha a da ovi nisu bili ni svesni sta ih je snaslo .
    Ubedljivo najludja prica koju sam cula je prica o lubenici . Koleginica se skoro (pre tog dogadjaja) porodila i muz jos donese iseckanu krisku lubenice, na sta ona brizne u najneutesniji plac ikad. Jel ti ja licim na svinju, kako si mog`o? I posto smo je mi svi pogledali s cudjenjem kad nam je to pricala, ona nastavi: Pa iseckani parcici lubenice nisu bili iste velicine i kaze smejte se vi, ali ja se nikad jadnije nisam osecala u zivotu.
    Hahahah...
    Imate li vi slicnih problema? Sta je "najgadnije" sto ste uradile svijim bliznjima u takvim momentima?
    Ispod Mire sto djavola vire,
    ispod Nesi...i djavo je digo ruke :-)

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Podrazumevano Re: Hormoni, sizenje, ludenje...

Ma odakle vam bre chetres dindzi za lubenicu

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2182

Citat Original postavio Nesi Pogledaj poruku
    E danas je moj dragi naheb`o ni kriv ni duzan...Ne bukvalno, al otiso je pod nejasnim utiskom da je nesto zabrljao...Onda ja malo razmislim u tisini i samoci hahahha i skontam da nije on nista kriv i da sam nervozna sama od sebe i tu dodjemo do onog dela " hormoni, sizenje ludenje" i ja se setim svih onih zenkih prica kako su zasto i na koji nacin "izludele" svoje bolje polovine hahaha a da ovi nisu bili ni svesni sta ih je snaslo .
    Ubedljivo najludja prica koju sam cula je prica o lubenici . Koleginica se skoro (pre tog dogadjaja) porodila i muz jos donese iseckanu krisku lubenice, na sta ona brizne u najneutesniji plac ikad. Jel ti ja licim na svinju, kako si mog`o? I posto smo je mi svi pogledali s cudjenjem kad nam je to pricala, ona nastavi: Pa iseckani parcici lubenice nisu bili iste velicine i kaze smejte se vi, ali ja se nikad jadnije nisam osecala u zivotu.
    Hahahah...
    Imate li vi slicnih problema? Sta je "najgadnije" sto ste uradile svijim bliznjima u takvim momentima?

Mojim najbizima ponekad treba dati ordenje... uvek me istrpe u siznim momentima... stvarno-svaka im cast...

mimi's mom nije na forumu
    Life ain't not having problems, it's being able to deal with ones ya got.
    Buduća legenda mimi's mom (avatar)
    Učlanjen
    29.11.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    818

Pa otprilike mi je ceo mesec kao ona stvar od Meredit Bruks, Bitch.

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Podrazumevano HORMONSKA IKEBANA

Rečenicu "Hormoni su čudo", Jelena Nestorović je sama sebi ponovila nekoliko puta. Izgovarala ju je glasno, kao da se s nekim svađa, kao da nekog u nešto ubeđuje. Iz otškrinutog ormara izlivao se mrak i tamnio prostor skromne hotelske sobe. Ona nije mogla ni da sedi, a kamoli da hoda. Bila je sva razvaljena. I vrlo zadovoljna.

Jeja Nestorović je za svaku svoju nepromišljenost, glupu avanturu, krivila hormone. "Zašto ni za šta ne kriviš mozak, nego samo nas?", često su joj prigovarali hormoni, na šta im je ona odgovarala pitanjem: "Koji mozak?". Muškarac s kojim je malopre vodila ljubav, u kupatilu je pustio vodu.

I stvarno, ona je mozak koristila samo kada je trebalo odlučiti koje cigarete da kupi. Na njega dalje od trafike nije računala, tako da pritužbe i ljutnje njenih hormona nisu bile na mestu.

Pogotovo nisu bile na mestu kada se uzme u obzir da je Jelena Nestorović njima, i jedino njima pripisivala zasluge za svaki trenutak sreće, iako je znala da je za sreću potreban i dobar raspored zvezda, i povoljan tok podzemnih voda, i solidna dužina raspoloživog ku.rca, a vrlo često i nešto sasvim deseto, nešto kao buket poljskog cveća koji je stajao na stočiću kraj lampe.

Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Srda

Ja se često namrštim
    i stanem za vrata,
    pa se srdim i srdim
    po dva do tri sata.
    Pitaju me i otac,
    i tetka i mama:
    "Šta je tebi, Evice?"
    - Ja ne znam ni sama.
    A kad čelo razvedrim
    (to me stane truda),
    onda pitam samu sebe:
    "Što si bila luda?"

Jovan Jovanović Zmaj
    Poslednji put ažurirao/la Treća : 01.07.2008. u 02:28

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

nemam ja tih problema, ja sam po prirodi namcor, tako da hormoni tu ne igraju nikakvu ulogu...

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

hehe da l i ja da potpisem gornju izjavu
    mene muz zove "trubica" jer su mi usne stalno napucene na mode "durenje"

Veoma poznat gazela (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    144

Konstatno pravim gluposti zahvaljujuci svojim burnim hormonima...

Elita Mirka Šizika (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    611

Auuuuuuuu moja tema...
    Al nisam ja ta koja treba ovde da se zapljune ...možda da dovedem muža da prenese svoje impresije ?! Jer ja odgovorno tvrdim da je on ipak kriv za sve ...

Sa mojim hormonima je sve u redu...samo bračni drug ne sluša !

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Ja ne razumem o čemu vi pričate

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

Nekome sam ne tako davno rekla da "duva"..i sada se kajem ..ne mogu sebi da oprostim sto sam to rekla a nisam tako mislila..sa rodjenom tetkom sam se posvadjala jer sam branila svoje stavove i odluke..srecom pomirile smo se..kako ona rece..zahvali bogu sto te punooo volim..smrc..da da..sredjena hormonska slika je vazna stvar..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Aktivan član
    Učlanjen
    24.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Ja bas volim da vidim kad zene znaju da planu

Zainteresovan član zenazmaj (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

He, ne znam dal' beše zbog hormona, ili vrućine, ili sve kompletno- tek, natrčao mi je dragi kao poručen pre neki dan. Danima se lenji da očisti klima uredjaj, a termometar se usijava.. I tako, dolazim pre neki dan smorena s posla i zatičem ga pred kompom, igra se sve u 16..
    "Pobogu, što ne očisti klimu, pa da rashladimo malo kuću?!, zavapim s vrata.
    "Pa, odmarao sam se...!!
    Ja tu puknem i svašta mu kažem, kako ga nije sramota da danima ne uradi par sitnica. A on na to- Pa nije imao ko da mi pomogne, ne znam da li da pitam taštu da li bi mi dodala usisivač da očistim klimu!:???: Kad ga nisam ubila...Izbrojim ja do tri, pa kažem- A jel treba možda da te upoznam sa njom, vi se, kanda, ne znate??!!! Hoćeš li onda konačno nešto da uradiš? I zalupim vratima i odem da se istuširam, pa tek čujem usisivač...
    U medjuvremenu stiže sin i čujem tatu kako kaže- E, nemoj sad da ulaziš u kupatilo, mama se kupa.. A i sad je baš mnogo nezgodna!

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kučka Pogledaj poruku
    Nekome sam ne tako davno rekla da "duva"..i sada se kajem ..ne mogu sebi da oprostim sto sam to rekla a nisam tako mislila..sa rodjenom tetkom sam se posvadjala jer sam branila svoje stavove i odluke..srecom pomirile smo se..kako ona rece..zahvali bogu sto te punooo volim..smrc..da da..sredjena hormonska slika je vazna stvar..
    Pa kad ne koristite redovno hormonsku terapiju...

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Citat Original postavio kučka Pogledaj poruku
    Nekome sam ne tako davno rekla da "duva"..i sada se kajem ..ne mogu sebi da oprostim sto sam to rekla a nisam tako mislila..

..da da..sredjena hormonska slika je vazna stvar..
    Nije samo yebanje i pušenje
    ono što prodre u tebe i
    smekša te, već razgovori,
    nešto je i u razgovorima sa
    pravim prijateljima.

Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio zenazmaj Pogledaj poruku
    He, ne znam dal' beše zbog hormona, ili vrućine, ili sve kompletno- tek, natrčao mi je dragi kao poručen pre neki dan. Danima se lenji da očisti klima uredjaj, a termometar se usijava.. I tako, dolazim pre neki dan smorena s posla i zatičem ga pred kompom, igra se sve u 16..
    "Pobogu, što ne očisti klimu, pa da rashladimo malo kuću?!, zavapim s vrata.
    "Pa, odmarao sam se...!!
    Ja tu puknem i svašta mu kažem, kako ga nije sramota da danima ne uradi par sitnica. A on na to- Pa nije imao ko da mi pomogne, ne znam da li da pitam taštu da li bi mi dodala usisivač da očistim klimu!:???: Kad ga nisam ubila...Izbrojim ja do tri, pa kažem- A jel treba možda da te upoznam sa njom, vi se, kanda, ne znate??!!! Hoćeš li onda konačno nešto da uradiš? I zalupim vratima i odem da se istuširam, pa tek čujem usisivač...
    U medjuvremenu stiže sin i čujem tatu kako kaže- E, nemoj sad da ulaziš u kupatilo, mama se kupa.. A i sad je baš mnogo nezgodna!
    Ja u takvim slučajevima (šta ćeš, iskustvo) uzmem pa sama krenem da uradim stvar, to ga totalno izbaci iz takta, pa je on "nezgodan danas"!
    Mislim da činim baš lep ustupak što ga ne opominjem kad god meni padne na pamet, već sačekam povoljan trenutak, pa kažem šta imam, i to najslađim glasom. Ostavljam mogućnost i da se ponekad nešto zaboravi, i da ga nešto mrzi (ali ne može ni to baš stalno), pa ako sve to ne pomogne, uradim sama, i kad krene da grmi, lepo kažem da smo mogli i odvojeno da živimo, nisam se ja udavala da neko radi umesto mene, ali ako neko negde živi, mora i da učestvuje u celokupnom životu, a ne samo da figurira.
    Ako ne voli da radi po kući, neka radi u struci, pa nek plati tim novcem da neko drugi radi u kući umesto njega.
    Nisu to nikakvi hormoni, nego ti puklo, pa i žene se ponekad umore i imaju pritisak na poslu!
    Mada, ona pesma koju peva Josipa Lisac - "Danas sam luda, ne znam šta hoću, danas sam luda, želim samoću... Ima nekih hormona u tome...

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio omen.1608 Pogledaj poruku
    Ja bas volim da vidim kad zene znaju da planu
    Ne voliš, veruj mi na reč! Kad one planu, ne rade to ćuteći, znaš?

Slične teme

1. hormoni
    Autor za dr u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.02.2010., 06:06
  2. HORMONI
    Autor Penelopa_bg u forumu Zdravlje
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 02.07.2007., 00:44
  3. hormoni
    Autor studentkinja u forumu Zdravlje
    Odgovora: 6