CILj

Cilj mi je da završim veterinu, da kupim kola (to će verovatno moji uraditi u mojoj 18.), spakujem se i zapalim od države do države, od grada do grada......ma cela Evropa je moja, a i šire.....svaki rok koncert će biti moj....Posle toga verovatno neka organizacija za zaštitu životinjskih prava i direkt teren.Za svoje ciljeve sam u stanju dosta da uradim, ali opet do određene granice koja uopšta nije blizu....
 
Ah! Gomila ciljeva, više želja:
da završim fakultet, što pre, u roku ako je moguće...
da se odselim i da često menjam mesto stalnog boravka, prvo bih otišla u Monpellier i Barselonu, a posle ceo svet.
da nađem dobar posao.. npr. stjuardesa, možda čak i profesor.
da posetim dobar deo planete zemlje a i mesec.
da imam svoj jedrenjak i da plovim, plovim...
a takođe da se usput obrazujem i da radim na sebi: da naučim što više jezika, da pročitam još dosta knjiga, da gledam dosta predstava i opera, da prisustvujem pojedinim koncertima npr. Novogodišnji koncert Bečke filharmonije..

Na šta sam sve spremna da uradim da bih ostvarila iste?
Za sada ostvarujem samo prvi navedeni... Učeći.
Ali i poslednji navedeni.. Obrazujem se u širem smislu.
A ostalo.. Ostvariće se već nekako...

Kažu ljudi: kad ima volje ima i načina..
Mada za mene to ne važi... Ali valjda ću ostvariti bar neke ciljeve, ispuniti neke želje.. Barem one koje su neophodne u egzistencijalnom smilsu.
 
Cilj mi je da nikada i nemam cilj,lepo mi je ovako,spontano,nekako me sreca prati i kad sanjarim o necemu,uglavnom se ispuni!Recept:imam realne snove i odredista;prim;prev-cilj...
 
Nisam ja ni rekla da je lako,
ali nije to meni trek tako dunulo da mi neko pokloni,
vec duze vreme se spremam za to...

Lepo...
Ja se nisam ni spremala za prijemni i tri nedelje pred isti nisam ni znala šta ću upisati... Mislila sam nešto sasvim drugo i upišem nešto sasvim deseto na budžet....

Toliko o mojim ciljevima.... Zapečatim jedno uradim drugo. :)
 
Da se odselim iz ovog grada,da se nikad vise ne vratim ovde,da zavrsim faks i da prozivim maksimalno ovaj zivot (da se napijam (to vec radim),da idem po svirkama poznatih bendova,da se droziram i tako to sto ne rade normalni ljudi a najvise bih voleo da se bavim nekim ekstremnim sportom ali izgleda da nema nista od toga)!
 

Back
Top