Mnogo sam stidljiva!!! HELP!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tette

Zainteresovan član
Poruka
167
Sad sam zavrsila 7. razred i gledala sam maturu od brata koji je zavrsio osnovnu skolu. Svi su igrali i bili veseli. Ali ja imam veliki problem. Dogodine cu i ja maturirati, a ja se mnogo stidim da igram. Ne znam zasto. Bojim se da mi se ne smeju... Resenje nije da sedim tamo i gledam kako oni igraju. Volim da igram, ali se stidim. POMOZITE MI MOLIM VAS!!!!!!!!!!:(
 
ovaj, a zbog cega se stidis?
da nemas dovoljno samopouzdanja?
da li si zadovoljna svojim izgledom?
i
da li smatras da umes da igras?

imala sam i ja drugaricu koja se na ekskurziji stidela da uopste udje u diskoteku i zaigra, pa se na kraju opustila...
 
Sto se samopouzdanja tice moguce je, izgledom sam zadovoljna, a mislim da umem dovoljno dobro da igram.

eto
ispunila si dovoljno
2 od 3 kriterijuma
a ko pa ima 100% samopouzdanja u ovim godinama

malo poradi na tome
a kad odes tamo, ne moras odmah da se ludiras, vec malo po malo levo-desno, gledaj ljude oko sebe kako igraju(nemoj da buljis:p), i ti se onda opusti;)

ja npr.jako volim da igram, i mislim da umem(super pratim ritam, mesam kukovima kako bi rekli)...ranije sam malo po malo, a saaad....
nije me blam da sama na sred podijuma djuskam

imam mladju sestru koja uopste ne ume da igra
ne slusa ritam, baca ruke, noge...
ma uzas

ali
sredicu ja nju;)
 
Sad sam zavrsila 7. razred i gledala sam maturu od brata koji je zavrsio osnovnu skolu. Svi su igrali i bili veseli. Ali ja imam veliki problem. Dogodine cu i ja maturirati, a ja se mnogo stidim da igram. Ne znam zasto. Bojim se da mi se ne smeju... Resenje nije da sedim tamo i gledam kako oni igraju. Volim da igram, ali se stidim. POMOZITE MI MOLIM VAS!!!!!!!!!!:(

Alkohol je kewa za te stvari ne slusaj ove cobane nemaju veze!!:P
 
Popij jednu ljutu pred početak,i Bog da te vidi.:lol:
Zezam se,naravno.


Pokušaj da se rešiš tog osećaja nesigurnosti,inače ti propade matursko.
Jedna drugarica i ja smo sve vreme sedele i smarale se,u dvanaest otišle,a fajront je bio u dva.
Dok su se ovi što su igrali,pevali itd.,mnogo bolje proveli.
 
Sad sam zavrsila 7. razred i gledala sam maturu od brata koji je zavrsio osnovnu skolu. Svi su igrali i bili veseli. Ali ja imam veliki problem. Dogodine cu i ja maturirati, a ja se mnogo stidim da igram. Ne znam zasto. Bojim se da mi se ne smeju... Resenje nije da sedim tamo i gledam kako oni igraju. Volim da igram, ali se stidim. POMOZITE MI MOLIM VAS!!!!!!!!!!:(

moja drugarica ranije nije ''smela'' da igra, svi mi igramo samo ona sedi. na jednom rodjendanu je pomalo igrala i kasnije se totalno opustila, tako ces i ti.;)
ja sam se sa njom ranije mnogo druzila. jednom kad sam bila kod nje dosla im je jedna zena u goste,a ona nije htela da joj kaze dobar dan. kao sto sam rekla sad je potpuno opustena.


inace ja obozavam da igam, skoro kad sam igrala sa drugaricom na jednoj zurci neki decaci su hteli da nas snimaju, ali su morali da odloze telefone.:mrgreen:
 
Krene ranije na maturu ili prosvercuje kroz prozor na WC i ubije se kao veverica onda ima da igra i ono sto nije nikad cula!
Ma neka dodje malo taknuta, dosta joj je kuci da popije 3 casice,zavisi sta pije ,votka,rakija itd i ima da je drzi do zore ,zensko je ,nebi trebalo da se preforsira .....I ima da izmislja novepokrete u igranju a citavi polumaturanti da je prate ka na filmovima :lol::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top