Begunac posle udesa sa poslaničkom legitimacijom

propelerhead

Primećen član
Poruka
549
Poslanik DSS-a Dragan Šormaz izazvao je saobraćajnu nesreću nedaleko od Sokobanje i bez zaustavljanja napustio mesto udesa, rečeno je agenciji Beta u policiji.

Prema podacima Policijske uprave u Zaječaru, visoki funkcioner DSS-a je sinoć automobilom marke "audi A6" smederevskih registarskih oznaka, na putu Sokobanja-Aleksinac, nedaleko od sela Trubarevac, udario u automobil "Fijat stilo" kojim je upravljao Miloš Ilić iz Sokoba
nje.

Kako je naveo Betin izvor, Šormaz je put nastavio ka Aleksincu gde ga je zaustavila policijska patrola kojoj je pokazao poslaničku legitimaciju.
 
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=101777

Napravio sr**e....Zapalio...Bas onako patriJotski i narodnjacki....:dash::dash::dash:

Ко би рекао да жутица може да утиче НА МЕНТАЛНУ СПОСОБНОСТ РАЗУМЕВАЊА НЕКОГ ТЕКСТА:

v101777p0.jpg

Šormaz: Nisam pobegao sa mesta udesa
Ponedeljak, 30. jun 2008. 15:59


Poslanik Demokratske stranke Srbije (DSS) Dragan Šormaz izazvao je saobraćajnu nesreću nedaleko od Sokobanje i bez zaustavljanja napustio mesto udesa, rečeno je agenciji Beta u policiji.

Prema podacima Policijske uprave u Zaječaru, visoki funkcioner DSS-a je u nedelju uveče automobilom marke "audi A6" smederevskih registarskih oznaka, na putu Sokobanja-Aleksinac, nedaleko od sela Trubarevac, udario u automobil "fiat stilo" kojim je upravljao Miloš Ilić (26), iz Sokobanje.

Prema policijskim informacijama, Šormaz se kretao sredinom trake i levom stranom automobila udario u vozilo Ilića.

Betin izvor naveo je da je Šormaz put nastavio ka Aleksincu gde ga je zaustavila policijska patrola kojoj je pokazao poslaničku legitimaciju.

"Posle alko-testa je utvrđeno da vozači nisu bili pod dejstvom alkohola", rekao je Betin izvor.

Šormaz je agenciji Beta potvrdio da je učestvovao u sudaru kod Sokobanje, ali je negirao da se nedozvoljeno udaljio sa mesta događaja.

"Mislim da sam ja udaren i to pokazuje fotografija automobila", rekao je Šormaz.

Šormaz je naveo da je udareno njegovo bočno staklo koje je uletelo u automobil i povredilo ga.

Prema njegovim rečima, zaustavio se posle 120 metara od mesta sudara i u retrovizoru video kako čovek u drugom automobilu odlazi sa mesta udesa.

"Pošto nikoga nije bilo produžio sam. Kasnije me je zaustavila aleksinačka policija od koje sam čuo da se čovek (u drugom vozilu) udaljio i stao kod nadvožnjaka", rekao je poslanik DSS-a.

Šormaz je dodao da je prošao alko-test i dao izjavu policajcima, kao i da se nije pozivao na poslanički imunitet.

(Beta)
 

Ponedeljak, 30. jun 2008. 15:59


Poslanik Demokratske stranke Srbije (DSS) Dragan Šormaz izazvao je saobraćajnu nesreću nedaleko od Sokobanje i bez zaustavljanja napustio mesto udesa, rečeno je agenciji Beta u policiji.

Prema podacima Policijske uprave u Zaječaru, visoki funkcioner DSS-a je u nedelju uveče automobilom marke "audi A6" smederevskih registarskih oznaka, na putu Sokobanja-Aleksinac, nedaleko od sela Trubarevac, udario u automobil "fiat stilo" kojim je upravljao Miloš Ilić (26), iz Sokobanje.


.

.

(Beta)

Evo realnog mite:mrgreen:

Pročitaj polako i na glas ovo što si kopirao.

To što Šormaz laže to je druga stvar....
 
Ја бих Шормаза иза решетака о'ма. Какав бр еимунитет? Па нон стоп се позивају на неки имунитет. Ако желе да раде по закону, ДСС би прва требала да се одрекне имунитета и тиме пружи пример својим бившим коалиционим партнерима из ДС, како би се и ови одрекли имунитета. Е тад би настала смејурија. Мала би им била кугла земаљска колико би се разбежали.
 
Ја бих Шормаза иза решетака о'ма. Какав бр еимунитет? Па нон стоп се позивају на неки имунитет. Ако желе да раде по закону, ДСС би прва требала да се одрекне имунитета и тиме пружи пример својим бившим коалиционим партнерима из ДС, како би се и ови одрекли имунитета. Е тад би настала смејурија. Мала би им била кугла земаљска колико би се разбежали.

mislim da precenjujes znacaj tog imuniteta eto konkretno za DS koji spominjes, ljudi iz te partije koje radikali najvise spominju u vezi pljacke,korupcije i lopovluka uopste nisu u skupstini i nemaju nikakav poslanicki imunitet pa opet nista od prijava i tuzbi
 
Па потписали су примирје :) Мислим, помирење ДС и СПС. Сада су ти Ђинђић и Слоба жртве терористичких организација. Ниси знао?

А које људе? Па јесу ослободили Марка Милошевића оптужбе за пребијање отпораша? Шта очекујеш?
 

Back
Top