Korak napred

Wapa

Primećen član
Poruka
940
TV Fox danas pocinje da reprizira spansku seriju Korak napred (Un paso adelante), koja ce se emitovati radnim danom u 18h.
Da li ste je gledali ranije i da li cete gledati ovu, ako se ne varam, trecu reprizu serije?
Ako budete hteli da komentarisete seriju, likove, radnju, itd. dodjite na ovu temu da malo diskutujemo.
 
TV Fox danas pocinje da reprizira spansku seriju Korak napred (Un paso adelante), koja ce se emitovati radnim danom u 18h.
Da li ste je gledali ranije i da li cete gledati ovu, ako se ne varam, trecu reprizu serije?
Ako budete hteli da komentarisete seriju, likove, radnju, itd. dodjite na ovu temu da malo diskutujemo.

jaoooooj,kako sam srecna sad ,obozavam je !!!!:D

Hvala puno za informaciju!:D;)

Naravno da cu da svracam na temu,samo ako dodjem sebi:p
 
Nisam znala da je vec bila ova tema, trazila sam na google ali nisam nasla ni pod "korak napred" ni pod "un paso adelante".

Uglavnom, izgleda da ce emitovati po pola epizode, tako da sa sve reklamama traje sat vremena. Sto je ok, ko bi na ovoj vrucini gledao epizodu od sat i po.

Mnogo je smesan onaj Rober, na sta je licio kad je bio mlad :hahaha:. A i Pedro ima frizuru, ono zdravo seljacku. Zato su devojke sve slatke! I moja omiljena profesorka Adela, osim sto se malo naroljala, ali Boze moj, tako uloga trazi.
 
Evo za Wapu:

923733934-1.jpg
 
Jel neko gledao juce?

Glupo je sto je Pedro primljen u skolu samo zato sto je zadivio direktorku svojim plesom! Znaci primaju samo 20 ljudi, ali moze i 21, 22, po potrebi. Sto su onda bili tako iskljucivi da ne moze da polaze jos jednom ona riba sto je zeznula glezanj? Ja sam mislila da che da provale onog tipa sto je podvalio svog druga sa polaze umesto njega, pa da ce tako da upadne Pedro, ali ne...
 
xaaaaa..... obožavam tu seriju, najbolje španske Korak napred i Seranovih a od američkih Nestašne godine i Sedmo nebo.... Ax.. Život bi mogao da mi prodje u gledanju serija :))))))))))
 
Meni je Pedro i dalje hot, ali ne bas kao ranije. Znaci da nisam bas mnogo sazrela u ovih nekoliko godina :think:

Kako se onaj frajer danas razvalio kad je dizao nogu gore :hahaha:. Ono, vidi se da je amater teshki!!!
 
Meni je Pedro i dalje hot, ali ne bas kao ranije. Znaci da nisam bas mnogo sazrela u ovih nekoliko godina :think:

Kako se onaj frajer danas razvalio kad je dizao nogu gore :hahaha:. Ono, vidi se da je amater teshki!!!

Ma Pedro ima divno telo,i simpatican je.Al Huan ima stav(kakav god on bio:mrgreen:)
AL Silviju ne podnosim.

A ono sa Ingrid i Lolom je bilo...:hahaha: mislim na skidanje...

Secam se kad se na B92 davala samo cetvrtkom,zivela sam za te dane!:mrgreen:
 

Back
Top