TheBest???

grand_caffe

Zainteresovan član
Poruka
191
nedavno mi je na lap-topu pao sistem! razmisljao sam koji bi OS mogao da instaliram, ali mi nista posebno nije padalo na pamet! razmisljao sam da uzmem neki Mac!
ali, da li bi pc mogao da ga podrzi?
i, gde bih mogao da nadjem neki Mac OS?
ka li bi mogao da pravi probleme na pc-u?
da li su bitne konfiguracije na pc-u da bi mogao da podrzi Mac OS?
znate li neki OS koji biste mi preporucili?
pozZzZz...
 
Hm, ajd stavi ovde tj. napishi kakva je mashina u pitanju pa ću da ti kažem.
Može, ja imam fujitsu siemens i na njemu mac os x tigar 10. 4. 8.
Probao sam i Leoparda ali nije josh stabilan... ovo sljaka kao ludo... stabilno...
 
a gde mogu da nabavim pirata, koji moze...:D:D:D
gde si ti nabavio?
ne bih skidao sa neta, dugo bi trajalo, pre bih na cd-u!
zasto orginali ne mogu na pc-u?

Hm, a oš da dodjem kod tebe i da ti instaliram... a?:lol:

Original ide na original i njega nema shanse da pokrenesh na PC-u.
Elem, skupila se grupa hakera pa ga odradila i otvorila... pa sad može na pc ali nema da se kupi, ima za dž ali na netu i kao što već rekoh, traje celu večnost... prodje te volja... dok skinesh...
Ja sam skidao na poslu, tamo imam net mnogo brži nego kući...
Ali, ako si spreman da platish original sto i neshto dolara... onda će za tebe biti sitnica da platish dva dvd-a recimooo... 10jura! El mnogo? Dobijesh i Tigra i Leoparda... moš zoo da otvorish odma...:lol:
 
:D:D:D koliko bi ti trazio za ta dva operativna sistema?
odakle si?
da li bi mogao da mi posaljes postom?
i da li bi 100% raditi kod mene? da li se instalira kao i svaki drugi OS? da li radi kao i Mac na orginalu?
da li je tvoja konfiguracija jaca, i koliko?
 
:D:D:D koliko bi ti trazio za ta dva operativna sistema?
odakle si?
da li bi mogao da mi posaljes postom?
i da li bi 100% raditi kod mene? da li se instalira kao i svaki drugi OS? da li radi kao i Mac na orginalu?
da li je tvoja konfiguracija jaca, i koliko?

Hm, pa rekoh ti, 10jura tj. eurića... nije mnogo? Ili jest? Ma nije!:lol:
Fujitsu Siemens v3505 jachi je dosta od tog shto ti imash... ali to nije prednost... vech mana... glupo zvuchi ali je istina...
Svo ovo vreme pishem sa njega...:mrgreen:
To ti je isto shto i original samo prilagodjeno pc makinama... već sam ti objasnio...
Sto posto bi radilo samo bi morao malo da se pomuchis oko interneta... mada, mislim da bi kod tebe sve radilo bez problema...
Instalacija je smeshno lagana...
Iz BGD-a sam, mogao bih da ti poshaljem... nije problem...
 
Pozdrav...
Kolega mi ima MAC-a koliko sam ja razumio tako je napravljen da radi samo ma MAC procesorima.Prednost MAC-a je da na njega mozes da insaliras Windows-ove operativne sisteme ili Linux ali na ostale procesore tj. procesore koje kupis uz svoj normalan PC ne mozes da instaliras originalni operativni sistem od MAC-a.

Tako sam ja razumio o tome kada sam pricao sa nekim ljudima...mozda grijesim...
 
Jos nesto...kad sjednem za MAC ne mozete predpostaviti kako to stabilno i brzo radi...ja sam odusevljen sa tim.Sledeci racunar koji budem kupovao bice MAC.
 
Pozdrav...
Kolega mi ima MAC-a koliko sam ja razumio tako je napravljen da radi samo ma MAC procesorima.Prednost MAC-a je da na njega mozes da insaliras Windows-ove operativne sisteme ili Linux ali na ostale procesore tj. procesore koje kupis uz svoj normalan PC ne mozes da instaliras originalni operativni sistem od MAC-a.

Tako sam ja razumio o tome kada sam pricao sa nekim ljudima...mozda grijesim...

Hm, vidi... sad ti prave mac-ove i sa intelovim procesorima... ustvari, samo njih i koriste...

Na svaki komp je moguće instalirati mac os x bez problema...
 
Ako je to moguce posalji mi link ako nije problem da ga skinem i instaliram sebi na racunar.
Stvarno nisam znao da je to moguce???

Ako kupim licenciran MAC-ov sistem da li mogu da ga instaliram sebi na komp???
 
Ako je to moguce posalji mi link ako nije problem da ga skinem i instaliram sebi na racunar.
Stvarno nisam znao da je to moguce???

Ako kupim licenciran MAC-ov sistem da li mogu da ga instaliram sebi na komp???

Pa pročitaj sve što sam napisao...
Naravno da je moguće, ali nije moguće instalirati original tj. licencirani...
 

Back
Top