Веља Илић у елементу:"Тадић-слина коју су шутирали по улици"

Poruka
19.903
Веља распалио по Тадићу.
Погледајте...:lol::lol::lol:


-%201024%20-%20ILIC%20VELJA%20-%20BGD%20-%2012-10-04.jpg
 
Sta je tu kraljevski?
Primitivizam?
Pa ako se lozis na to ni ti nisi bolji od njega.....

Covek koji je na takvoj poziciji NE SME da dozvoli sebi da tako prica o BILO KOME!
AL seljak je selja, jos ako je pijan........

STO JES JES,ali protiv tadica je sve dozoljeno-hladno,vruce.....oruzje,samari....sve
 
Веља јесте примитивац, али... највећи је штос што они међу собом овако причају и договарају се, како Веља прича по телевизији. И то је отприлике добро, јер је Веља у том "друштву", па само преноси.

Па јел' се сећате само оне "скривене камере", где нису знали да се емисија снима... Када су причали како је наша званична делегација (еј, делегација, људи) у САД, у паузи између чекања прича о кресању Мадлен Олбрајт... мислим, о чему причамо.
 
Веља јесте примитивац, али... највећи је штос што они међу собом овако причају и договарају се, како Веља прича по телевизији. И то је отприлике добро, јер је Веља у том "друштву", па само преноси.

Па јел' се сећате само оне "скривене камере", где нису знали да се емисија снима... Када су причали како је наша званична делегација (еј, делегација, људи) у САД, у паузи између чекања прича о кресању Мадлен Олбрајт... мислим, о чему причамо.

Хаха...Јел` има тај снимак негде?
 
Хаха...Јел` има тај снимак негде?

Не знам, то је било на Пинку ако се не варам... Седе Батић, Ст. Протић, Веља и још неко из државне екипе, и једног минута причају о "буткицама" Мадлен Олбрајт и умиру од смеха, а другог озбиљно пред камерама говоре како су сусрети прошли у најбољем реду итд.
 
Не знам, то је било на Пинку ако се не варам... Седе Батић, Ст. Протић, Веља и још неко из државне екипе, и једног минута причају о "буткицама" Мадлен Олбрајт и умиру од смеха, а другог озбиљно пред камерама говоре како су сусрети прошли у најбољем реду итд.

Сећам се,али бих сад баш погледао то.Урнебесно...:)
 
Primitivac, nije vredan komentara.

Веља је човек искрен и отворен,можда непримиреног речника за аудиторијум,али опет искрен.Мени је дражи такав човек,него онај који на себи има малих милион маски и глуми "господство",а у себи крије криминалца.
 
Веља је човек искрен и отворен,можда непримиреног речника за аудиторијум,али опет искрен.Мени је дражи такав човек,него онај који на себи има малих милион маски и глуми "господство",а у себи крије криминалца.

:super::super::super:
 
Мени ово није ништа позитивно за Вељу... него се гнушам тога што су и остали "из екипе" 99,99% исти такви, само имају грам мозга више да знају шта се прича пред камерама, а шта не.

Зна Веља шта је ко коме рекао... Па зна што је о томе и истим тим речима којима и сам говори слушао по сусретима и састанцима.
 

Back
Top