Madjionicari ili ne ?
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Madjionicari ili ne ?

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

Podrazumevano Madjionicari ili ne ?

https://www.youtube.com/watch?v=bi6xpeZoxAM
    madjionicarka
    Sta mislite,jel vesta.?Maaa vesta je, ne moze joj se poreci..

A pitanje je:
    Koliko morate ili ne da budete madjionicari ili cak da imate nadprirodne moci ( fig.) da bi sa svojim finansijama izasli na kraj.Ko je vestiji u tome.Vi ili vasa bolja polovina.Pa i ako ste soler..umete li sa novcem?

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

pater.familias nije na forumu
    Dejame en paz, dejame solo, yo vivo hoy no miro para atras
    Neproveren član pater.familias (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Madjionicari ili ne ?

Umem i ne umem, kako kad'. Znam da nađem stvar za mnogo manje pare nego što se
    obično može kupiti, ali ponekad' mi dođe neko ludilo i pokupujem svašta što mi nikad'
    ne zatreba (baš), ali kao hoću to da imam.
    Kad' imam velike pare mnogo pametnije trošim nego kada imam osrednje para, a kad' imam
    malo, stisnem se k'o crna rupa.
    Kad' hoću znam da budem opasno dobar u komercijali. : )

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ona...ipak je ona ta koja drži stvari i još nešto u rookama........ne umem sa novcem, pa to ti je......al sam vešt u kroopnim transakcijama.....umem da koopoojem.. tu sam pravi car...ne samo što ne pitam za cenu..nego šo stvarno znam šta je dobro......ali uštedeti ne umem...za to mi u stvari treba žena i zbog toga ću da se ženim...

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

Citat Original postavio kučka Pogledaj poruku
    madjionicarka

A pitanje je:
    Koliko morate ili ne da budete madjionicari ili cak da imate nadprirodne moci ( fig.) da bi sa svojim finansijama izasli na kraj.Ko je vestiji u tome.Vi ili vasa bolja polovina.Pa i ako ste soler..umete li sa novcem?
    katastrofa sam za finansije, a ni on nije bolji

ali zato ova tvoja madjionicarka luda skroz i kako bre uspeva

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

lele jeste ruZHna... :shock: al zato vadi marame.....

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Smile ČAROBNJAK

Kuco, šta misliš, je l' sam vešt, a?
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4947

madjionicarka

A pitanje je:
    e pa imam taktiku.
    kad imam trosim. kad nemam provucem karticu.
    ps.srednjorocni plan mu je da isplatim sve dugove po karticama..bem ti karticetkacio:

Poznat AQUARlUS (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    863

hehe

Moi krasni život! (Premeće novce, pa posle ustane i protegli se malo). Kako mi rasti srcu kad vidim moi lepi dukati, kad gledim moi krasni taliri i kad pazim veliki pakli sos banku! Što ću da mu dam? Ovo kaži: "Nemoj mene, gospodar!" Ovo opet viče: "Nemoj mene, ja sum lepa!" Škilji mali, nećim da vas prodam, oćim da vas kotim, više, sve više, ja, dovde! (Pokazuje vrh sanduka). Pak onda da legnim, da spavam slatko! Odite vi! (Uzme banke, pa broji). Mia hiljada; ekaton, dio, trija, tesera, pendi, eksi, epta, okta, inja, deka; dijes hiljades; tris hiljades! teseres hiljades. Teseres hiljades to - i deset hiljada u banku. Zbogom, vi drugi moi srci! (Smeši se). Oćim da vas zatvorim da vas niko ne dira (Zatvori sanduk). E, sad da nosim na kir-Dimu i da ištim obligacija. Oho! Ima više banku! (Opet izbroji). E, e, ja sum dobro trgovac.

Iskusan taote (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

madjionicarka

A pitanje je:
    Mađioničar, 100%! Oduvek svi veruju da imam mnogo više novca, nego što priznajem. Varaju se. Ali je istina da bi onima koji misle da imam više nego što imam, moj novac trajao desetak dana u mesecu. Ja umem sa novcem, i da odredsim prioritete, a moja bolja polovina (i ja, po nešto) umemo svašta sami da uradimo, pa to onda izgleda mnogo, jer ostali praćaju majstore za svašta, i još ne umeju da odaberu prioritete, a, bogami, ni majstore - ovi ih deru kao (ne mogu da se setim ima neka izreka o deranju). Veština je sve u životu. Kako ono kažu: "bolje je umeti, nego imati".

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

Citat Original postavio aqarius Pogledaj poruku
    hehe

Moi krasni život! (Premeće novce, pa posle ustane i protegli se malo). Kako mi rasti srcu kad vidim moi lepi dukati, kad gledim moi krasni taliri i kad pazim veliki pakli sos banku! Što ću da mu dam? Ovo kaži: "Nemoj mene, gospodar!" Ovo opet viče: "Nemoj mene, ja sum lepa!" Škilji mali, nećim da vas prodam, oćim da vas kotim, više, sve više, ja, dovde! (Pokazuje vrh sanduka). Pak onda da legnim, da spavam slatko! Odite vi! (Uzme banke, pa broji). Mia hiljada; ekaton, dio, trija, tesera, pendi, eksi, epta, okta, inja, deka; dijes hiljades; tris hiljades! teseres hiljades. Teseres hiljades to - i deset hiljada u banku. Zbogom, vi drugi moi srci! (Smeši se). Oćim da vas zatvorim da vas niko ne dira (Zatvori sanduk). E, sad da nosim na kir-Dimu i da ištim obligacija. Oho! Ima više banku! (Opet izbroji). E, e, ja sum dobro trgovac.
    Leleeeee ovi vranjanci i pirocanci samo stekujku lovu..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

Citat Original postavio taote Pogledaj poruku
    Mađioničar, 100%! Oduvek svi veruju da imam mnogo više novca, nego što priznajem. Varaju se. Ali je istina da bi onima koji misle da imam više nego što imam, moj novac trajao desetak dana u mesecu. Ja umem sa novcem, i da odredsim prioritete, a moja bolja polovina (i ja, po nešto) umemo svašta sami da uradimo, pa to onda izgleda mnogo, jer ostali praćaju majstore za svašta, i još ne umeju da odaberu prioritete, a, bogami, ni majstore - ovi ih deru kao (ne mogu da se setim ima neka izreka o deranju). Veština je sve u životu. Kako ono kažu: "bolje je umeti, nego imati".
    To je zaista umetnost vise nego vestina..
    Sada moram i ja da se pohvalim da umem sa novcem..i znam da kazem da uvek imam onoliko koliko mi je potrebno.Znam svoje rashode i posle njih svoje prioritete.Ne moram da zongliram sa svojim finansijama ali tesko da cu poptrositi novac na neku glupost.A ova teta madjionicarka je vesta samo tako..

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1071

Podrazumevano MAĐIONIČARSKE VEŠTINE

Doneo je lubenicu u kesi iz samoposluge. Njegova žena je bila okrenuta leđima, prala je sudove. Spustio je kesu u sudoperu. Žena upita: "Šta je to?"
    - Lubenica.
    - Lubenica u februaru?
    - Uvozna, iz Španije. Bar ne moramo da je hladimo.
    - Šta da radim s njom?
    Žena je prestala da pere sudove. Uzela je truleks krpu i brisuckala oko kese s lubenicom.
    - Poješćemo je, reče on.
    - Bacaš pare na uvozno voće a dete ti nema patike.

Tupo je zabio veliki nož u lubenicu, presekavši je na pola.
    - Nije ni pukla, sigurno nije zrela. Zru veštački, đubre puno pesticida. Neću ni da je okusim.
    - Probaj malo.
    - Ne pada mi napamet. Pogledaj kako su koštice prozukle, ko zna koliko je stajala u skladištu.

Sekao je lubenicu na kriške dodajući zelenom obrazu voćke malo rumenila. Stao je u čudu pred svetlim rezom, pred nežnom, prhtavom masom, zakrivljenom kao trup laute. Ukus je bio blaži nego njegova uspomena iz detinjstva. Ulepljena mušema i po njoj razbacane koštice. Najslađe je bilo srce. Od slasti potpuno sagori usta.
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Poznat AQUARlUS (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    863

Leleeeee ovi vranjanci i pirocanci samo stekujku lovu..
    Madjioničar ili ne pitanje je sad...

Ističe se
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Madjioničar ili ne pitanje je sad...
    vanilice+deset konvetibilnih hiljada,to je magicna kombinacija,

Poznat AQUARlUS (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    863

Hiljade ne trebaju...vanilice da...kad zamislis da si negde u vukojebini bez para a imas brasna i dzema i voljenu osobu pored sebe...sta radis...pravis vanilice...i uzivas...

Ističe se
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

sad kad navale na tebe ove romanticne dushe hebo si jeza
    e ,a ima li interneta u toj vukojebini

Ističe se
    Učlanjen
    07.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

a nisi se pitao dal one znaju da sucu kore za pitu sa dzemom

Poznat AQUARlUS (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    863

E kada ona jede iz moje ruke a ja iz njene tu se rodi ideja da se napravi puno vanilica koje cemo prodati i zaraditi hiljade...pa kada zaradimo hiljade kupimo masinu koja ih pravi pa zaradimo jos puno hiljada...pa kupimo fabriku za proizvodnju vanilica...pa zaradimo jos puno hiljada...hiljade dodju same...sto me podseti na pricu...
    Sedi covek na obali reke i peca. Prilazi mu Amerikanac u preduzetnickom raspolozenju i pita ga sta to radi. Covek kaze da ceka da upeca jednu ribu pa ide kuci. Amerikanac ga pita a zasto ne sacekas lepo pa upecas dve, tri ribe pa tek onda kuci ? Covek ga pita i sta onda…Amer kaze onda prodas tu jednu dve ribe viska i kupis bolji stap za pecanje, Covek pita i sta onda ? Amer kaze onda upecas mnogo vise riba - 10-20, Covek pita i sta onda ? Amer kaze onda kupis mrezu za pecanje, Covek pita i sta onda ? Amer kaze onda upeca na stotine ribe pa prodas pa kupis camac… pa flotu..pa otvoris kompaniju….pa zaposlis ljude…pa drugi rade za tebe..pa postanes bogat… Covek pita i sta onda ? Amer kaze onda si bogat boli te uvo, ne moras nista da radis - uzmi stap za pecanje i idi negde da kuliras i pecas. Covek kaze pa ja to vec sad radim....

Poznat AQUARlUS (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    863

Isuvise smo mnogo u finansijama....treba biti madjionicar u ljubavi jer za ljubav je potrebno malo...samo vanilice...

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

Citat Original postavio Radoje III Pogledaj poruku
    vanilice+deset konvetibilnih hiljada,to je magicna kombinacija,
    Crni Radoje ..pokvari romantiku..

Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

Isuvise smo mnogo u finansijama....treba biti madjionicar u ljubavi jer za ljubav je potrebno malo...samo vanilice...
    Mora da si iz neke bajke izasao..i gde si do sada.. opssss ovo nije tema..
    Znaci kako izlazite na kraj sa svojim finansijama..koliko umete sa novcem i koliko ste vesti u tome..

Poznat AQUARlUS (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    863

Mora da si iz neke bajke izasao..i gde si do sada.. opssss ovo nije tema..
    Znaci kako izlazite na kraj sa svojim finansijama..koliko umete sa novcem i koliko ste vesti u tome..
    It's a kind of magic...sa novcem ne umem...nisam vest...i nikako ne mogu da izadjem na kraj sa finansijama......

Slične teme

1. Madjionicari
    Autor dekoder u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 19.07.2016., 10:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •