Paranoja

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Koliko ste ste sigurni da su forumašice zaista forumašice, a ne forumaši... i obrnuto.

Ja baš nisam siguran kad su forumašice u pitanju, ne znam zašto.

Nije baš da sam ja toliko loša osoba, kao što se da primetiti iz mojih zlobnih postova i tema, samo tražim pažnju.

Svi koje interesuje neka pišu na

Lonelyboy86@gmail.com

PS. poslednja dva reda i tri reči su dodate iz zajebancije, mail adresa je lažna
 
Poslednja izmena:
Koliko ste ste sigurni da su forumašice zaista forumašice, a ne forumaši... i obrnuto.

Ja baš nisam siguran kad su forumašice u pitanju, ne znam zašto.

Nije baš da sam ja toliko loša osoba, kao što se da primetiti iz mojih zlobnih postova i tema, samo tražim pažnju.

Svi koje interesuje neka pišu na

Lonelyboy86@gmail.com

PS. poslednja dva reda i tri reči su dodate iz zajebancije, mail adresa je lažna
Kako ruzna rec. :) Paranoja. :)

Ali iskreno mislim da na netu ima mnogo onih koji glume suprotan pol... pogotovo na krstarici. Valjda im je tako lakse nekog da zahebavaju i zabludjuju. I onda se sve smeju iz prikrajka.. kao ju kako je ovaj gloop... da zna na sta i na koga se sad lozi... a gle zaljubio se u mene! :lol:

I onda se zbog takvih bolida razvija ta net paranoja koja sad mislim i da je prirodna stvar.
 
Ja sebi na netu delujem kao klinac od 15 ali to je zato shto se ne trudim!
Da se trudim dogurao bih do zrelih 17 po impresiji koju ostavljam.
 
I ja sam mislio da odajem sliku nezrele osobe, jer to ja pomislim kad pročitam neke moje postove i teme.

Pa iskreno da ti kazem i ne secam se bas nacina na koji pises...ne zalazim bas toliko duboko sad :confused: , ali znam da kad procitam nesto od tebe da nisam nikad pomislila da si klinac neki.
Pa to je valjda pohvalno :think:
 
Koliko ste ste sigurni da su forumašice zaista forumašice, a ne forumaši... i obrnuto.

Ja baš nisam siguran kad su forumašice u pitanju, ne znam zašto.

Nije baš da sam ja toliko loša osoba, kao što se da primetiti iz mojih zlobnih postova i tema, samo tražim pažnju.

Svi koje interesuje neka pišu na

Lonelyboy86@gmail.com

PS. poslednja dva reda i tri reči su dodate iz zajebancije, mail adresa je lažna
Hihi eto mene za 5 minuta kao cura na ovom tvom mailu. :lol: :rotf: Spremi se za jedan hot talk. :lol: :rotf:
 

Back
Top