Muvanje 300 na sat ili 15 na dan :)

A prica je od sinocnog izlaska gde startovasmo ribu koja se muvala sa njih 10 to vece ladno. Daklem 3 starta na nju i svima je rekla da. :lol: I kuckanje porukica sa jos jedno 5 tipova sigurno. :eek:

A isto tako ima i tipova koji startuju po 10 riba na dan.


***...gde si bio sinoc...ta riba iz tvoje price lici na jednu moju ludu frendicu...koja je takodje sinoc blejala po gradu...:eek:

Klasicno pitanje takvih devojaka je kako ja ne mogu da nadjem nekog normalnog?:confused:
A pod normalnim se u njenom slucaju podrazumeva: dobar auto, dobar frajer, da ima kesa naravno, da mnogo ne zakera...i na njenu zalost do sada su takvi imali i 15godina minimum vise od nje..
 
***...gde si bio sinoc...ta riba iz tvoje price lici na jednu moju ludu frendicu...koja je takodje sinoc blejala po gradu...:eek:

Klasicno pitanje takvih devojaka je kako ja ne mogu da nadjem nekog normalnog?:confused:
A pod normalnim se u njenom slucaju podrazumeva: dobar auto, dobar frajer, da ima kesa naravno, da mnogo ne zakera...i na njenu zalost do sada su takvi imali i 15godina minimum vise od nje..

Iz kog si ti grada prvo? Mozda nismo iz istog uopste.
Pa sta ce joj "normalan" za kres semu?
 
Koliko ste u stanju da budete sa osobom koja se muva sa njih 15 na dan i to i na vase oci? :) Da li bi to budilo neka osecanja u vama i kakva? Koliko dugo bi mogli da budete sa takvom osobom?

Naravno da pricamo o kres semi, a ne o vezi. ;) :cool:

zasto bi...bilo ko....i pomisljao.... da pokusa... da bude... u stanju...
kava.gif
 

Back
Top