Ex - Press Niš

Još uvek nisam otišla, ali planiram ovih dana.
Inače, generalno nisam ni bila oduševljena Presom. Gomila ljudi koja stoji kao na ulici, jedva ili nimalo se pomeraju i ludački se trude da deluju što reprezentativnije. Bila par puta prošlog leta, popila piće a onda otišla u pravi provod. :cool:
E, sad, pošto nisam isključiva, a svi se nešto kao raduju otvaranju dotičnog kluba, što se ovog leta tiče reći ću samo: živi bili pa videli...
 
Mislim da je super za slušanje muzike... popnem se lepo gore iznad, sedim, pijem sokić i gledam inertnu masu... fino mi... i opuštajuće... a ima dole i dobre ri... devojke da se vide... :)
 
Lepo je sredjeno

Meni je odvratno sređeno. Ovaj deo gde je bio Press - ok (sem onih zmijskih legla, one foteljice sa krovovima od pletenog pruća i slični - ja sam ih nazvala - je.barnici), ali onaj deo gde su iskopine... ''užasi promiskuiteta''... preko istorije, tajni i lulture ovog grada su pustili balaice i uspaljenike da vršljaju...

Grad ne može da renovira dečju biblioteku, a dozvolili su ovu sramotu...
 
Da, lepo sređeno, direkt malter, kreč i ostalo preko kulturnog nasleđa Srbije... jedva čekam inspekcija da ih izbaci, moraće to pre ili kasnije da se desi..

To nisam videla. V erovatno da su to ubrzano odradili.A sto se inspekcije tice ,nece biti kazni kao sto nije kaznjen ni vlasnik Saluna (u tvrdjavi) koji je ceo zid srusio pre par godina.NA ZALOST
 

Back
Top