Ljubav u parku...

?

  • To je ok, yo, i ja sam tako dvaes puta!

  • To je ok, seks, seks, samo seeeeeks!

  • Nije OK, toliko... možda po mraku...

  • IJUUUUUU, pa da me neko prepozna!!!

  • Nije, tu se deca igraju!

  • Ne razumem?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Dvoje ljudi se malo zanese i poševe se na klupi u npr... nekom parku...

Da li je to ok?
Da li gledate?

P.S .ova tema je za sve pičkopaćenike i paćenice. Dobri su to ljudi, manje više, ali su prazni iznutra.
 
Poslednja izmena:
Ne bih gledala ako naiđem slučajno i razumem klince koji nemaju gde drugo ali... Sama to nikad isam uradila, mada sam bila u iskušenju. Oni koji to rade solo su druga stvar. Kad god sam naletela na egzibicionistu, bila sam u iskušenju da se vratim do najbliže prodavnice po varikinu, kad oni mogu da pomere granice svojih skrupula, mogu i ja!
 
jednom sam na kalishu videla neko dvoje u podzemnom prolazu....bila sam klinka i umrla sam od smeha,prvo,a posle su mi se zgadili....naravno drugarica i ja smo pobegle posle 10 sekundi....sreca videle su se samo siluete,i to je bilo u sred bela dana.On stoji drzi nju na svojim kukovima i treska je tako.....a jes bilo smeshno,mada me tada malo uplashilo.....dete,sta cu...
 
jednom sam na kalishu videla neko dvoje u podzemnom prolazu....bila sam klinka i umrla sam od smeha,prvo,a posle su mi se zgadili....naravno drugarica i ja smo pobegle posle 10 sekundi....sreca videle su se samo siluete,i to je bilo u sred bela dana.On stoji drzi nju na svojim kukovima i treska je tako.....a jes bilo smeshno,mada me tada malo uplashilo.....dete,sta cu...

a posle si dosla da izlecis strah, treskajuci se sa svojim momkom, a neke dve druge curice su videle vase siluete i u pocetku im je bilo smesno i po malo su se uplasile...i tako.....:D:D:D
 
Dvoje ljudi se malo zanese i poševe se na klupi u npr... nekom parku...

Da li je to ok?
Da li gledate?

P.S .ova tema je za sve pičkopaćenike i paćenice. Dobri su to ljudi, manje više, ali su prazni iznutra.

Ruzno do bola. :lol:

Pa cesto se klincadija ljubi u parku, pa i ja kad se setim svojih tinejdz dana i mi smo to radili, mada se uglavnom zavrsavalo na lakom petingu.

Nemam pojma da li bih gledao. Mozda bi bacio pogled usputno... ako sam siguran da me oni ne vide i da me neko drugi ne vidi da ja tamo gledam... Ali uglavnom pored tih ljubackanja u parku prodjem ne osvrcuci se i ne zagledajuci uopste. Meni je drago da se deca vole i treba da se vole i necu da im smetam. ;)
 
Dvoje ljudi se malo zanese i poševe se na klupi u npr... nekom parku...

Da li je to ok?
Da li gledate?

P.S .ova tema je za sve pičkopaćenike i paćenice. Dobri su to ljudi, manje više, ali su prazni iznutra.

Ok je ako je ona zgodna!
Ne gledam a zeleo bih ali mi je imidz i zelja da ne ispadnem perverznjak voajer i da neko ne vidi da gledam u tom sluchaju ipak vaznija!
 

Back
Top