Ko vise sebe mrzi sto uticu na njega?

Ja samo gledam kako se reaguje kad se osoba oseti nemocnom da ne cuje ono sto pricaju i misle oko nje.

Ko je vise kivan na svoju zavisnost od suprotnog pola....?
A ko vise ljut na ometajuce dejstvo pripadnika suprotnog pola u nekom svom planu?
Ko u smislu M ili Z pola....

Mada uskacem sebi u kontru , po novom planu ce biti ukinuto izrazavanje pola roditelja na krstenici, tj nece biti otac i majka, vec roditelj 1 i roditelj 2, a na mestu pola deteta ce pisati primarna polna orjentacija.....

Ovo poslednje me navodi na pitanje: Da li vredjam nekog od vas, ako sam ponosan sto sam muskarac, ili bi zbog politicke korektnosti trebao da budem potpuno ravnodusan prema svom polnom nasledju?
Medjutim ovo je tema za neku drugu temu , ne bih ovde da se siri, mene interesuje bas ovo hendikep pitanje, tj prisutnost polne obojenosti u hendikep osecanju pojedinca i pojedinki......
 
Mislim da je podjednako i da se to osecanje ponekad javi kad si down.Ne preovladjuje ili bar veci deo zivota nisi svestan toga.
Napravljeni smo da verujemo da ne mozemo da dozivimo samoostvarenje u potpunosti bez onog drugog pola...ili istog ali ajde da se zadrzimo ipak na poozamashnoj vecini koja je heterosexualna.
Moguce da je zenama chini da je njima vishe ali one koje tako misle po meni greshe shto proizilazi iz preovladjujuceg zenskog rezona,i opshteg nachina na koji razlichito misle od mushkaraca.
 
Ko vise sebe mrzi sto drugi pol utice na njega, muskarci ili zene?

Pa jedno malo drugacije pitanje.

Ko se vise ljuti sto pripadnici drugog pola uticu na ostvarenje njegovih zelja, muskarci ili zene?

a mogao bi i seroxat....kad se skines sa xanaxa..... :confused:
pa ono, ako ti ne pomogne, sklonost ka mislima o samoubistvu kao nuspojoava ce svakako pomoci
za sva vremena
 
Ja samo gledam kako se reaguje kad se osoba oseti nemocnom da ne cuje ono sto pricaju i misle oko nje.

Ko je vise kivan na svoju zavisnost od suprotnog pola....?
A ko vise ljut na ometajuce dejstvo pripadnika suprotnog pola u nekom svom planu?
Ko u smislu M ili Z pola....

Mada uskacem sebi u kontru , po novom planu ce biti ukinuto izrazavanje pola roditelja na krstenici, tj nece biti otac i majka, vec roditelj 1 i roditelj 2, a na mestu pola deteta ce pisati primarna polna orjentacija.....
Ovo poslednje me navodi na pitanje: Da li vredjam nekog od vas, ako sam ponosan sto sam muskarac, ili bi zbog politicke korektnosti trebao da budem potpuno ravnodusan prema svom polnom nasledju?
Medjutim ovo je tema za neku drugu temu , ne bih ovde da se siri, mene interesuje bas ovo hendikep pitanje, tj prisutnost polne obojenosti u hendikep osecanju pojedinca i pojedinki......

Pa ovo je potpuno pogrešno! Nije valjda da će zaista tako pisati? :shock: Pa šta je to roditelj 1 ili roditelj 2? Ko je 1, a ko 2? Zašto ne otac i majka? Bolje onda da stave biološki otac i biološka majka, ako hoće da cepidlače zbog raznoraznih gluposti. postoje samo dve osobe koje nas rađaju i to su otac i majka, a kasnije ko nas vaspitava, oni ili neki drugi otac i majka je druga stvar. Krštenica se piše po rođenju i nema veze sa odrastanjem, valjda. Šokirana sam. Drugo, primarna polna orijentacija. Orijentacija je usmerenje. Beba nema polnu orijentaciju, koliko znam. One ne razmišljeju o svom polu. Polnu orijentaciju valjda može da stekne kasnije u životu. Onda bolje da stoji polne odlike. Ne mogu da verujem. Ovo je šala, zar ne? :)

tema:
Mislim da to nema veze sa polom. Ako govorimo o unutrašnjim osećajima. Već ima veze sa osobom, koliko ona voli da joj neo drugi utiče na život. Ali mislim da javno muškarci više imaju frku od toga da žena utiče na njih. Mislim na priznanje. Mislim da je muškarce više blam da priznaju da neka žena može da utiče na njihove odluke, nego ženu da muškarc utiče. Mada, kako se stvari menjaju možda i nije tako. Mnoge žene se osećaju loše da priznaju tako nešto, pošto se plaše da ih druge ne okarakterišu kao slabe. Možda je ipak stvar nerešena. I opet zavisi od same ličnosti, nevezano za pol.
 
Poslednja izmena:
Ovo poslednje me navodi na pitanje: Da li vredjam nekog od vas, ako sam ponosan sto sam muskarac, ili bi zbog politicke korektnosti trebao da budem potpuno ravnodusan prema svom polnom nasledju?
Medjutim ovo je tema za neku drugu temu , ne bih ovde da se siri, mene interesuje bas ovo hendikep pitanje, tj prisutnost polne obojenosti u hendikep osecanju pojedinca i pojedinki......

hehe... opushteno bre... i ja sam ponosna shto sam to shto jesam, mada, iskreno, sad mi je palo na pamet da ne bi bilo loshe da sam mushko, uglavnom zbog par stvarchica... hm... nekako mi truba da ovako kao zensko skochim da se bijem s nekim likovima, a da sam mushko stvarno bih ih slatko izudarala...:p
 
hehe... opushteno bre... i ja sam ponosna shto sam to shto jesam, mada, iskreno, sad mi je palo na pamet da ne bi bilo loshe da sam mushko, uglavnom zbog par stvarchica... hm... nekako mi truba da ovako kao zensko skochim da se bijem s nekim likovima, a da sam mushko stvarno bih ih slatko izudarala...:p

Da li vise zena pozeli da je muskarac,
ili
vise muskaraca pozeli da je zensko?
 
јој што сам чуо од једног тесара из црну траву, пре доста година, остало ми у сећању.
каже, никад не би волео да сам женско, да трпиш да те неко кеца кад му се прохте, да га трпиш како прди, смрди.
реко му, па јес у праву си...

можда сам мало офтопиковао, ал тога се увек сетим кад се тако покрене нека тама о мушко-женски односима.
 
јој што сам чуо од једног тесара из црну траву, пре доста година, остало ми у сећању.
каже, никад не би волео да сам женско, да трпиш да те неко кеца кад му се прохте, да га трпиш како прди, смрди.
реко му, па јес у праву си...

можда сам мало офтопиковао, ал тога се увек сетим кад се тако покрене нека тама о мушко-женски односима.

taj ti je jachi filozof... il zene isto nis' navalentne danas ko muhki, a to dal' vole da fartuju il ne...moze knjiga da se napise....
 

Back
Top