svrsavanje

procitaj temu...e to me zanima

Pa da bi dozivela orgazam kao prvo moras doziveti muskarca kao nekog svog.U koga imas poverenja, opustena si, poznajes ga i tako dalje. Zenski orgazama je u stvari manifestacija psihicke i fizicke bliskosti sa partnerom. Prakticno sve zene mogu doziveti orgazam kada dobro upoznaju partnera i smatra se da frigidne zene ne postoje. Ukoliko orgazam u vezi izostane nakon mesec dana, onda to vec ukazuje ili na odredjeni problem koji je uglavnom posledica lose sexualne tehnike MUSKOG partnera, da se ne lazemo. Ovo naravno vazi samo u slucaju da su svi ostali uslovi ispunjeni (bliskost, poznavanje zelja i potreba, opustenost, poverenje).
 
sada SAM JAi na redu???

evo ja cu biti dobAR i reci cu ti zasto mislim da je do psihe.....znas misli TI lutaju na drugu stranu kao npr.: "jao sudove treba da perem..sta cu sutra za rucak....." :mrgreen:
 
evo ja cu biti dobra i recicu ti zasto mislim da je do mozga.....znas misli mi lutaju na drugu stranu kao npr. jao sudove treba da perem..sta cu sutra za rucak..... :mrgreen:

sada si ti na redu???

:lol: Nauci da uzivas u sexu... da budes opustenija i da radis ono sto ti zelis. Sve to jeste iz mozga ali upotrebi onda svoj mozak... razmisljaj koju bi pozu volela sad, sta bi zelela sad da ti on radi, sta bi ti volela njemu da radis. I tako dalje ima tu jos mnogo stvari vezano za orgazam ali ne moze to preko slova. ;)
Inace da ti kazem da ti meni delujes kao da se palis... a takve obicno dozivljavaju orgazme. Bas mi je cudno da ga ne dozivljavas. :think:
 

Slične teme


Back
Top