Dwa Minuta Mrzhnje

GnR GiRl

Primećen član
Poruka
704
Malo ljudowa bar u mojoj okolini je chulo za owaj bend nazhalost :( ja ih obozhawam inache punk bend iz Ns-a osnowani su josh 80 ali su se brzo raspali. . .al eto sad su o5 okupljeni ali je nowa postawa u pitanju samo je ostao stari pewach koga zowu Sajla pa ako je neko od was chuo za njih i slushao njihowu ziku zanimaju me washa mishljenja o owim carewima:mrgreen: a ako ih niste slushali swakako ih pochujte hihihi stwarno su odlichni !!!
 
ewo wam i koja slichka :mrgreen:
 

Prilozi

  • i269231075_32577.jpg
    i269231075_32577.jpg
    25,3 KB · Pregleda: 1
  • i269231076_69453.jpg
    i269231076_69453.jpg
    22,7 KB · Pregleda: 1
Svirka u martu sto su imali bila je neverovatna, zastitna ograda koja je delila publiku od benda je bukvalno izlomljena. . . A kad su svirali LIman, ceo Route je pevao! A posle premijera, opet horsko dobacivanje :D
Sada na To Be PUNK su bili OK, ali nista preterano. . .
Solidni su, nista posebno imaju pokretackih pesama. . . Inace jedan jako velik bend dok je postojao u proslom veku a sada kako ce biti videcemo. Inace sto se ticalo svirke u martu jedan komentar o publici, jedna od retkih svirki (da ne kazem i jednina) gde sam video gomilu clanova kojekakvih bendova (Ritam Nereda, Atheist Rap, GBB, LeeMan i sl.) da su bili prisutni i jos bolje, u pojedinim momentima cak pevali zajedno sa masom kao pre kad su bili samo publika. . .
 

Back
Top