Kako da budem potpuno siguran da me ne vara?

apotekarka:
Ko se bavi kopanjem, taj uvek može nešto da iskopa...ali zašto kopati?

:idea: Ako ti je ovako ok opusti se...a ako nije, e tu vec ima problema...ja eto npr. nikad nisam ljubomorisao(posle sam video neke stvari po knjigama, i bih srecan shto sam takav), mozda to nije dobro, al` svako sebi prekraja sudbinu...mozda cooliram za to, al` zbog drugih stvari izludim 8)
 
Uh, please, nemoj to da radis!
Meni je tako jedan svojom ljubomorom (bezrazloznom) zivot zagorcao..dobro, da ne preterujem, ali njegova ljubomora nam je upropastila vezu, a uzasno smo se voleli, umorila sam se od objasnjavanja, od njegovog nepoverenja, od sumnji...i raskinuli smo...
Znas, ako te vara saznaces, kad tad, ovako je najbolje da se opustis i ne razmisljas o tome, jer to te nigde nece odvesti, samo ces da se izjedas iznutra, i eventualno pokvaris ono sto imate..
Pozdrav i sve najbolje!
 
ovaj post ce svi iskulirati...ali bash me briga...
pa shta ako te vara.....
varaj i ti nju....
"vernost"---->glupost........mozes biti veran samo sebi....ako je volis neces je varati niti ona tebe
ali sta kada osetis nesto prema nekoj devojci koju upoznash...negde..kada nisi sa njom...da li to treba da kuliras.....zbog cega bi....kao priroda je gresna a ti ces da je ispravis :roll: :roll:
ma takva razmisljanja postoje i dalje samo na glupom balkanu....fuuj...shto sam besan bre :evil: :evil:
 
Wodeni:
Mislim, devojka je sve kul prema tebi ali ti duboko u sebi ipak sumnjas.. Koji su to znaci koje devojke odaju kada varaju tipove? Kako se to moze primetiti?

Sumnjaš zato što si ljubomoran. Budi malo realan pa se zapitaj da li bi ti nju prevario ako ti se ukaže prilika. Da se ne lažemo, najslađe voće je zabranjeno voće, nešto nabrzaka...mmmmmmmm.
 
Zak:
Da ali interesantno, kako jos nije bilo nijedno pravo zensko objasnjenje, vezano za ovu temu. :lol:

evo ti zensko objasnjenje...
postoji neko misljenje medju balkanskim tipovima da zena uvek nesto muti, spletkari, muva..
da ne moze da bude iskrena jer to nije u njenoj prirodi. ko da iza svakog zenskog postupka stoji drugaciji cilj od onog koji izgleda. i onda iz te idiotske generalizacije ide stav da se zeni uopste ne sme verovati. bilo kojoj zeni, cak i kad ne daje nikakvog povoda.
prosto neverovatno koliko ovakav stav ume da upropasti vezu koja ima sve izglede da opstane.
eto, videla sam ovo milion puta (pogotovo medju primercima kojima je Jovo Tosevski glavna vaspitna literatura). kad bi muskarci zenu posmatrali kao osobu a ne kao mit o zeni, svega ovoga ne bi bilo.


pouku izvuci sam.
 
anakin:
Zak:
Da ali interesantno, kako jos nije bilo nijedno pravo zensko objasnjenje, vezano za ovu temu. :lol:

evo ti zensko objasnjenje...
postoji neko misljenje medju balkanskim tipovima da zena uvek nesto muti, spletkari, muva..
da ne moze da bude iskrena jer to nije u njenoj prirodi. ko da iza svakog zenskog postupka stoji drugaciji cilj od onog koji izgleda. i onda iz te idiotske generalizacije ide stav da se zeni uopste ne sme verovati. bilo kojoj zeni, cak i kad ne daje nikakvog povoda.
prosto neverovatno koliko ovakav stav ume da upropasti vezu koja ima sve izglede da opstane.
eto, videla sam ovo milion puta (pogotovo medju primercima kojima je Jovo Tosevski glavna vaspitna literatura). kad bi muskarci zenu posmatrali kao osobu a ne kao mit o zeni, svega ovoga ne bi bilo.


pouku izvuci sam.

Jovan Ducic slicno pise...Mislim da si pogresno shvatila Tosevskog
 
goodday:
ii ja bih se "prishljamcio" sa jednim pitanjem.....ko je on :?:
On ti je Serif na katedri za morfologiju kragujevackog medicinskog fakulteta, inace autor knjiga: Planeta zena, skrivena sexualnost, polni um, amonov rog, sex materia. Ujedno i tvorac dosta radova vezanih za musko zenske odnose, koji se s vremena na vreme pojave u javnosti u vidu manjih clanaka(primer Politike-nedeljom). :lol:
 

Back
Top