pasivni muskarci?

Mislim da je u nasoj zemlji generalno gledano i kod tipova i kod devojaka glavni problem preveki ego. Tj ono ja i ja. Svi umisljaju da su neke face i baje ali realnost je daleko od toga. Mada me tipovi ne interesuju kakvi su... pogotovo iz BGa. ;)

Verovatno zene malo vise postuju muskarce, pa se zbog njih previse usavrsavaju i fizicki i u drugim poljima, medjutim, muskarci, tzv.kukavice se onda plase i
 
Poslednja izmena:
Verovatno zene malo vise postuju muskarce, pa se zbog njih previse usavrsavaju i fizicki i u drugim poljima, medjutim, muskarci, tzv.kukavice se onda plase i

cekaj ko se plasi? ja sam lik koji bi startovao svaku koja mi se svidi...........
naravno i sta se desava popijem korpu od tako neke ribe jel nemam kola pare i slicno. naravno da cu onda da batalim devojke koje su sisle sa uma, drustvo mi je prece od devojke i ljubavi koja nije trajna. prijateljstvo ostaje zauvek a ovo u prolazu malo da bocnes :)
realno vi devojke morate da se zapitate malo sta radite to, ne mozete da se skrasite sa jednim likom vec uvek trazite bolje i bolje. znam sada ce komentari nisu sve takve itd jesu sve su takve. mozda sam ja malo ogorcen na sve ovo ali tako generalno stoje stvari. btw vise ne startujem devojke jel ne zelim da spustam sebe, startuj te vi nekada nas zasto mi sve moramo? moramo da ratujemo da se borimo radimo najteze poslove e pa mozete i vi da startujete nekog lika nije to toliko tesko.............................
 
Htele ste ravnopravnost............nema vise izvlacenja............ ako cemo da budemo koliko toliko ravnopravni, onda je red da se i vi malo aktivirate! Upravo zahvaljujuci emancipaciji zena, i njihovog sve veceg ukljucivanje u sve sfere drustva, muskarci su postali i pasivni.......... Slazem se sa komentarom da vecinu frajera odbija cinjenica da nedobije korpu, posto su se vrednosti izgubile skroz...... ako nemas kola, kintu i moc ti si neznam luzer........... Nebranim nas frajere, ali sami musko-zenski odnosi su izvitoperili..... Zato je sve vise i vise oglasa za upoznavanje normalnih i neisfoliranih devojki..............
 
Sta mislite o danasnjim muskarcima, pogotovo iz Beograda?

Sto bas iz BGa?

Ja bas diskutovala s drugaricom kako je prilicno tesko u poslednje vreme sresti normalnog muskarca,teze neg ranije...Takodje,tesko je sresti normalnu devojku...teze neg ranije:neutral: Tako da,sve u svemu,nema nesto normalnih ljudi danas :dontunderstand:

A stvarno,sto bas momci iz BGa?Nisu narocito normalniji,tj nenormalniji u odnosu na one van BG-a.
 
cekaj ko se plasi? ja sam lik koji bi startovao svaku koja mi se svidi...........
naravno i sta se desava popijem korpu od tako neke ribe jel nemam kola pare i slicno. naravno da cu onda da batalim devojke koje su sisle sa uma, drustvo mi je prece od devojke i ljubavi koja nije trajna. prijateljstvo ostaje zauvek a ovo u prolazu malo da bocnes :)realno vi devojke morate da se zapitate malo sta radite to, ne mozete da se skrasite sa jednim likom vec uvek trazite bolje i bolje. znam sada ce komentari nisu sve takve itd jesu sve su takve. mozda sam ja malo ogorcen na sve ovo ali tako generalno stoje stvari. btw vise ne startujem devojke jel ne zelim da spustam sebe, startuj te vi nekada nas zasto mi sve moramo? moramo da ratujemo da se borimo radimo najteze poslove e pa mozete i vi da startujete nekog lika nije to toliko tesko.............................[/QUOT

pa bas zato sto bi malo da bockas uvek poijes korpu......da je tvoj stav drugaciji i one bi bile,na kraju mozda su ti fazoni losi,nisu bas ni sve one sponzorke!! Evo ja nisam takva i eto vidis da nisu sve!!
 
...ej, je, a ja mislijo da ja znam da odvalim glupost, he...:)

o god..ovo gore je citat jedne gluposti..na konto pitanja sta mislite o muskarcima uopsteno..a druga recenica je sasvim normalna i pise ne volim bg-djane sta tu ima cudno..mislim nije kao da ja ne pisem gluposti, daleko bilo bar ovde ih ima zilion,al ni na jednu od njih nisi reagovao a na ovo jesi? :)
 

Back
Top