Da li ste ikada raskinuli zbog sexa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da postavim preciznije pitanje. Da li vam se ikada dogodilo da se rastanete sa partnerom zbog toga što ona/on “ne želi sex u vezi“. Evo ja ću prvi. Dva puta. Prvi put sa jednom 17-godišnjakinjom. Bila je nezgodna situacija i ne bih mnogo objašnjavao. Drugi put sa jednom 22-godišnjakinjom sa kojom sam bio u vezi dva meseca. Mic po mic i dođemo do kreveta. I taman da dođemo do finalnog poteza, kad ona meni: “Ja ne želim sex u vezi.“ I rasprava i ovo-ono; i ja je oteram u 3 pisde materine. I ona sutra dođe kod mene i plače. Ja je pitam što plače – ona ne odgovara. Ja opet probam da izvedem finalni potez – ona mi opet da isti odgovor. A ima 22 godine! I tako se mi rastanemo. Ne znam šta je bilo s njom, da li je našla nekog novog momka koji je pristao na vezu bez sexa. Iyvolite i vi ako imate ovakva iskustva.

ono, predlozio si joj sex u ludnici? :)
 
No da se vrnem malo na onu 17-godišnjakinju iz uvodnog posta. Ona je bila najbolja drugarica moje bivše devojke, njene drugarice; i pokušale su da mi nameste silovanje. Kad sam je uhvatio za gaćice vrisnula je: "Pa ti hoćeš da me siluješ!" U tom trenutku sam sve ukapirao i rekao joj: "Navlači te prljave gaće i marš kući!" Nije joj uspelo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top