Da li ste ikada raskinuli zbog sexa?
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 149

Tema: Da li ste ikada raskinuli zbog sexa?

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Question Da li ste ikada raskinuli zbog sexa?

Da postavim preciznije pitanje. Da li vam se ikada dogodilo da se rastanete sa partnerom zbog toga što ona/on “ne želi sex u vezi“. Evo ja ću prvi. Dva puta. Prvi put sa jednom 17-godišnjakinjom. Bila je nezgodna situacija i ne bih mnogo objašnjavao. Drugi put sa jednom 22-godišnjakinjom sa kojom sam bio u vezi dva meseca. Mic po mic i dođemo do kreveta. I taman da dođemo do finalnog poteza, kad ona meni: “Ja ne želim sex u vezi.“ I rasprava i ovo-ono; i ja je oteram u 3 pisde materine. I ona sutra dođe kod mene i plače. Ja je pitam što plače – ona ne odgovara. Ja opet probam da izvedem finalni potez – ona mi opet da isti odgovor. A ima 22 godine! I tako se mi rastanemo. Ne znam šta je bilo s njom, da li je našla nekog novog momka koji je pristao na vezu bez sexa. Iyvolite i vi ako imate ovakva iskustva.

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Podrazumevano Re: Da li ste ikada raskinuli zbog sexa?

Ja bi raskinuo sa ribom koja nece da se ljubi.
    Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    Ne ljubim se sa ljudima. Uopšte. Zašto bih ljubio nečija od herpesa sasušena usta?

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Pa ko ti brani?

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Како то мислиш не жели сеску вези?
    Никако?

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ne želi uopšte da se tuca. Nikad nisam shvatio šta joj je to značilo. Ja sam imao 25 a ona 22.

Elita хероина (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    312

Ne želi uopšte da se tuca. Nikad nisam shvatio šta joj je to značilo. Ja sam imao 25 a ona 22.
    to je zato što nisi hteo da je poljubiš samo zato što je doručkovala neku buđavu salamu...

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Ja jos nisam sreo neku da ne zeli da se seka. Bilo je ono da nece odma... femkanja i nesigurnosti to su valjda uobicajene stvari ali da uopste ne zeli sex to nijedna nije izjavila .. bar meni. Ali kad pogledam kakvih ljudi ima skroz kapiram tu devojku. Mada je gloopo i dolaziti u takve situacije uopste, uglavnom se proceni da li ti neko odgovara ili ne i pre price o sexu. Prvo se gleda jel neko normalan u glavi ili nije, to je pod jedan.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio HeRoInA_84 Pogledaj poruku
    to je zato što nisi hteo da je poljubiš samo zato što je doručkovala neku buđavu salamu...
    Nije zato. Tad sam se ljubio. Nikad mi nije rekla razlog, jer smo se razišli zato što ona ne želi sex u vezi.

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Pa ne moze svako svakog sexualno da privlaci. Pogotovo ako devojka npr voli visoke momke a dodje joj tip od metar i zilet na primer.

Зоки nije na forumu
    Негро, а сви знамо шта је Негро.
    Buduća legenda Зоки (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    551

...mozzda je samo bila profesijonalac, pa nije 'tela u vezi nego za pare...

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ZORO- Pogledaj poruku
    Pa ne moze svako svakog sexualno da privlaci. Pogotovo ako devojka npr voli visoke momke a dodje joj tip od metar i zilet na primer.
    Pa ko ti je kriv što si visok metar i žilet?

Citat Original postavio peachwise Pogledaj poruku
    ...mozzda je samo bila profesijonalac, pa nije 'tela u vezi nego za pare...
    E nije to bila, ili bar tada nije bila.

Iskusan rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

a ona ti je sutra dosla... i ti si je pitao sta zeli i opet pokusao da izvedes 'finalni potez'? znaci... uopste se ne cudim sto pricate da su vam devojke takve kakve su... 'bem mu misove... on pokusava da izvede 'finalni potez'... u takvom trenutku za nju... kad je dosla ponovo... pregazila preko svojih principa... e, a jel bi se pohvalio kod drugova posle? ovako... kao muskarac muskarca da te pitam? jel bi rek'o posle: 'e, a dosla je i molila me drugi put... videla je ona odma' sta je izgubila... i odvalio sam je'... o, devla, devla... 'finalni potez'... da vam rikan vas ponovi jos jednom tajnu... nikada pravi i dobar seks necete imati sa devojkom ako ona zna da to vama ne znaci nista vise od fizickog kontakta... ako umete da pokazete devojci da vam je stalo, dobicete nju... nju, kazem vam... ne njeno telo... razlika je velika... od onih od kojih mislite da dobijate sve, ako imate seks sa njima odma' prvu noc... dobijate samo laz... cauru... prazno nesto... prazno telo... zar ste zaista toliko kratkovidi da ne vidite takve stvari? zar zaista verujete u lazi vasih drugara koji se uz pivo hvale kako je 'seks sa onom perverznom malom' bio tako dobar? da li se ikada zapitate? da li ikada razmislite o tome stvarno?

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

gle tko se javlja...

Зоки nije na forumu
    Негро, а сви знамо шта је Негро.
    Buduća legenda Зоки (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    551

Nije zato. Tad sam se ljubio. Nikad mi nije rekla razlog, jer smo se razišli zato što ona ne želi sex u vezi.
    ...mislim da sam ushao u trag reshenju tog problema, da si je ljubijo mesto shto si se ljubijo mozzda bi' i 'tela, daj mi njen broj ja tju da je tampi...

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

rile_laki_oblak, lepo sam rekao da sam bio s njom u vezi dva meseca. Kakav sex za jednu noć?

Legenda
    Učlanjen
    17.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rile_laki_oblak Pogledaj poruku
    a ona ti je sutra dosla... i ti si je pitao sta zeli i opet pokusao da izvedes 'finalni potez'? znaci... uopste se ne cudim sto pricate da su vam devojke takve kakve su... 'bem mu misove... on pokusava da izvede 'finalni potez'... u takvom trenutku za nju... kad je dosla ponovo... pregazila preko svojih principa... e, a jel bi se pohvalio kod drugova posle? ovako... kao muskarac muskarca da te pitam? jel bi rek'o posle: 'e, a dosla je i molila me drugi put... videla je ona odma' sta je izgubila... i odvalio sam je'... o, devla, devla... 'finalni potez'... da vam rikan vas ponovi jos jednom tajnu... nikada pravi i dobar seks necete imati sa devojkom ako ona zna da to vama ne znaci nista vise od fizickog kontakta... ako umete da pokazete devojci da vam je stalo, dobicete nju... nju, kazem vam... ne njeno telo... razlika je velika... od onih od kojih mislite da dobijate sve, ako imate seks sa njima odma' prvu noc... dobijate samo laz... cauru... prazno nesto... prazno telo... zar ste zaista toliko kratkovidi da ne vidite takve stvari? zar zaista verujete u lazi vasih drugara koji se uz pivo hvale kako je 'seks sa onom perverznom malom' bio tako dobar? da li se ikada zapitate? da li ikada razmislite o tome stvarno?
    e Rikane, super ti je post (najozbiljnije...),
    al zali Boze vremena koje si potrosio da ga ovdje okacis...

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

E nije to bila, ili bar tada nije bila.
    Neh ja sam visok 188
    A opste je poznato da ribe ne vole male tipove i da ne zele da spavaju sa kepecima.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio peachwise Pogledaj poruku
    ...mislim da sam ushao u trag reshenju tog problema, da si je ljubijo mesto shto si se ljubijo mozzda bi' i 'tela, daj mi njen broj ja tju da je tampi...
    Jao vidi kako se nisam setio na vreme. Izgleda da sam je ljubio ali sam se i ljubio. Može biti da sma malo više ljubio sam sebe. Znaš kako se veli - ljubi svog bližnjeg kao samog sebe.

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Та је била неки верски фанатик.
    Добро је што нисте заједно.
    Ја бих све верске фанатике у неки логор...

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Neh ja sam visok 188
    A opste je poznato da ribe ne vole male tipove i da ne zele da spavaju sa kepecima.
    Viši si od mene 10cm i šta sad. Ja sam visok 178 cm i to je prosečan rast. Koji si ti kompleksaš! I riba je bila moje visine, tako da pojma nemam o čemu trabunjaš.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Та је била неки верски фанатик.
    Добро је што нисте заједно.
    Ја бих све верске фанатике у неки логор...
    Nije bila nikakav verski fanatik. Bila je katolkinja iz Vojvodine. Možda je dobro što nismo.

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Citat Original postavio rile_laki_oblak Pogledaj poruku
    Tacno i ja ne mogu da skapiram da neko ide na "finalni potez" sa devojkom koja se tako oseca. Katastrofa kakvih umfolida ima.

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Da postavim preciznije pitanje. Da li vam se ikada dogodilo da se rastanete sa partnerom zbog toga što ona/on “ne želi sex u vezi“. Evo ja ću prvi. Dva puta. Prvi put sa jednom 17-godišnjakinjom. Bila je nezgodna situacija i ne bih mnogo objašnjavao. Drugi put sa jednom 22-godišnjakinjom sa kojom sam bio u vezi dva meseca. Mic po mic i dođemo do kreveta. I taman da dođemo do finalnog poteza, kad ona meni: “Ja ne želim sex u vezi.“ I rasprava i ovo-ono; i ja je oteram u 3 pisde materine. I ona sutra dođe kod mene i plače. Ja je pitam što plače – ona ne odgovara. Ja opet probam da izvedem finalni potez – ona mi opet da isti odgovor. A ima 22 godine! I tako se mi rastanemo. Ne znam šta je bilo s njom, da li je našla nekog novog momka koji je pristao na vezu bez sexa. Iyvolite i vi ako imate ovakva iskustva.
    Žemska je verovatno mislila da ne želi seks u vezi sa tobom.

Inače, sve moje veze su se završavale zbog seksa. Što je normalno, jelte. Ni ja ne preferiram otpatke, pa makar bili i moji. Nego sve to ja lepo skupim u salvetu pa istresem na prozor odmah posle prve konzumacije, da imaju šta da kljucaju i golubovi.

Iskusan ZORO- (avatar)
    Učlanjen
    10.04.2008.
    Reputaciona moć
    87

Viši si od mene 10cm i šta sad. Ja sam visok 178 cm i to je prosečan rast. Koji si ti kompleksaš! I riba je bila moje visine, tako da pojma nemam o čemu trabunjaš.
    Ma da moracu da pogledam onu temu "Zasto muskarci lazu da su vislji nego sto jesu?" Koliko ja videh tvoje slike sve su ribe vislje od tebe... cak i kad se pogure.

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zazijavalo Pogledaj poruku
    Žemska je verovatno mislila da ne želi seks u vezi sa tobom.

Inače, sve moje veze su se završavale zbog seksa. Što je normalno, jelte. Ni ja ne preferiram otpatke, pa makar bili i moji. Nego sve to ja lepo skupim u salvetu pa istresem na prozor odmah posle prve konzumacije, da imaju šta da kljucaju i golubovi.
    Za ovo prvo nisi u pravu. Bili smo zajedno. Za ovo drugo nemam komentar.

Ma da moracu da pogledam onu temu "Zasto muskarci lazu da su vislji nego sto jesu?" Koliko ja videh tvoje slike sve su ribe vislje od tebe... cak i kad se pogure.
    Da nemaš muški nick shvatio bih što se ovoliko kačiš za mene. Ovako mogu samo da mislim da si gej. Inače tema koju si pomenuo je idealna za tebe. Uzgred, nismo videli nijednu tvoju sliku.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Da li ste ikada plakali zbog filma?
    Autor giselle u forumu Film i video
    Odgovora: 530
    Poslednja poruka: 24.08.2017., 21:43
  2. Da li ste ikada prisustvovali cinu sexa drugih osoba?
    Autor slucajno svratio u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.08.2006., 00:44
  3. razvod zbog NE-sexa
    Autor u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 27.03.2004., 22:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku