Love Parade u Srbiji , maskenbali i tzv. "evropske vrednosti" !
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Love Parade u Srbiji , maskenbali i tzv. "evropske vrednosti" !

Primećen član YOF13 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Love Parade u Srbiji , maskenbali i tzv. "evropske vrednosti" !

Pogledajte vi te Srbe i srpske vrednosti , Pogledajte te "gadosti" koje dolaze sa zapada i koje domaci placenici i izdajnici guraju u nasu kulturu :

Ovo je maskenbal u KST-u inace u Beogradu za one koji nisu iz Beograda , a cinimi se da ne postoje takvi . Samo sam naveo primere , jer je neko kulturu mladih nazvao evropske vrednosti napomenuvsi da je to odvratno . Naveo je Live Love Techno Paradu ( ili nesto drugo ) sto se odrzava svake godine u razlicitim evropskim gradovima ( naravno nikad u Beogradu , mi smo ipak turbo-folk narod ) i na tim dogadjajima izlaze maladi .

Nacin oblacenja mladih i celokupna njihova kultura ( prikazana na slikama ) nije nista novo i u Srbiji je prisutna od kad se slusaju ploce i svira se rok !
    Neukusno je to prepisivati nekakvim nametnutim planovima ili pojavom koju nam je "satanisticki" zapad prepisao i nametnuo ... tema u kojoj je ovo navedeno je zakljucana i tako podseca na informativnu temo kuja za informaciju ima da je tzv. underground kultura mladih u Beogradu ili bilo gde drugde u Srbiji ( prikazana na slikama ) produkt neke satanisticke Evrope koja zeli da nas unisti i da takva kultura zasluzuje unistenje i svaki prekor . Ajde te molim vas !!!

Ja sam naveo trzene primere za odkljucavanje prvobitne teme . Pa sada ocekujem da se ona odkljuca i ovo da preselimo tamo...

A ako vec hocemo da pricamo o evropskim vrednostima , onda molim lepo kretora da napravi temu pod tim imenom , pa da uporedimo srpske vrednosti i evropske .
    Poslednji put ažurirao/la YOF13 : 28.06.2008. u 17:39

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Love Parade u Srbiji , maskenbali i tzv. "evropske vrednosti" !

Izvini, bajo, je l' ti to poredis maskembal u KST-u sa love parade-om, manifestacijom koja, doduse, nije gay-exclusive, ali je posecuju 80% ******?

Podpitanje: jes' ti zdrav?

Domaćin master_of_errors (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Love Parade u Srbiji , maskenbali i tzv. "evropske vrednosti" !

shta,sad ni maskenbali nisu dovoljno srpski????

Iskusan DraGo70 (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Izgleda da se pokretač teme zalaže za ovakve načine rešavanja "dekadentnih pojava u društvu"

Vesti dana - subota, 28. jun 2008. 18:04

Najmanje 20 povređenih na prvoj gej paradi u Češkoj
    Blic - Pre 39 minuta

Češki neonacisti i radikalni nacionalisti iz nelegalne Narodne garde napali su danas učesnike gej parade u moravskoj metropoli Brno, a u napadima suzavcem, jajima i petardama najmanje 20 ljudi je povređeno.

Prema procenama čeških medija oko 500 ljudi okupilo u centru Brna na prvoj gej paradi u Češkoj, a na čelo parade stala je češka ministarka za manjine i ljudska prava Džamila Stehlikova.

Još pre nego što je gej parada krenula u pohod centrom Brna u masu je upalo četrdesetak maskiranih mladića i napalo učesnike parade jajima i petardama, ali policija je brzo i uspešno intervenisala.

Organizatori su odlučili da promene trasu pohoda i izbegnu Zeleni trg gde se na nedozvoljenoj kontra-manifestaciji okupilo oko 150 neonacista i pripadnika nelegalne češke Narodne garde.

Na kraju parade, blizu železničke stanice, neonacisti su uspeli ponovo da prodru do učesnika parade i napadnu ih, ovog puta granatama sa suzavcem.

Oko 200 policajaca koji su obezbeđivali gej paradu ponovo je moralo da interveniše. Ekstremiste su rasterali, a sedam najagresivnijih prema prvim informacijama policije su uhapsili.

Najmanje 20 ljudi je povređeno i oni su morali da potraže lekarsku pomoć.

Ovom prvom gej paradom češki homoseksualci i lezbijke hteli su da upozore da bez obzira na to što se u Češkoj odnedavno priznaju brakovi osoba istog pola, a 68 odsto Čeha je izuzetno tolerantno prema njima, njihov položaj još nije idealan, jer, recimo, nemaju pravo da usvajaju decu.

Do sada su homoseksualci i lezbijke u Češkoj organizovali samo manje "pohode svetlosti" za obolele od AIDS-a, a nikada do sada gej paradu kakve su već godinama uobičajene u susednoj Poljskoj, gde je položaj te seksualne manjine izrazito gori nego u Češkoj.
    Duhovit, zanimljiv, iskren, avanturistickog duha...

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio master_of_errors Pogledaj poruku
    shta,sad ni maskenbali nisu dovoljno srpski????
    Ne, ne, on htede reci da nisu dovoljno evropski. Mislim, di su tu seksualne i rodne manjine?

Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Izvini, bajo, je l' ti to poredis maskembal u KST-u sa love parade-om, manifestacijom koja, doduse, nije gay-exclusive, ali je posecuju 80% ******?

Ne . Ja poredim kulturu u Srbiji i kulturu u Drugim delovima sveta . Ta tvoja aproksimna predpostavka da tamo negde dolazi 80% pedera je kao da si rekao da tamo dolazi 140% pedera ...

Prvo procitaj moj post , pa onda komentarisi .

Učlanjen
    05.10.2006.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ne, ne, on htede reci da nisu dovoljno evropski. Mislim, di su tu seksualne i rodne manjine?
    Kao sto rekoh i kao sto bi dolicilo prvo procitaj moj post pa ga onda komentarisi . Ja nisam pominjao homoseksualce ni polno prenosive bolesti . To nije svrha ove teme .

Domaćin *Ljudmila* (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2008.
    Reputaciona moć
    69

Tebi nije dobro

Elita peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    288

Na onoj love paradi su bili malo slobodnije obuceni. Ljeto, sta li vec?

Ističe se
    Učlanjen
    09.05.2008.
    Reputaciona moć
    0

ajde yopa.kao da te nikad nije neki maskirani zaskočio i iskoristio tvoju naivnost i nevinost?

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

super je kst-ov maskenbal,svega mozes da se nagledas
    you make me sick because i adore you so

Slične teme

1. Love Parade - skrnavi Nemci
    Autor ptica-trkacica u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 16:53
  2. Evropske vrednosti
    Autor zeksiv u forumu Politika
    Odgovora: 223
    Poslednja poruka: 08.06.2008., 22:35
  3. Evropske vrednosti i pravila - zablude