Muzika kada nije vreme odmora - koliko glasno?

Sinister

Početnik
Poruka
44
Ljudi, imam komsije koji terorisu sve nas ovde zbog najmanjih sitnica, da vas ne davim sad, to je zlo sto zivi ispod mene. Ja sad hocu njih da terorisem muzikom, postujuci vreme odmora. E ali zanima me, da li postoji granica koliko jako sme da se pusta muzika? Hocu da kad mi kazu kad me vide "Aaaaa blablabla muzika policija ovo ono" i da ja mogu da im kazem "Pfff" i odem u prodavnicu, dakle sta kaze zakon. Guglao sam ali nisam nasao nista korisno... Najbolje bi bilo ako neko zna link za zakon direktno o tome, sta kaze, da li oni imaju prava da se bune ako pojacam do daske kada nije vreme odmora.

Mislim da ce tema biti dosta korisna ako neko zna odgovor ;)
 
Ja zivim u kuci i ceo komsiluk terorisem preko celog dana roka muzika(metal i HC) mogu samo da me povuku,niko nije do sada zvao muriju! Pustaj samo preko dana uvece posle deset ne moj,a preko dana odvrni do daske samo ako ti mozes da podneses toliko jaku buku najbolje uzmi neki kucni bioskop posto oni veliki stereo zvucnici mogu da izazovu ostecenje sluha!!
 
Ljudi, imam komsije koji terorisu sve nas ovde zbog najmanjih sitnica, da vas ne davim sad, to je zlo sto zivi ispod mene. Ja sad hocu njih da terorisem muzikom, postujuci vreme odmora. E ali zanima me, da li postoji granica koliko jako sme da se pusta muzika? Hocu da kad mi kazu kad me vide "Aaaaa blablabla muzika policija ovo ono" i da ja mogu da im kazem "Pfff" i odem u prodavnicu, dakle sta kaze zakon. Guglao sam ali nisam nasao nista korisno... Najbolje bi bilo ako neko zna link za zakon direktno o tome, sta kaze, da li oni imaju prava da se bune ako pojacam do daske kada nije vreme odmora.

Mislim da ce tema biti dosta korisna ako neko zna odgovor ;)

Ne verujem da se oni bakcu time koja je granica i prave zakon po tome.
Jednostavno zna se sta narusava mir i u tom trenutku intervenisu.
Najgore sto moze da se desi je da ti dodju na vrata(ili komsije sa destruktivnim namerama:lol:)
 
Ljudi, imam komsije koji terorisu sve nas ovde zbog najmanjih sitnica, da vas ne davim sad, to je zlo sto zivi ispod mene. Ja sad hocu njih da terorisem muzikom, postujuci vreme odmora. E ali zanima me, da li postoji granica koliko jako sme da se pusta muzika? Hocu da kad mi kazu kad me vide "Aaaaa blablabla muzika policija ovo ono" i da ja mogu da im kazem "Pfff" i odem u prodavnicu, dakle sta kaze zakon. Guglao sam ali nisam nasao nista korisno... Najbolje bi bilo ako neko zna link za zakon direktno o tome, sta kaze, da li oni imaju prava da se bune ako pojacam do daske kada nije vreme odmora.

Mislim da ce tema biti dosta korisna ako neko zna odgovor ;)

a sto moras bas u prodavnicu ?
 
Što mora da ih teroriše muzikom? Ne živim u stanu već godinama, a opet znam za varijantu tipa
pooh.gif
u kesi okačenoj na kvaku.
 

Back
Top