Missbimbo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Jos jedna online igrca,uavnom za devojke,mada je igraju i muskarci.Ponata je shiorm sveta...

Cilj igre je napraviti sto bogatiju i popularniju sponzorusu..Kupavati joj skupu fency garderobu,davati joj sto manje hrane i slati na vezbje kako bi bila mrsava...Tu su naravno plasticne operacije zatezanje lica,uvecanje grud itd...Na pocetku dobijete devojku sa 1000 dolara,ali verujte njene potrebe su vece...Svaki nivo zahteva odredjeno,npr naci decka(koj vam dnevo daje pare),pronaci posao itd...

Ukratko...Ako zelite opsirnozvolite pa pitajte...

Link za regissciju

http://www.missbimbo.com/parrain.php?userId=577722
 
Poslednja izmena:
Ja sam tek na 9 nivou ne znam...Al to je sponzorusa,fora je da raskida i trazi novog svaki cas da nadje bogatijeg,a i da predjes na veci nivo...U pocetku deluje bzvz i smor,al ja sam se navukla,posto hu da pobedi za miss...bar trece mesto usmem 4.000 dolara
 
Samo se ti registruj da ja dobijem 500 dolara,treba mi sad je snizenje od 25 posto da joj kupim extra stvari... ne morash da igrash...Ne salju ti reklamne e mailove,samo jedan kada timbo umre
 
Da jako su kritiki igru,ali je taj lik sto je izmislio a je to parodija na sponzoruse i da deca koja igraju nmentoli da to rade i u svom zivotu,Tako neshto...Samo se vi registrujte...
 
Pa i jeste providan,i tanji...Sad sam ga skinula..A ti ne drzi pridike,nego brzo registracija na onaj gore link,da bih dobila 500 dolara..Ajde zasluzila sam zato sto nigde nisam pogresila u kucanju.
 
Ma kakvi...Sponzoruse...i inace ih ima previse,ne dam ni 1 kbps moje konekcije ;) Stipsa sam...sta da radim.
Mozda da se samo reg. ako me ne bude mrzelo....ako je fora da dobijas taj 'kes' samom registracijom,ali da igram nema sanse.Vidi ti to tamo...jel dovoljna samo registracija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top