LOVE LETTER

Jesam, još u vreme dok su se pisala ljubavna pisma. To je bilo mnogo romantičnije nego danas.
Sad su tu kompjuteri, pa možeš da napišeš pismo preko mejla ili ljubavnu SMS poruku, ali to nije to. :confused:
 
Tipičan Balkanac. Ja ne mislim tako, a mislim da se i većina žena slaže sa mnom.
:cry: Ko tipičan balkanac?
Ko sirotinja? Daj 5 karata.
Jaoj devojke moje drage, kada bi znale koliko ima nas koji smo full of shit i laskamo i
radimo svašta da bi došli do cilja, ne bi nas uzimale za ozbiljno.
Npr. ja sam često iskren, skoro uvek i kažem šta osećam, ali otkud ona to zna, možda
joj neki mangup složi lepšu priču (iako skroz lažnu) i sjebe i mene i nju. : )
Zato dela imaju veću vrednost, kada mi nesvesno pokaže da me voli to mi je draže
nego da mi 1.000 puta kaže. : )
 
Poslednja izmena:
:cry: Ko tipičan balkanac? .
Jaoj devojke moje drage, kada bi znali koliko ima nas koji smo full of shit i laskamo i
radimo svašta da bi došli do cilja, ne bi nas uzimale za ozbiljno.
Npr. ja sam često iskren, skoro uvek i kažem šta osećam, ali otkud ona to zna, možda
joj neki mangup složi lepšu priču (iako skroz lažnu) i sjebe i mene i nju. : )
Zato dela imaju veću vrednost, kada mi nesvesno pokaže da me voli to mi je draže
nego da mi 1.000 puta kaže. : )[/QUOTE

zna se kada je slozena prica, zna se kada je stvarno ljubav, ne prazne reci. zaboravio si na zensku intuiciju ;)
 
Da li ste nekada nekome napisali ljubavno pismo:?:A mozete i sad da ga napisete u sklopu ove teme, naravno ne morate da kazete kome ga pisete.:cmok:

Pisao sam mnogo raznoraznih mailova... ako se i to racuna kao pismo. Pisma bas i nisam pisao osim ono kao "Na moru je lepo i sunce sija" :lol:
A tematika tih mailova je bila svih mogucih zanrova... osim horor! :lol:
Previse vi sanjarite da ce vam neko pisati "volim te" i ostale nebuloze. Mislim dajte malo i realnosti. Onako vec dvosmisleno receno ili u metaforama vec moze da prodje. ;)
 
Ma gde.. ja toliko lepo to kažem da pomisle da je režirano i da nije istina.
Too good to be truth. : ) Valjda će neka nekad' da shvati. A da ne zloupotrebi. : )

Ovo sve dođe kao on-topic? Živeli moodovi što nas trpe 'vake kak'i smo nikak'i. : )
 

Back
Top