bez naslova

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
koliko vas neki partneri "pripitomljavaju", cine smirenijim, manje bodljikavim i mnogo toplijim? koliko vas, nasuprot njima, neke kombinacije cine stalno nakostresenim, divljim i neukrotivim?
ja sam nekima jela sa dlana, ko lane :rumenko:.
sa nekima sam bila divlja i nesmirena kao najdivljija divlja zivotinja.
(naravno, ovde se radi o mentalnom stanju, da neko ne shvati bukvalno sve ovo napisano).
i sta vise volite? kada ste vi vise vi?
 
gagi, tema je malo drugacija. naravno da smo svi satkani od razlicitih krajnosti koje se prozimaju, ali me zanima koliko od partnera zavisi koliko ce koja krajnost dominirati nasim ponasanjem? i zasto smo sa nekima nezni, pitomi, mirni, sa nekima jednostavno nesputani....
ni jedno ni drugo ovde nema losu konotaciju.
 
koliko vas neki partneri "pripitomljavaju", cine smirenijim, manje bodljikavim i mnogo toplijim? koliko vas, nasuprot njima, neke kombinacije cine stalno nakostresenim, divljim i neukrotivim?
ja sam nekima jela sa dlana, ko lane :rumenko:.
sa nekima sam bila divlja i nesmirena kao najdivljija divlja zivotinja.
(naravno, ovde se radi o mentalnom stanju, da neko ne shvati bukvalno sve ovo napisano).
i sta vise volite? kada ste vi vise vi?

Tako inventivna tema, a neinventivan naslov. Pa moglo je bar "Da li?".:lol:
Mislim da me ne moze nijedna pripitomiti ako ja to sam necu.
Ima logike da kad si sa nekim bude ti onako psihicka smirenost. Mada sa tom istom osobom moze da bude i divlje i besno.
Volim kad je ona mirnija tj kad i njena mirnoca smiruje i opusta, ne volim besne i nervozne. "Tiha voda breg roni". ;)
 
gagi, tema je malo drugacija. naravno da smo svi satkani od razlicitih krajnosti koje se prozimaju, ali me zanima koliko od partnera zavisi koliko ce koja krajnost dominirati nasim ponasanjem? i zasto smo sa nekima nezni, pitomi, mirni, sa nekima jednostavno nesputani....
ni jedno ni drugo ovde nema losu konotaciju.

uvek sam svoj i to zelim od cure...budi svoja bez prepreka u glavi i nema problema...i kad ludujemo i kad smo nezni, bitno je da smo zajedno
 
koliko vas neki partneri "pripitomljavaju", cine smirenijim, manje bodljikavim i mnogo toplijim? koliko vas, nasuprot njima, neke kombinacije cine stalno nakostresenim, divljim i neukrotivim?
ja sam nekima jela sa dlana, ko lane :rumenko:.
sa nekima sam bila divlja i nesmirena kao najdivljija divlja zivotinja.
(naravno, ovde se radi o mentalnom stanju, da neko ne shvati bukvalno sve ovo napisano).
i sta vise volite? kada ste vi vise vi?

I kada sam divlja..i kada sam nezna to sam uvek ja...i ne mogu jednu manje a jednu sebe vise voleti...jer to sam ja...:ok:
 
koliko vas neki partneri "pripitomljavaju", cine smirenijim, manje bodljikavim i mnogo toplijim? koliko vas, nasuprot njima, neke kombinacije cine stalno nakostresenim, divljim i neukrotivim?
ja sam nekima jela sa dlana, ko lane :rumenko:.
sa nekima sam bila divlja i nesmirena kao najdivljija divlja zivotinja.
(naravno, ovde se radi o mentalnom stanju, da neko ne shvati bukvalno sve ovo napisano).
i sta vise volite? kada ste vi vise vi?
...a, ja sam jednoj jeo iz tanjira, i to njenog tanjira, svki put kad okrene glavu ja joj maznem po zzlichicu pasulja...
...chinila me lopovom...:cry:
 
...ali me zanima koliko od partnera zavisi koliko ce koja krajnost dominirati nasim ponasanjem? i zasto smo sa nekima nezni, pitomi, mirni, sa nekima jednostavno nesputani....
ni jedno ni drugo ovde nema losu konotaciju.

Naravno da zavisi od partnera, i to mnogo..............
Mene su bivsi forsirali, pozurivali........ocekivali od mene eksploziju osjecanja, nejznosti, ljubavi, povjerenja, a to ne ide tako....i zbog toga sa njima nisam mogla funkcionisati, jer su cinili da se ponasam defanzivno, da bjezim sve vrijeme..........
Decak sa kojim sam trenutno, i sa kojim se nadam da cu biti jos duuugo, je bas njihova suprotnost..........kaze da me voli, i ne ljuti se kada dobije tisinu sa moje strane, daje mi prostora da iskristalisem osjecanja............i prema njemu ne mozes biti grub, vec bas suprotno..........zbog njegove dobrote, ja uzvracam istom:cmok:
 
?
ja sam nekima jela sa dlana, ko lane :rumenko:.

...pa nisi baš ličila na lane... ah ta muška ruka...:evil:... ne zna ni da 'rani...:evil:

41ei9.png
 
Ja sam uvek ja...
И ја. :D

И не волим присуство људи који ми не дозвољавају да будем ја...:roll:

Постоје особе које у нама буде најбоље/најгоре, али то је само у почетку везе.
И онолико колико сами то дозволимо.
На дуже стазе, свако од нас је оно што јесте. У противном пуца.
 
tema nije to najbolje/najgore sto neko budi u nama. tema kad si sa nekim pitom, nezan, topao, a sa drugim to nisi jer te prosto on kao osoba cini da budes divalj...
bez dobre/lose konotacije.
 
Ljubav je jedna velika igra pripitomljavanja i međusobnog kroćenja.
Ne valja iz nje izaći ni kao pobednik ni kao gubitnik.

lepa je ova prava recenica.
ali ova druga se ne odnosi na temu.
u ovoj temi biti ukrocen ili naprotiv, podivljati, nije negativno konotirano. nijedno od ta dva. nista nije poraz u ovoj temi. pricamo o stanjima.
zasto smo sa nekim krotki, zasto smo sa nekim divlji?
bez povezivanja sa pobedama i porazima.
 

Back
Top